Notice: Undefined index: two in /hosting/www/just4web.cz/application_v2/scripts/header_meta.php on line 23 - Spis szkół - największa baza szkół
Przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły średníe, szkoły wyzsze
W bazie znajdują się 59.087 szkoły
Notice: Undefined index: two in /hosting/www/just4web.cz/application_v2/templates/profil_skoly.php on line 14

W ramach tej szkoły je:
Bajka przedszkole nr 2
Mały Europejczyk
Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku
,,Maluszkowo
,,MAŁA SZKOŁAPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDNIKU
,Zespół Szkół im. prof. Józefa Mikułowskiego - Pomorskiego w Lipniku
;Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1
"DIALOG" Szkoła Języków Obcych
"Żagle" Gimnazjum Stowarzyszenia STERNIK
„AKADEMIA MALUCHÓW” Przedszkole Niepubliczne
)gólnokształcące Liceum Uzupełniające
1 Niepubliczne Przedszkole Młodych Talentów 100 bajek
1 Prywatne Liceum Ogólnokształcące Leonarda Piwoni
18 Technikum Poligraficzne
2 i 3 letnia szkoła zawodowa
2 letnie uzupełniające liceum ogólnokształcące (zaoczne)
2 Liceum Ogólnokształcace w Legnicy
2 Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące
2 Technikum
2- letnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
2-letnia Zaoczna Szkoła Policealna
2-letnie uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
2-letnie uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych
2-letnie Uzupełniające Liceum ogónokształcące dla Dorosłych
21 SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JERZEGO GROTOWSKIEGO
23 Gimnazjum w zespole
3 - letnia szkoła przysposabiająca do pracy
3 - letnie Technikum Uzupełniajace w Ośrodku dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach
3 Gimnazjum
3 letnie liceum ogólnokształcące na podb. gimnazjum i szkoły podstawowej (zaoczne)
3 letnie liceum profilowane dla dorosłych (zaoczne)
3 letnie technikum uzupełniające na podb. ZSZ (zaoczne)
3 Liceum Ogólnokształcące
3 Szkoła Policealna dzienna
3-letnie Liceum Ogólnokształcące
3-Letnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Novum
3-letnie liceum profilowane
3-letnie Technikum dla Dorosłych na podbudowie ZSZ
3-letnie Technikum Uzupełniające nr 6
36
4 - letnie Technikum dla Dorosłych
4 - letnie Technikum Specjalne w Ośrodku dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy
4 let Technikum Rolnicze
4 let Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
4 letnie Technikum na podbudowie gimnazjum
4-lenie Technikum Ekonomiczne
4-letnie Technikum
4-letnie technikum ekonomiczne
4-letnie Technikum Informatyczne
4-letnie technikum odzieżowe
4-letnie Technikum Rolnicze
4-letnie Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
4-letnie technkum w zespole
6 Szkoła Policealna dla dorosłych
6 Technikum Uzupełniające w Zespole Szkół Technicznych
6 Technikum w Zespole Szkół Technicznych
6 Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Technicznych
7 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH ZAOCZNE W PRZEMYŚLU
76 Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne
8021B
8021C
8022B
A&A PLACÓWKA SZKOLĄCA W ZAKRESIE BHP
AB -OVO Niepubliczna Placówka Doskonalenia
AB..Z.CENTRUM
ABAKURS Bożena Wiesława Jakubczak
ABC Computers
ABC Language Centre
ABECADŁO
abor Prywatne Liceum Ogólnokształcace
Academus Policealna Szkoła Grafiki i Zaawansowanych Technologii Informatycznych
Active School Aktywna Szkoła Językowa
AD ASTRA PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA
AD ASTRA PRYWATNE GIMNAZJUM NR1 W MARKACH
AD ASTRA SZKOŁA JEZYKÓW OBCYCH
AD OiR Sp. z o.o. Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
Ad Verbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji
ADA -POŻ
ADEPT Szkoła Policealna
AEROKLUB PODKARPACKI SZKOŁA LOTNICZA
Agencja BE-SP-RO J. Dąbrowski
AGENCJA LINGWISTYCZNA GEORGE
Agencja Ochrony Pracy PERFECT
Agencja Oświatowa ORBILIUSZ II
Agencja Promocji Wiedzy PRUS Sp. z o.o.
Agencja Szkoleniowa Fundacji Aktywizacji i Integracji Społecznej
Agencja Usług Biurowych i Tłumaczeniowych J. Maciązek
Agencja Usług Lingwistycznych LOGMAR
Agencja Usług Oświatowych ART
Agencja Usług Oświatowych Kamstar
Agencja Usług Oświatowych L-MOT sp. z o.o. Oddział Bełchatów
Agencja Usług Oswiatowych L-MOT sp. z o.o. Oddział Opoczno
Agencja Usług Oświatowych L-MOT sp. z o.o. Oddział Radomsko
Agencja Usług Oświatowych L-MOT sp. z o.o. Oddział Tomaszów Maz.
Agencja Usług Oświatowych Omnibus Sp. z o.o.
Agencja Usług Oświatowych Promocja Nysa
Agencja UsługmOświatowych L-MOT sp. z o.o. Piotrków Tryb.
Agnieszka Paradowska Przedszkole Niepubliczne Nasze Pociechy
AGRO-PIR Boguchwała
Air Products
Air Products
Akademia - Policealna Szkoła Zawodowa Nr 2
Akademia - Uzupełniające Technikum Fryzjerskie dla Dorosłych w Warszawie
AKADEMIA BIESZCZADZKA
Akademia Dorosłego Człowieka
Akademia Doskonalenia Nauczycieli
AKADEMIA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
Akademia Edukacji
AKADEMIA EDUKACJI M&A
Akademia Edukacji Społecznej
AKADEMIA FILMU I TELEWIZJI - POLICEALNA SZKOŁA ARTYSTYCZNA
Akademia Florystyki
AKADEMIA JAKOŚCI QM MENTOR
Akademia Języka Angielskiego
Akademia Języków Obcych EUROKONTAKT
Akademia Komeńskiego - Ośrodek Ustawicznej Edukacji Nauczycieli i Rodziców
Akademia Krasnoludków
Akademia Krasnoludków
Akademia Krasnoludków Przedszkole Miejskie nr 40
Akademia Krasnoludków Wlkp - Prywatne Przedszkole Artystyczno - Jezykowe
Akademia Kształcenia Kadr Medica
Akademia kształcenia zawodowego sp. z o.o.
Akademia kształcenia zawodowego sp. z o.o.
Akademia Liderów Centrum Szkoleniowo - Dydaktyczne oraz Kształcenia Językowego
Akademia Liderów Policealna Szkoła Trenerów i Menedżerów oraz Psychologii Terapeutycznej
Akademia Malucha
Akademia Malucha
Akademia Malucha Perełka
AKADEMIA MALUCHA PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
Akademia Małego Człowieka
AKADEMIA MAŁYCH ARTYSTÓW
Akademia Małych Geniuszy
Akademia Małych Tygrysków Niepubliczne Przedszkole Językowe
Akademia Mechatroniki Pojazdowej- Szkoła Policealna
AKADEMIA MŁODYCH ODKRYWCÓW ELF
Akademia Multimedialna w Białymstoku
Akademia Piłkarska Janusz Domaradzki
Akademia Policealna Szkoła Zawodowa Nr 1
Akademia Pomorskie Centrum Edukacyjne Liceum Oglnokształcące dla Dorosłych w Gdańsku
AKADEMIA POMORSKIE CENTRUM EDUKACYJNE SZKOŁA POLICEALNA
AKADEMIA POMORSKIE CENTRUM EDUKACYJNE UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM EDUKACYJNE DLA DOROSŁYCH
Akademia Pro Europa
Akademia Pro Europa
Akademia Przed-Szkolna SKRZAT
Akademia Przedszkolaka Niepubliczne Przedszkole
Akademia Przedszkolaka Plastuś
AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA PRYWATNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE
Akademia Przedszkolaka Przedszkole Niepubliczne
Akademia Przedszkolaka SMYK
Akademia Puchatka - Niepubliczny Punkt Przedszkolny
Akademia Reklamy
Akademia Rozwoju Małego Dziecka w Gminie Lutowiska
Akademia Rzemiosła Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw
Akademia Smart Start
Akademia Smart Start II
Akademia Sukcesu Nasza Szkoła Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8
Akademia Sukcesu Nasza Szkoła Prywatne Gimnazjum nr 9
Akademia Umiejętności Pedagogicznych w Kwidzynie
Akademia Uśmiechu - Centrum
Akademia Uśmiechu - Żoliborz
Akademia Viessmann Policelane Studium Nowoczesnych Technik Grzewczych we Wrocławiu
Akademia Viessmann Szkoła Policealna
Akademia Viessmann Szkoła Policealna Nowoczesnych Technik Grzewczych
Akademia Viessmann Szkoła Policealna Nowoczesnych Technik Grzewczych w Piasecznie
Akademia Wydawniczo-Doradcza
Akademia Zdrowia
Akademia-Policealna Szkoła Zawodowa
Akademia-Policealna Szkoła Zawodowa nr 1
Akademicka Szkola Ponadgimnazjalna
Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących
AKADEMICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2
Akademickie Gimnazjum nr 50 Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie
Akademickie Liceum i Gimnazjum im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu
Akademickie Liceum Ogólnnokształcące dla Młodzieży w Gdańsku
Akademickie Liceum Ogólnokształcące
Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Krola Bolesława Chrobregp w Nowym Sączu
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodwoej w Płovku
Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy Politechnice Koszalińskiej
Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie
Akademie Prenier
Akademie Prenier
Akademie Sukcesu Nasza Szkoła Niepubliczne Przedszkole nr 1
Akademos
Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno-Filmowych
ALA Autorskie Liceum Artystyczne i Akademickie
ALFA KURSY PRZYGOTOWAWCZE Z MATEMATYKI SZKOŁA PRYWATNA
Alfalfa-Punkt Opieki i Edukacji Przedszkolaka Agnieszka Sikora
Alfik
Alternatywna Szkoła Podstawowa
ALTERNATYWNY OŚRODEK EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ W DRUGNI
ALTERNATYWNY OŚRODEK PRZEDSZKOLNY W POMOCNEM
Alternatywny Ośrodek Wychowania Przedszkolnego BAJLANDIA
Altkom Akademia S.A.
Altkom Akademia S.A. Oddział w Gdyni
Ambrela-System Żurko Witold Spółka Jawna
American Business Academy Policealne Studium Zawodowe
Amerykańska Szkoła Podstawowa z Wykładowym Językiem Angielskim
Angielsko Polskie Przedszkole Niepubliczne Oliver S.C.
ANGLISTA Szkoła Języków Obcych Niepubliczne Centrum Edukacyjne
Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa
Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa przy Szkole Europejskiej U. Moryc Sp. J.
Anglojęzyczne Gimnazjum Prywatne
Anglojęzyczne Liceum Ogólnokształcące
Anglojęzyczne Przedszkole Prywatne Zielona Dolina
Anglojęzyczne Społeczne Liceum Ogólnokształcące
ANGLOSCHOOL
Animus s.c. Artur Kurek Dariusz Stańczak
ANIOŁKOWO NIEPUBLICZNE JĘZYKOWE PRZEDSZKOLE I INTEGRACYJNE MONTESSORI
AP - Edukacja - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Słupsku
AP Edukacja - Centrum Szkoleniowe dla Dorosłych w Siedlcach
AP Edukacja - Centrum Szkoleniowe w Gdańsku
AP Edukacja - Centrum Szkoleniowe w Chorzowie
AP Edukacja - Centrum Szkoleniowe w Jeleniej Górze
AP Edukacja - Centrum Szkoleniowe w Legnicy
AP Edukacja - Centrum Szkoleniowe w Olsztynie
AP Edukacja - Centrum Szkoleniowe w Słupsku
AP Edukacja - Centrum Szkoleniowe w Słupsku
AP Edukacja - Gimnazjum dla Dorosłych
AP Edukacja - Gimnazjum dla Dorosłych w Krakowie
AP Edukacja - Gimnazjum dla Dorosłych w Płocku
AP Edukacja - Gimnazjum Dla Dorosłych w Siedlcach
AP Edukacja - Gimnazjum dla Dorosłych w Słupsku
AP Edukacja - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłuych w Olsztynie
AP Edukacja - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
AP Edukacja - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
AP Edukacja - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Legnicy
AP Edukacja - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Siedlcach
AP EDUKACJA - Liceum Ogólnokształcace Uzupełniające dla Dorosłych w Chorzowie
AP Edukacja - Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych w Legnicy
AP Edukacja - Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych w Olsztynie
AP Edukacja - Liceum Ogólnokształcace Uzupełniające w Gdańsku
AP Edukacja - Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego
AP Edukacja - Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego w Olsztynie
AP Edukacja - Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego w Siedlcach
AP Edukacja - Policealna Szkoła Zawodowa
AP Edukacja - Policealna Szkoła Zawodowa dla Dorosłych w Legnicy
AP Edukacja - Policealna Szkoła Zawodowa dla Dorosłych w Słupsku
AP Edukacja - Policealna Szkoła Zawodowa w Olsztynie
AP Edukacja - Policealna Szkoła Zawodowa w Siedlcach
AP Edukacja - Szkoła Policealna w Chorzowie
AP Edukacja - Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Siedlcach
AP Edukacja - Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Słupsku
AP Edukacja -Centrum Szkoleniowe dla Dorosłych w Koninie
AP Edukacja -Gimnazjum dla Dorosłych w Koninie
AP EDUKACJA -Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Chorzowie
AP Edukacja -Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Koninie
AP Edukacja -Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego w Koninie
AP Edukacja -Policealna Szkoła Zawodowa w Koninie
AP Edukacja -Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące w Koninie
AP Edukacja Centrum Doskonalenia Nauczycieli
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Katowicach
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Płocku
AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Radomiu
AP Edukacja Centrum szkoleniowe we Wrocławiu
AP Edukacja Gimnazjum dla Dorosłych
AP Edukacja Gimnazjum dla Dorosłych
AP Edukacja Gimnazjum dla Dorosłych we Wrocławiu
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące
Ap Edukacja Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Płocku
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych w Poznaniu
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Radomiu
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Rzeszowie
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Warszawie
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych we Wrocławiu
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych w Płocku
AP edukacja Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych w Poznaniu
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych w Radomiu
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych w Rzeszowie
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych w Warszawie
AP Edukacja Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych we Wrocławiu
AP Edukacja Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego
AP Edukacja Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego
AP Edukacja Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego dla Dorosłych we Wrocławiu
AP Edukacja Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego w Płocku
AP Edukacja Policealna szkoła Rozwoju zawodowego w Poznaniu
AP Edukacja Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego w Rzeszowie
AP Edukacja Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego w Warszawie
AP Edukacja Policealna Szkoła Techniczna dla Dorosłych we Wrocławiu
AP Edukacja Policealna Szkoła Zawodowa
AP Edukacja Policealna Szkoła Zawodowa
AP Edukacja Policealna Szkoła Zawodowa w Jeleniej Górze
AP Edukacja Policealna Szkoła Zawodowa w Płocku
AP Edukacja Policealna Szkoła Zawodowa w Poznaniu
AP Edukacja Policealna Szkoła Zawodowa w Radomiu
AP Edukacja Policealna Szkoła Zawodowa w Rzeszowie
AP Edukacja Policealna Szkoła Zawodowa w Warszawie
AP Edukacja Szkoła Policealna dla Dorosłych we Wrocławiu
Ap Edukacja Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
AP Edukacja- Centrum Szkoleniowe w Dąbrowie Górniczej
AP Edukacja- Centrum Szkoleniowe w Łodzi
AP Edukacja- Gimnazjum dla Dorosłych w Dąbrowie Górniczej
AP Edukacja- Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
AP Edukacja- Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łodzi
AP Edukacja- Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych
AP Edukacja- Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych w Łodzi
AP Edukacja- Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego
AP Edukacja- Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego w Łodzi
AP Edukacja- Policealna Szkoła Zawodowa w Łodzi
AP Edukacja-Gimnazjum dla Dorosłych w Katowicach
AP Edukacja-Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Dąbrowie Górniczej
AP Edukacja-Policealna Szkoła Rozwoju Zawodowego
AP Edukacja-Szkoła Policealna w Dąbrowie Górniczej
AP Edukacja-Szkoła Policealna w Katowicach
AP Edukacja-Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Dąbrowie Górniczej
APRO Ośrodek Szkoleniowo - Konsultingowy
Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna I stopnia
Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna II stopnia im. ks. kard. F. Macharskiego
Archidiecezjalne Gimnazjum Męskie
Archidiecezjalne Męskie Liceum Ogólnokształcące im. Bł. Ks. Romana Archutowskiego
ARCHIDIECEZJALNE PRZEDSZKOLE
ARS TECHNICA Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy Tomasz St. Jaworski
asmorządowe CentrumEdukacji Szkolnej w Bereście
Astar Centrum Języków Obcych
Atena Gimnazjum dla Dorosłych w Bydgoszczy
Atena Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Gdańsku
Atena Policealna Szkoła Zawodowa dla Dorosłych w Gdańsku
Atena Studium Policealne Niepubliczna Szkoła Zawodowa
Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o.
Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o.
Atena Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Gdańsku
Atena Zaoczna Szkoła Policealna dla Dorosłych
ATENA-usługi, szkolenia, doradztwo
ATEST Szkolenia, Obsługa Firm
ATM BG Sp. z o.o. Niepubliczne Przedszkole Kubuś i Przyjaciele
ATOS Sp. z o.o. Specjalistyczny Ośrodek Szkolenia
Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie
AUTORSKA SZKOŁA MUZYKI ROZRYWKOWEJ I JAZZU I STOPNIA
Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej I Jazzu II stopnia
Autorskie Gimnazjum Samorozwoju GASSA
Autorskie Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 42
Autorskie Przedszkole Niepubliczne Król Maciuś Małgorzata Lech-Krawczyk
Autorskie Studium Projektowania Plastycznego ABRYS
Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Firmy Autodesk
AWANS Centrum Ustawicznego Kaształcenia Kadr Policealna Szkoła Zaoczna
Babiogórskie Liceum Ekonomiki i Organizacji Turystyki
BAJAN Szkolenia i Doradztwo BHP - Jan Urbanowski
BAJECZKA
Bajeczne Przedszkole
BAJKA
Bajka
Bajka Przedszkole Niepubliczne nr 8 w Białymstoku
Bajkawa Kraina
Bajkowa Chatka
Bajkowa Kraina - Niepubliczne Przedszkole
Bajkowa Kraina Przedszkole Niepubliczne w Łobzie
Bajkowe Królestwo
Bajkowe Królestwo
Bajkowe Prywatne Przedszkole
BAJKOWE PRZEDSZKOLE
BAJKOWE PRZEDSZKOLE
Bajkowe Przedszkole
BAJKOWE PRZEDSZKOLE
Bajkowe Przedszkole w Dawidach
BAJKOWE PRZEDSZKOLE W MAGICZNYM DOMU
Bajkowe Przedszkole w Potoku Wielkim
BajkowePrzedszkole Publiczne Nr 8 w Policach
Bajkowy Domek Niepubliczne Przedszkole
BAJKOWY KLUB MALUCHA MARMAJEWSKA RENATA
BAJLANDIA PRZEDSZKOLE NR 30
Bajun s.c. Zakład Oświaty Pozaszkolnej
BALERINKA Dziecięce Studium Baletowe
BALERINKA Dziecięce Studium Baletowe
Bałtycka Akademia Umiejętności s.c.
Bałtycki Instytut Psychologii Alternatywnej
Bałtyckie Centrum Kształcenia
Bambini Prywatne Przedszkole Montessori
BARA Ośrodek Języków Obcych
BARACUDA Przemysław Przerywacz
BARBARA ANTOSIK SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH BLACK HORSE
Beauty-Art
BEHAP - BUD s.c. Ewa, Eugeniusz Winiarscy
Bełchatowskie Centrum Edukacji
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
BESKIDZKA SZKOŁA ZAWODOWA
BESKIDZKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA DOROSŁYCH
BESKIDZKIE NIEPUBLICZNE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
BESKIDZKIE STUDIUM MEDYCZNE
Beskidzkie Szkoły Sztuki Użytkowej Policealne Studium Zawodowe
BETA
BHP Sobolewski
BHP USŁUGI BOGDAN DOMIAN
BHP-Partner
BHP-szkolenia, obsługa, nadzór
BHPPERITUS
BHU IJA TOURS- Ośrodek Szkoleniowy
Bialskie Centrum Edukacji
Biblioteka Pedagogiczna
BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA
Biblioteka Pedagogiczna
Biblioteka Pedagogiczna
Biblioteka Pedagogiczna
BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA
Biblioteka Pedagogiczna
Biblioteka Pedagogiczna
Biblioteka Pedagogiczna Filia w Łasku
Biblioteka Pedagogiczna Filia w Pajęcznie
Biblioteka Pedagogiczna Filia w Poddębicach
Biblioteka Pedagogiczna Filia w Wieluniu
Biblioteka Pedagogiczna Filia w Zduńskiej Woli
Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej
Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej Filia w Łukowie
Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej Filia w Parczewie
Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej Filia w Radzyniu Podlaskim
Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie
Biblioteka Pedagogiczna w CIechanowie Filia w Mławie
Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Płońsku
Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Pułtusku
Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Żurominie
Biblioteka Pedagogiczna w Dzierżoniowie
Biblioteka Pedagogiczna w Głogowie
Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie
Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie Filia we Włodawie
Biblioteka Pedagogiczna w Lubinie
Biblioteka Pedagogiczna w Łomży
Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Filia w Grajewie
Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Filia w Kolnie
Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Filia w Wysokiem Mazowieckiem
Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Filia w Zambrowie
Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce
Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim
Biblioteka Pedagogiczna w Płocku
Biblioteka Pedagogiczna w Płocku Filia w Gostyninie
Biblioteka Pedagogiczna w Płocku Filia w Sierpcu
Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu
Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu Filia w Białobrzegach
Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu Filia w Grójcu
Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu Filia w Kozienicach
Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu Filia w Lipsku
Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu Filia w Pionkach
Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu Filia w Przysusze
Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu Filia w Szydłowcu
Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu Filia w Warce
Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu Filia w Zwoleniu
Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach
Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach Filia w Garwolinie
Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach Filia w Łosicach
Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach Filia w Mińsku Mazowieckim
Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach Filia w Sokołowie Podlaskim
Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach Filia w Węgrowie
Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu
Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie
Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach
Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach Filia w Brzezinach
Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach Filia w Łowiczu
Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach Filia w Rawie Mazowieckiej
Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu Fila w Nisku
Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu Filia w Stalowej Woli
Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie
Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie Filia w Bochni
Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie Filia w Brzesku
Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie Filia w Dąbrowie Tarnowskiej
Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu
Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu Filia w Brodnicy
Biblioteka Pedagogiczna w Trzebnicy
BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA ZAMOŚĆ FILIA BIŁGORAJ
BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA ZAMOŚĆ FILIA HRUBIESZÓW
BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA ZAMOŚĆ FILIA TOMASZÓW LUB.
Biblioteka Pedaogiczna Filia w Bronowie
Biblioteka Pedaogiczna Filia w Wieruszowie
Biedaszki
Biedronka
Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Bielska Szkoła Menedżerów
Bielska Szkoła Przemysłowa
Bielska Szkoła Przemysłowa Szkoła Policealna Nr 1
Bielska Szkoła Rzemiosł
Bielski Szkolny Ośrodek Gimnastyki korekcyjno-Kompensacyjnej
Bielskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego
Bielskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego-Liceum Profilowane dla Dorosłych
Bielskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego-Technikum Uzupełniające dla Dorosłych Nr 1
Bielskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego/CKP
Bielskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego/CKU
Bieszczadzka Bursa Szkolna
BIESZCZADZKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH
Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
BIM Biuro Usług BHP
BIO-RELAX
Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy DALMAR inż. Marian Dalecki
BIURO BEZPIECZEŃSTWA PRACY OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO KAROL IŻYCKI
Biuro Bezpieczeństwa Pracy z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego Zdzisław Szpargała
Biuro BHP FAST S.C.
Biuro Doradczo-Organizacyjne BHP Ewa Pitera
BIURO DORADCZO-WYDAWNICZE BeDeWu
Biuro Doradztwa Szkoleń i Usług BHP PROFESJONAL
biuro informacji i szkoleń
Biuro Konsultingowo - Usługowe BHP Troka
Biuro Konsultingowo-Usługowe Justyna Śmidecka
Biuro ochrony JAGUAR
Biuro Organizacji Szkoleń EKSPRES
Biuro Podatkowe Mariusz Goliński
Biuro Porad i Usług z zkresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Ośrodek Szkolenia
Biuro Rzeczoznawstwa Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego
Biuro Systemów Zapewnienia Jakości
Biuro Szkoleń i Adaptacji Zawodowej Inwestor 2000
BIURO SZKOLEŃ PARTNER
Biuro Szkolenia Zawodowego i Ustawicznego PROGRES
biuro usług bhp anna hać
Biuro Usług BHP Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Joanna Hildebrandt
Biuro Usług Językowych Perfect
Biuro Usług Kompleksowych BHP I P.Poż. Adam Ziober
Biuro Zarządzania Projektami Inwestycyjnymi Samax Elżbieta Ziaja
BLUE Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
BLUE Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych
BLUE Liceum Profilowane dla Dorosłych
BLUE Policealna Szkoła Promocji Kadr w Warszawie
BLUE Policealna Szkołą Zawodowa dla Dorosłych
Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze
BOŻENA ŻELAZKO
BPF Ośrodek Szkolenia Zawodowego
BPF Ośrodek Szkolenia Zawodowego
Britannia Katarzyna Couchman
BRITISH CENTRE
British International School
British School Clever
Briton
BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej
Brytania School of English
Brytyjska Szkoła Podstawowa The British School Nr 91
Brytyjskie Gimnazjum The British School Nr 1
Brytyjskie Liceum Ogólnokształcące The British School
Brzeskie Centrum Handlowe MARKO Zakład Pracy Chronionej Scelina Marek i Spółka - Spółka Jawna Centrum Kształcenia Zawodowego
BUDOSERWIS Z.U.H. SP. Z O.O.
Budowlane Technikum Uzupełniające
Budowlane Technikum Uzupełniające dla Dorosłych Żak
Budownictwo Naftowe Naftomontaż Sp. z o.o. Ośrodek Szkolenia i Weryfikacji Spawaczy
Bursa
Bursa
Bursa dla Dziewcząt
Bursa dla Dziewcząt pp Zgromadzenie SSND w Bielsku - Białej
Bursa dla Dziewcząt Sióstr Szkolnych de Notre Dame
Bursa dla Młodzieży
Bursa dla Młodzieży Szkół Żarskich
BURSA DLA MŁODZIEŻY ŻEŃSKIEJ SIÓSTR BOROMEUSZEK
Bursa dla młodzieży Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia
Bursa Dla Uczennic Szkół Ponadpodstawowych Sióstr Maryi Niepokalanej
Bursa Gdańska
Bursa Honoratki
Bursa im. św. Stanisława Kostki
BURSA KS. KS. JEZUITÓW
Bursa Międzyszkolna
Bursa Międzyszkolna
Bursa Międzyszkolna
BURSA MIĘDZYSZKOLNA
Bursa Międzyszkolna
Bursa Międzyszkolna Nr 1
Bursa Międzyszkolna nr 1 w Lesznie
Bursa Międzyszkolna Nr 2
Bursa Międzyszkolna przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim
bursa międzyszkolna w hrubieszowie
Bursa Międzyszkolna w Jaśle
Bursa Międzyszkolna w Kazimierzy Wielkiej
Bursa Międzyszkolna w Koszalinie
Bursa Międzyszkolna w Sokołowie Podlaskim
Bursa Młodzieżowa
Bursa Młodzieży Żeńskiej Zgromadzenia Sióstr Felicjanek
Bursa nr 1
Bursa Nr 1
Bursa nr 1
Bursa nr 2
Bursa nr 2
Bursa nr 3 w Bydgoszczy
Bursa Nr 5 im. ppłk mgr inż. Grażyny Lipińskiej
BURSA NR 6
Bursa przy Salezjańskich Szkołach Muzycznych w Lutomiersku
Bursa Salezjańska dla młodzieży im. Księdza Bosko
Bursa Salezjańska dla Młodzieży Męskiej im. Ks. Siemca
Bursa Salezjańska dla Młodzieży Męskiej imieniem św, Jana Bosko
Bursa Salezjańska w Różanymstoku
Bursa Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi
Bursa Samorządu Województwa Łódzkiego w Łowiczu
BURSA SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SIERADZU
Bursa Samorządu Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim
Bursa Sercanek w Lublinie
Bursa Sportowej Fundacji Trefl
Bursa św. Stanisława Kostki dla młodzieży męskiej szkół ponadpodstawowych
Bursa Szkolna
BURSA SZKOLNA
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
BURSA SZKOLNA
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
BURSA SZKOLNA
Bursa Szkolna
Bursa Szkolna
BURSA SZKOLNA CARITAS DIECEZJI TORUŃSKIEJ
Bursa Szkolna Caritas Diecezji Toruńskiej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Grudziądzu
Bursa Szkolna dla Dziewcząt
Bursa Szkolna dla Młodzieży Żeńskiej
Bursa Szkolna GOGA
Bursa Szkolna im. Janusza Korczaka
Bursa Szkolna Integracyjna
Bursa Szkolna Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole
Bursa Szkolna nr 1
Bursa Szkolna nr 1
Bursa Szkolna Nr 1
Bursa Szkolna nr 1
Bursa Szkolna Nr 1
Bursa Szkolna nr 1 im. R. Michalskiego w Koninie
Bursa Szkolna Nr 1 w Lublinie
Bursa Szkolna Nr 1 w Łomży
Bursa Szkolna Nr 1 w Zambrowie
Bursa Szkolna nr 1 Zakład Budżetowy
Bursa Szkolna Nr 11
Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi
Bursa Szkolna Nr 2
Bursa Szkolna Nr 2
Bursa Szkolna Nr 2
Bursa Szkolna Nr 2 w Łomży
Bursa Szkolna nr 3
Bursa Szkolna Nr 3 w Lublinie
Bursa Szkolna nr 3 w Łomży
Bursa Szkolna Nr 3 w Radomiu
Bursa Szkolna nr 4
Bursa Szkolna nr 4
Bursa Szkolna nr 5
Bursa Szkolna nr 8 w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
Bursa Szkolna nr2
Bursa Szkolna OAZA
Bursa Szkolna w Bełchatowie
Bursa Szkolna w Białymstoku
Bursa Szkolna w Ełku
BURSA SZKOLNA W GOŁDAPI
Bursa Szkolna w Kole
Bursa Szkolna w Kolnie
Bursa Szkolna w Kraśniku
Bursa Szkolna w Łosicach
Bursa Szkolna w Miechowie
Bursa Szkolna w Pniewach
Bursa Szkolna w Przedborzu
Bursa Szkolna w Sanoku
Bursa Szkolna w Turku
Bursa Szkolna w Zduńskiej Woli
BURSA SZKOLNICTWA ARTYSTYCZNEGO
Bursa Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego w Bochni
Bursa Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego w Nowym Targu
Bursa Szkolnictwa Ponadpodstawiowego nr 1
Bursa Szkolnictwa Ponadpodstawowego Nr 2
Bursa Szkolnictwa Ponadpodstawowego Nr 3
Bursa Szkół Artystycznych
Bursa Szkół Artystycznych
Bursa Szkół Artystycznych
Bursa Szkół Artystycznych
BURSA SZKONA NR 4
Bursa Towarzystwa Salezjańskiego
Bursa w Mieczysławowie
Bursa w Nowej Wsi
Bursa w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3
BursaSzkolna Nr 1 w Radomiu
BURSZTYNEK
BUSINESS CENTER 1
Business Collage Studium Policealne Hossa CE i WP SFTPP
Business School
Business Systems Consulting sp. z o.o.
Bydgoski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Usług Oświatowych Albert w Bydgoszczy
Bydgoskie Centrum Kształcenia
Bydgoskie Gimnazjum dla Dorosłych
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne
Bydgoskie Gimnazjum Społeczne
Bydgoskie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych nr 1
Bydgoskie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych nr 2
Bydgoskie Studium Ekofilozofii
Bytomskie Centrum Edukacji dla Dorosłych
Bytowskie Centrum Kształcenia Praktycznego w Bytowie
BZDZ Szkoła Biznesu Chojnice
C.E. ARTIST s.c.
C.K.U.-3-letnie LO
C.K.U.-Policealna Szkola Zawodowa
C.K.U.-Technik.Uzupelniaj.po ZSZ
C.K.U.-uzupelniaj.2-letnie LO
Cador Consulting Sp. z o.o.
CALINECZKA
Callan Szkoła Języka Angielskiego
Casa Dei Bambini Prywatne Przedszkole Montessori
Casa dei Bambini Warsaw Montessori School
Casa dei Bambini Warsaw Montessori School
CEDEGO (dawniej EGO Centrum Edukacji i Doradztwa)
CECH RZEMIEŚLNIKÓW I INNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM
CECH RZEMIEŚLNIKÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW
Cech Rzemiosł
CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH I PRZEDSIĘBIORCÓW
CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH i PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w GLIWICACH
Cech Rzemiosł Różnych w Kartuzach
Cech Rzemiosł Różnych w Sanoku
Cenrtum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi
Centra kształcenia ustawicznego i praktycznego oraz ośrodki dokształcanaia zawodwego
Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
CENTRALNY OŚRODEK SZKOLEŃ TROJA ANETA BIERNAT
Centreum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Aktywnej Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Kadr
Centrum Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy
CENTRUM BHP JANKOWIAK
Centrum Diagnozy, Terapii i Wspomagania Rozwoju Ologos
Centrum dokształcania i doskonalenia zawodowego
Centrum Doradczo -Edukacyjne Osrodka Szkoleniowego www.Centrum66.Pl
Centrum Doradczo Szkoleniowe PROJEKT Mariusz i Dorota Golińscy Sp. J.
Centrum Doradztwa i Edukacji CDE
Centrum Doradztwa i Edukacji CDE
Centrum Doradztwa i Kształcenia ARMADA s.c.
Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr s.c. Mariola Kujańska, Anna Naruszewicz - Studnik, Justyna Kokot
Centrum Doskonalenia - TEB Edukacja
Centrum Doskonalenia Edukacyjnego w Kaliszu
Centrum Doskonalenia EUREKA
CENTRUM DOSKONALENIA I EDUKACJI
Centrum Doskonalenia i Kształcenia Kadr Technik
Centrum Doskonalenia Kadr CEDEKA
Centrum Doskonalenia Kadr EM-KA
Centrum Doskonalenia Kadr Oświata
Centrum Doskonalenia Kadr Oświatowych EDUKATOR
Centrum Doskonalenia Kadr Oświatowych w Gliwicach
Centrum Doskonalenia Kadr Oświatowych w Starachowicach
Centrum Doskonalenia Kadr w Kłodzku
Centrum Doskonalenia Kadr w zakresie BHP i ergonomii
CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Centrum Doskonalenia Nauczycieli Agencji Rozwoju Regionalnego ARESS>A> w Suwałkach
Centrum Doskonalenia Nauczycieli ALMA
Centrum Doskonalenia Nauczycieli Fundacja Teresianum
Centrum Doskonalenia Nauczycieli Fundacji Promyk Słońca
Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kadr J. M. Kałużewscy
Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kadr Kieowniczych w Poznaniu
Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kadr Kierowniczych
Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kadr Kierowniczych
Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kadr Kierowniczych
Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kadr Kierowniczych
Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kadr Kierowniczych w Elblągu
Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kadr Kierowniczych w Kielcach
Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Ustawicznego
CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI LOGOS
Centrum Doskonalenia Nauczycieli Łódzkiej Korporacji Oświatowej
Centrum Doskonalenia Nauczycieli OMEGA w Kętrzynie
Centrum Doskonalenia Nauczycieli PROFESJA
Centrum Doskonalenia Nauczycieli ProgMan Edukacja
Centrum Doskonalenia Nauczycieli Promotor
Centrum Doskonalenia Nauczycieli QUATRO
Centrum Doskonalenia Nauczycieli TFLS
centrum doskonalenia nauczycieli towarzystwa wiedzy powszechnej
Centrum Doskonalenia Nauczycieli Towarzystwa Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Bydgoszczy
CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI TOWARZYSTWA WIEDZY POWSZECHNEJ ODDZIAŁU REGIONALNEGO W ŁOMŻY
Centrum Doskonalenia Nauczycieli TWP
Centrum Doskonalenia Nauczycieli TWP
CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI TWP W WYSZKOWIE
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Białymstoku
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Lesznie Filia w Gostyniu
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Lesznie Filia w Kościanie
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Lesznie Filia w Rawiczu
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku
Centrum Doskonalenia Nauczycieli WZDZ w Opolu
Centrum Doskonalenia Nauczycieli Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie
Centrum Doskonalenia Nauczycieli ZDZ w Białymstoku
Centrum Doskonalenia Pracy z Dzieckiem STIMULUS
Centrum Doskonalenia Umiejętności Nauczycielskich Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Poznaniu
Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Słupsku
Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Żarach
Centrum Edukacji
Centrum Edukacji
Centrum Edukacji BEA Beata Żyto
Centrum Edukacji BTC
Centrum Edukacji dla Dzieci SKRZAT
Centrum Edukacji Dorosłych
Centrum Edukacji Dorosłych
Centrum Edukacji Dorosłych
Centrum Edukacji Dorosłych
Centrum Edukacji Dorosłych ALFA Szkoła Policealna w Elblągu
Centrum Edukacji Dorosłych ALFA Szkoła Policealna w Gdańsku
Centrum Edukacji Dorosłych ALFA Szkoła Policealna w Gdyni
Centrum Edukacji Dorosłych ALFA Szkoła Policealna w Iławie
Centrum Edukacji Dorosłych ALFA Szkoła Policealna w Piotrkowie Trybunalskim
Centrum Edukacji Dorosłych ALFA Szkoła Policealna w Radzyniu Podlaskim
Centrum Edukacji Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Edukacji Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Centrum Edukacji Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego Szkoła Policealna
Centrum Edukacji Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Centrum Edukacji Dorosłych Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Centrum Edukacji Dorosłych Policealne Studium Zawodowe
Centrum Edukacji Dorosłych Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące
Centrum Edukacji Dorosłych Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Centrum Edukacji Dorosłych Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
Centrum Edukacji Dorosłych Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Centrum Edukacji Dorosłych Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Centrum Edukacji Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Słupsku
CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ
Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej
Centrum Edukacji Finansowo-Ekonomicznej
Centrum Edukacji i Doskonalenia KadrLider
Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Bądkowie
Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące w Nowej Wsi
CENTRUM EDUKACJI I PROFILAKTYKI PROBLEMÓW UZALEŻNIEŃ
Centrum Edukacji i przedsiębiorczości PROFIT Sz.F.TPP
CENTRUM EDUKACJI I REHABILITACJI
Centrum Edukacji i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Centrum Edukacji i Rozwoju Zawodowego
Centrum Edukacji i Warunków Rozwoju
CENTRUM EDUKACJI INFORMATYCZNEJ w Radomiu
Centrum Edukacji IPT
CENTRUM EDUKACJI KADR
Centrum Edukacji Kadr Sp. z o. o.
Centrum Edukacji Kadr Unijnych - Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Edukacji Kadr Unijnych - Studium Pracowników Służb Społecznych
Centrum Edukacji Kadr Unijnych - Szkoła Zarządzania Zasobami Gospodarczymi
Centrum Edukacji Kosmetycznej MK
Centrum Edukacji MAIUS COLLEGE
Centrum Edukacji Menedżerskiej i Doradztwa Innowator
Centrum Edukacji Mentor w Mońkach Leszek Twarowski
Centrum Edukacji MILENIUM
CENTRUM EDUKACJI NAJMŁODSZYCH ŚWIAT SMYKA
Centrum Edukacji Nauczycieli
Centrum Edukacji Nauczycieli CEN
Centrum Edukacji Nauczycieli Szkół Artystycznych
Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku
Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie
Centrum Edukacji Obywatelskiej
Centrum Edukacji OSKAR
Centrum Edukacji PRO INWEST
Centrum Edukacji Społecznej
Centrum Edukacji Sukces Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Centrum Edukacji Szansa
CENTRUM EDUKACJI USTAWICZNEJ
Centrum Edukacji VADEMECUM
Centrum Edukacji w Bartoszycach
Centrum Edukacji w Olsztynie
Centrum Edukacji w Supraślu
Centrum Edukacji w Szczytnie
Centrum Edukacji Zawodowej
Centrum Edukacji Zawodowej
Centrum Edukacji Zawodowej Anna Pięcińska
Centrum Edukacji Zawodowej CARGO
Centrum Edukacji Zawodowej Centrum Kształcenia Praktycznego w Czarnkowie
Centrum Edukacji Zawodowej Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Czarnkowie
Centrum Edukacji Zawodowej w Brodnicy
Centrum Edukacji Zawodowej w Ciechanowie
Centrum Edukacji Zawodowej w Działdowie
Centrum Edukacji Zawodowej w Grudziądzu
Centrum Edukacji Zawodowej w Chodzieży
Centrum Edukacji Zawodowej w Iławie
Centrum Edukacji Zawodowej w Kwidzynie
Centrum Edukacji Zawodowej w Prabutach
Centrum Edukacji Zawodowej w Sieradzu
Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
Centrum Edukacji Zawodowej w Tczewie
Centrum Edukacji Zawodowej w Toruniu
Centrum Edukacji Zdroje Danuta Langowska
Centrum Edukacji Zenit Sp. z o.o.
CENTRUM EDUKACYJNE
Centrum Edukacyjne ACTIVE SCHOOL
Centrum Edukacyjne Alfa
Centrum Edukacyjne EDUKATOR - S.C.
Centrum Edukacyjne Euro
CENTRUM EDUKACYJNE FUTURE ALICJA GAŁĄZKA
Centrum Edukacyjne Maxima
Centrum Edukacyjne Maxima
Centrum Edukacyjne Niepubliczne Przedszkole Motylek z Oddziałem Integracyjnym
Centrum Edukacyjne Omnibus
Centrum Edukacyjne OMNIBUS Małgorzaty Starzyńskiej
CENTRUM EDUKACYJNE PERSPEKTYWA
CENTRUM EDUKACYJNE PROEDUKACJA
Centrum Edukacyjne PROGRESS
Centrum Edukacyjne Stowarzyszenia Chrześcijańskich Dzieł Wychowania
Centrum Edukacyjne TECHNIK
Centrum Edukacyjne Wschodnioeuropejskiego Instytutu Gospodarki w Białymstoku
CENTRUM EDUKACYJNE Zespół Wychowania Przedszkolnego Akademia Przdszkolaka
Centrum Edukacyjno - Konferencyjne HOT-TUR
Centrum Edukacyjno - Szkoleniowe Pro-Futuro
Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne Szansa
Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Bernadety Szypulskiej Rybackiej
Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Beta
Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Beta
Centrum Edukacyjno-WychowawczeOgniskoPlacówka nr 1
Centrum Edukacyjno-WychowawczeOgniskoPlacówka nr 2
Centrum Informacji Zawodowej - Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Centrum Informatyki w Opocznie
CENTRUM JĘZYKA FRANCUSKIEGO I DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
Centrum Języków Europejskich - Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Częstochowie
Centrum Języków Europejskich Intellect
Centrum Języków i Zarządzania
CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH A. J. KMIEĆ
Centrum Języków Obcych AG Language School
Centrum Języków Obcych BLIŻEJ ŚWIATA
Centrum Języków Obcych COOL SCHOOL
Centrum Języków Obcych i Edukacji POLIGLOTUS
Centrum Języków Obcych JODAR
Centrum Języków Obcych Language Center
CENTRUM JEZYKOW OBCYCH LEADER
Centrum Języków Obcych Maria Żydek
Centrum Języków Obcych OPEN
Centrum Języków Obcych PROGRESS
Centrum Języków Obcych Take It Easy
Centrum Języków Obcych WONDERLAND
Centrum Języków Obcych WONDERLAND
CENTRUM JĘZYKOWE KLASA Ewa Ziewalicz
Centrum Kreowania Liderów
Centrum Kształcenia
Centrum Kształcenia Awans
Centrum Kształcenia Budowlanych Zgoda Grażyna Wesołowska Kielce
CENTRUM KSZTAŁCENIA DENTAL SERVICE SP.Z O.O.
Centrum Kształcenia DGK Junior
Centrum Kształcenia DGK Senior
Centrum Kształcenia dla Dorosłych
CENTRUM KSZTAŁCENIA DLA DOROSŁYCH CREATOR
Centrum Kształcenia Dorosłych Promotor
Centrum Kształcenia EDU-CON
Centrum Kształcenia Eksternistycznego i Kursowego
Centrum Kształcenia English Full
Centrum Kształcenia FSNT NOT
Centrum Kształcenia Gastronomicznego
Centrum Kształcenia i Doskonalenia ALFAMASTER
Centrum Kształcenia i Doskonalenia Nauczycieli w zakresie Edukacji Prozdrowotnej I Ekologicznej
Centrum Kształcenia i Doskonalenia Pracowników Ochrony
Centrum Kształcenia i Doskonalenia Progres
Centrum Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego
Centrum Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego
Centrum Kształcenia i Rozwoju ZawodowegoBio-Cosmetics-Studiow Olsztynie
Centrum Kształcenia i Szkolenia
Centrum Kształcenia Językowego PROFESS
Centrum Kształcenia Językowego The Point
Centrum Kształcenia Kadr - Anita Graczyk
Centrum Kształcenia Kadr ASPIO Anna Ciepła
Centrum Kształcenia Kadr Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego
Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.
Centrum Kształcenia Kierowców w Radomiu
Centrum Kształcenia Kosmetycznego Iwona Tomas
Centrum Kształcenia Kursowego
Centrum Kształcenia Kursowego OMNIBUS
Centrum Kształcenia Kursowego ROMA w Gliwicach
Centrum Kształcenia Kursowego ROMA w Chorzowie
Centrum Kształcenia Kursowego ROMA w Rudzie Śląskiej
Centrum Kształcenia Kursowego ROMA w Strzelcach Opolskich
Centrum Kształcenia Kursowego Towarzystwa Wiedzy Powszechnej OR w Płocku
Centrum Kształcenia Kursowego w Kłodzku
Centrum Kształcenia Kursowego w Łomży
Centrum Kształcenia Kwalifikacyjnego
Centrum Kształcenia Lider Liceum Ogólnokształcące
Centrum Kształcenia Lider Studium Policealne
Centrum Kształcenia Liderów i Wychowawców im. Pedro Arrupe
Centrum Kształcenia Menedżerów - Niepubliczna Szkoła Policealna
CENTRUM KSZTAŁCENIA MENEDŻERÓW NIEPUBLICZNA SZKOŁA POLICEALNA
CENTRUM KSZTAŁCENIA MENEDŻERÓW POLICEALNA SZKOŁA MEDYCZNO-SPOŁECZNA
Centrum Kształcenia Morskiego w Gdyni
Centrum Kształcenia Morskiego w Gdyni
Centrum Kształcenia Nauczycieli
Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS
Centrum Kształcenia Nauka
Centrum Kształcenia Nauka
Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego
Centrum Kształcenia OMNIBUS
CENTRUM KSZTAŁCENIA PEGGY SAGE
Centrum Kształcenia Plejada
Centrum Kształcenia Plejada
Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna
Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna
Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna Novum
Centrum Kształcenia Policealnego TECHNIK
Centrum Kształcenia Policealnego Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku
Centrum Kształcenia Pracowników Służb Społecznych
Centrum Kształcenia Praktrycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO
Centrum Kształcenia Praktycznego
CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia Praktycznego Bursa
Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu
Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Zawodowego
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Ełku
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu
Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 1
Centrum Kształcenia Praktycznego nr 1
Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 1 w Białymstoku
Centrum Kształcenia Praktycznego nr 2 w Białymstoku
Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 3 w Białymstoku
Centrum Kształcenia Praktycznego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Ząbkowicach Śląskich
Centrum Kształcenia Praktycznego w Bażanowicach
Centrum Kształcenia Praktycznego w Będzinie
Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie
Centrum Kształcenia Praktycznego w Białymstoku
Centrum Kształcenia Praktycznego w Częstochowie
Centrum Kształcenia Praktycznego w Dębicy
CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO W ELBLĄGU
Centrum Kształcenia Praktycznego w Gorzycach
Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodzisku Mazowieckim
Centrum Kształcenia Praktycznego w Chodzieży
Centrum Kształcenia Praktycznego w Jarosławiu
Centrum Kształcenia Praktycznego w Kętrzynie
Centrum Kształcenia Praktycznego w Krośnie
Centrum Kształcenia Praktycznego w Lęborku
Centrum Kształcenia Praktycznego w Łapach
Centrum Kształcenia Praktycznego w Łęczycy
Centrum Kształcenia Praktycznego w Makowie Mazowieckim
Centrum Kształcenia Praktycznego w Nidzicy
Centrum Kształcenia Praktycznego w Nowej Wsi
Centrum Kształcenia Praktycznego w Nysie z filią w Głuchołazach
Centrum Kształcenia Praktycznego w Pionkach
Centrum Kształcenia Praktycznego w Płońsku
CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO W RADOMIU
Centrum Kształcenia Praktycznego w Sanoku
Centrum Kształcenia Praktycznego w Skarżysku-Kamiennej
CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO W SKWIERZYNIE
Centrum Kształcenia Praktycznego w Suwałkach
Centrum Kształcenia Praktycznego w Szydłowcu
Centrum Kształcenia Praktycznego w Toruniu
Centrum Kształcenia Praktycznego w Wąbrzeźnie
Centrum Kształcenia Praktycznego w Zabrzu
Centrum Kształcenia Praktycznego w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach
Centrum Kształcenia Praktycznego we Wrześni
Centrum Kształcenia Praktycznego we Wschowie
Centrum Kształcenia Profesja -Bogumił Ważny w Nowej Rudzie
Centrum Kształcenia PROMETEUSZ
Centrum Kształcenia Prymus
CENTRUM KSZTAŁCENIA PRYMUS
Centrum Kształcenia przy Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów
Centrum Kształcenia Sportowego
Centrum Kształcenia Towarzystwa Wiedzy Powszechnej
CENTRUM KSZTAŁCENIA UMIEJĘTNOŚCI
Centrum Kształcenia Ustawiczego
CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGI I PRAKTYCZNEGO
CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego - kursy
Centrum Kształcenia Ustawicznego ARTGRAF BHP Henryk Marchlewicz Niepubliczna Placówka Oświatowa w Smolnicy
Centrum Kształcenia Ustawicznego Bezpieczna Praca
CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO CECHU RZEMIEŚLNIKÓW I PRZEEDSIĘBIORCÓW W RADOMSKU
Centrum Kształcenia Ustawicznego Centrum Nauki i Biznesu Żak
Centrum Kształcenia Ustawicznego dla Dorosłych BIC
CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO DOROSŁYCH SKANBHP
Centrum Kształcenia Ustawicznego Economicus
Centrum Kształcenia Ustawicznego Edukator w Brzegu
Centrum Kształcenia Ustawicznego Ekonomistów
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego Cech
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego LINGUA EJP
CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO I PRAKTYCZNEGO PRZY CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W ŚWINOUJŚCIU
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego przy Zachodniopomorskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Szczecinie
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego we Wschowie
Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Pokolenia Kolumbów w Płocku
Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Żeromskiego w Inowrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Władysława St. Reymonta
Centrum Kształcenia Ustawicznego Kadr Medycznych i Społecznych
Centrum Kształcenia Ustawicznego LECH
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1
Centrum kształcenia Ustawicznego Nr 1
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 Gimnazjum Dla Dorosłych w Iławie
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące w Iławie
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 w Iławie
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 we Włoclawku
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 Zasadnicza Szkoła Zawodowa Dla Dorosłych w Iławie
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 3
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 5
Centrum Kształcenia Ustawicznego OCHIKARA w Gdańsku
Centrum Kształcenia Ustawicznego PAYROLLIDER
Centrum Kształcenia Ustawicznego Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Giżycku
Centrum Kształcenia Ustawicznego Profesja
Centrum Kształcenia Ustawicznego Profesja
Centrum Kształcenia ustawicznego przy Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem
Centrum Kształcenia Ustawicznego przy Ośrodku Odnowy Biologicznej Impuls s.c.
CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO PRZY PSZCZYŃSKIM CENTRUM KULTURY
Centrum Kształcenia Ustawicznego przy Zespole Szkół Zawodowych w Opolu Lubelskim
Centrum Kształcenia Ustawicznego Szkoła Policealna dla Dorosłych nr 4 w Świdnicy
Centrum Kształcenia Ustawicznego TEB Edukacja
Centrum Kształcenia Ustawicznego Technikum Uzupełniające w Świdnicy
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Augustowie
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Ustawicznego w Suwałkach
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czarnem
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Elblągu
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Garbatce-Letnisko
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gdańsku
CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W GŁOGOWIE
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Grajewie
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chojnicach
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chwałowicach
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Jarosławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Korzeczniku
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koszalinie
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Lęborku
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Lubaczowie
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Nysie
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Potulicach
CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W PRZEMYŚLU
CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W RADOMIU
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sanoku
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sieradzu
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Skierniewicach
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Solcu nad Wisłą
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sztumie
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ząbkowicach Śląskich
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zamościu
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zduńskiej Woli
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zespole Szkół Nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniu
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zespole Szkół Nr 2 w Chęcinach
Centrum Kształcenia Ustawicznego w ZST-E
Centrum Kształcenia Ustawicznego Warszawa - Białołęka
Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrześni
Centrum Kształcenia Ustawicznego Woman
Centrum Kształcenia Ustawicznego ze szkołami w Częstochowie
Centrum Kształcenia Ustawicznego-Uniwersytet Trzeciego Wieku przy GWSP im.Kard.A.Hlonda w Mysłowicach
Centrum Kształcenia Ustwicznego i Praktycznego
Centrum Kształcenia Ustwwicznego w Żninie
Centrum Kształcenia Zawodowego
Centrum Kształcenia Zawodowego
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
Centrum Kształcenia Zawodowego
Centrum Kształcenia Zawodowego
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO BIOS
Centrum Kształcenia Zawodowego Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lidzbarku Warmińskim
Centrum Kształcenia Zawodowego Cogito
Centrum Kształcenia Zawodowego EKSPERT
Centrum Kształcenia Zawodowego i Nadzoru BHP Marek Kalisz
Centrum Kształcenia Zawodowego KaSerg
Centrum Kształcenia Zawodowego PROGRES w Rzeszowie
Centrum Kształcenia Zawodowego Spółdzielnia Unia
Centrum Kształcenia Zawodowego TEB-Edukacja Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego
Centrum Kształcenia Zawodowego Trzebiatów Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego Szczecin
Centrum Kształcenia Zawodowego Ustawicznego
Centrum Kształcenia Zawodowego Vademecum
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W BUSKU ZDROJU ZDZ W KIELCACH
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W OSTROWCU ŚW. ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACH
Centrum Kształcenia Zawodowego w Radomiu
Centrum Kształcenia Zawodowego w Skarzysku - Kamiennej
Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu
Centrum Kształcenia Zawodowego w Starachowicach
Centrum Kształcenia Zawodowego w Tychach
Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem
Centrum Kształcenia Zawodowego Warminsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiebiorczości
Centrum Kształcenia Zawodowego ZDZ Lublin O/Chełm
Centrum Kształcenia Zawodowego ZUR
Centrum Kształcenia Zawodowgo PROGRES
Centrum Kultury Katolickiej Wiatrak
CENTRUM KURSOWO KONSULTINGOWE TRAINING SERVICE
CENTRUM LINGWISTYCZNO-PSYCHOLOGICZNE Pupil-Carpe Diem
Centrum Logopedyczne
Centrum Metodyczne Fundacji Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Jagiellońskiego
Centrum Metodyczne Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej
Centrum Młodzieży
Centrum Nauczania Pierwszej Pomocy PARAMEDIKUS Filip Jaśkiewicz
Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o . o .
Centrum Nauki i Biznesu żAK
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Bydgoszczy
Centrum Nauki Żak
Centrum Nauki Żak
Centrum Ochrony Pracy i BiznesuConsultrix
Centrum Ochrony przed Przepięciami i Zakłóceniami Elektromagnetycznymi w Białymstoku
Centrum Opieki nad Dziećmi Wesołe Misie Alina Kamasa
Centrum Organizacji Kursów Zawodowych, Komputerowych i Językow Obcych TWP w Olszynie
Centrum Oświatowe MACKIEWICZ.EDU.PL
Centrum Oświatowe POMERANIA
Centrum Oświatowe Prymus w Bystrzycy Kłodzkiej
Centrum Oświatowe w Koszycach
Centrum Oświatowo-Kulturalne
Centrum Oświatowo-Kulturalne w Potarzycy
Centrum Pedagogiczno-Oświatowe
Centrum Pingwinek
CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNO-LOGOPEDYCZNEJ
Centrum Profilaktyki Karan
CENTRUM PROMOCJI I WYSZKOLENIA TECHNICZNEGO W GRUDZIĄDZU
Centrum Przedsiębiorczości i Agrobiznesu
CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SP. Z O.O.
Centrum Psychologiczno Pedagogiczno Logopedyczne
CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE
Centrum Rehabilitacyjno - Edukacyjne Dla Dzieci
CENTRUM ROZWOJU DZIECKA BAJKOLANDIA
Centrum Rozwoju Dziecka Maja Niepubliczny Punkt Przedszkolny Maja Filia nr 1
Centrum Rozwoju Dziecka Maja Niepubliczny Punkt Przedszkolny Maja Filia nr 2
Centrum Służby Rodzinie
Centrum Studiów Europejskich przy Biurze Inicjatyw Rozwojowych
CENTRUM SZKOLEŃ BHP MITEX
CENTRUM SZKOLEŃ EDUKACYJNYCH KRUK ANNA RADZEWICZ-BORK
Centrum Szkoleń Europejskich
Centrum Szkoleń GLOBAL TRAINING
Centrum Szkoleń GLOKER
Centrum Szkoleń i Doskonalenia Zawodowego Career Dimensions Polska - Grow Up School
Centrum Szkoleń i Studiów Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Katowicach
CENTRUM SZKOLEN KORZENIOWSKA
Centrum Szkoleń Marleny Plonki
Centrum Szkoleń Niepubliczne Policealne Studium Zawodowe
Centrum Szkoleń Specjalistycznych EKOFUTURA
Centrum Szkoleń, Rzeczoznawstwa i Consultingu Rzeczoznawca R. Okólewski
Centrum Szkolenia ATUT
Centrum Szkolenia DELVE
Centrum Szkolenia i Doradztwa Pro - Futuro Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Centrum Szkolenia Kadr
Centrum Szkolenia Kursowego Przedsiębiorstwa Racjonalizacji Pracy DOCTUS Sp. z o.o.
Centrum Szkolenia LIDER mgr Renata Sekta
Centrum Szkolenia MAJER
Centrum Szkolenia Menedżerów i Sprzedawców J.C.
Centrum Szkolenia MER-KA-BA
Centrum Szkolenia Nauczycieli COMBIDATA Poland
Centrum Szkolenia Nauczycieli Praktycznej Nauki Zawodu Aurelia Miroslaw Reślińscy, 62-065 Grodzisk Wlkp, ul. Nowa 20
Centrum Szkolenia przy Global Tur sp. z o. o.
Centrum Szkolenia SEKA
Centrum Szkolenia Specjalistycznego
Centrum Szkolenia Zawodowego
Centrum Szkolenia Zawodowego Placówka Kształcenia Ustawicznego
Centrum Szkolenia Zawodowego Placówka Kształcenia Ustwicznego działająca w pozaszkolnych formach kształcenia
Centrum Szkolenia Zawodowego UNIWER
Centrum Szkolenia Zawodowego UNIWERS
Centrum Szkolenia Zawodowego UNIWERS
Centrum Szkolenia Zawodowego UNIWERS
Centrum Szkoleniowe
Centrum Szkoleniowe
Centrum Szkoleniowe - AP Edukacja
Centrum Szkoleniowe - AP Edukacja
Centrum Szkoleniowe ,,Edukacja
Centrum Szkoleniowe ACZE Andrzej Czerkas
Centrum Szkoleniowe ALFA
CENTRUM SZKOLENIOWE ALFA
Centrum Szkoleniowe ATAMUS Agnieszka Juniewicz
Centrum Szkoleniowe Awangarda Magdalena Tywończuk
Centrum Szkoleniowe Caprisoft
Centrum Szkoleniowe EDUCUS
Centrum Szkoleniowe Eduskrypt.pl
Centrum Szkoleniowe Euro Edukacja
Centrum Szkoleniowe Fundacji Homo Homini im. K. de Foucauld MARABUT
CENTRUM SZKOLENIOWE KAMIL
Centrum Szkoleniowe KONTEKST
Centrum Szkoleniowe Śląskiego Instytutu Rozwoju Turystyki i Ochrony Środowiska Sp.z o.o.
CENTRUM SZKOLENIOWE STYLIZACJI PAZNOKCI ORANGE NAILS
Centrum Szkoleniowe Wiedza
Centrum Szkoleniowe WIedza
Centrum Szkoleniowe Wiedza
Centrum Szkoleniowe WIEDZA
Centrum Szkoleniowe Wiedza
Centrum Szkoleniowe WIEDZA
Centrum Szkoleniowo - Doradcze LENAX
Centrum Szkoleniowo-Doradcze
Centrum Szkoleniowo-Doradcze Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu
Centrum Szkoleniowo-Doradcze KURSANT Roman Granosik
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony DELTA
Centrum Szkoleniowo-Kursowe Doskonalenia Zawodowego OMNIBUS
Centrum Szkoleniowo-Uslugowe KaeRtur Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Centrum Szkoleniowo-Usługowo-Handlowe bhp
Centrum Szkoleniowo–Doradcze Grzegorz Stanicki
Centrum Tańca i Ruchu Step Dacne
Centrum Technologii Informacyjno - Komunikacyjnych PROGRESS
Centrum Terapii i Szkoleń
Centrum Urody i Profesjonalnego Szkolenia ALEKSANDRA
Centrum Usług Dydaktycznych ART-MAR
Centrum Usług Językowych ALBION S.C.
Centrum Usług Szkoleniowych
CENTRUM USŁUG SZKOLENIOWYCH LIDER W LUBLINIE
CENTRUM USŁUG SZKOLENIOWYCH LIDER W LUBLINIE ODDZIAŁ CHODEL
Centrum Wiedzy i Edukacji
Centrum Wsparcia Terapeutycznego
Centrum Wspierania Edukacji w Krasnymstawie
Centrum Wspierania Rozwoju - Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
Centrum Wychowania Estetycznego
Centrum Wychowania Komunikacyjnego i Politechnicznego
Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 2
Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 3
CentrumEdukacji Specjalnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku
CI Liceum Ogółnokształcące Integracyjne
CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi
CIV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
CIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi
CKK Aktin
CKP
CKP
CKU
CKU
CKU
CKU
CKU
CKU
CKU
CKU
CKU - Bursa Szkolna Nr 1
CKU - Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego
CKU - TU - technologia żywności
CKU -Szkoła Policealna Nr 3 Zaoczna 1,5-roczna
CKU Filia Mieroszów Liceum Ogólnokształcące
CKU Gimnazjum dla Dorosłych
CKU Liceum Ogólnokształcące Zaoczne dla Dorosłych
CKU Liceum Uzupełniające Zaoczne na podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej
CKU Odeon
CKU SP 2-letn. nr 3 Zaoczna
CKU w Lubaczowie Szkoła Policealna
CKU w Lubaczowie Technikum Uzupełniające
CKU w Lubaczowie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
CKUTechnikum Uzupełniające dla Dorosłych Zaoczne 3-letnie
CLICO Sp. z o.o.
COBRA Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Gdańsku
COBRA Szkoła Policealna w Gdańsku
COBRA Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Gdańsku
COLLEGE EUROPEJSKI, Centrum Nauki, Szkoleń i Kursów
College Komputerowe-SP
COLLEGE OF ENGLISH U METODYSTÓW
COLLEGE of LANGUAGES
Collegium Catholicum Bydgostiense
Collegium Gostynianum Zespól szkoł Prywatnych im. Bł. Ks. K. Gostyńskiego
Collegium Marianum, Liceum Katolickie
Collegium, Studium Ekonomiczno-Administacyjne,Inżynierii i Kształtowania Środowiska
Collegium,Studium Rehabilitacji, Psychologii i Polityki Społecznej
COMARTIN
CONSTANS CENTRUM JĘZYKOWE
Consulting Ośrodek Szkoleń i Doradztwa w Biznesie
CONSUS Niepubliczna Placówka Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego-Nauka Języków Obcych w Radomiu
Conversa - Anna Czuba
CORRECT Studium Języków Europejskich, SUE Salon Usług Edukacyjnych
Crea School Centrum Edukacji Kreatywnej
CV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
CVII Liceum Ogólnokształcące
CX LO im. Roberta Schumana
CXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
CXIII Liceum Ogólnokształcące
CXIV Liceum Ogólnokształcące
CXIX Liceum Ogólnokształcące
CXVI Liceum Ogólnokształcące
CXX Liceum Ogólnokształcące
CXXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
CXXIII Liceum Ogólnokształcące Specjalne
CXXIV Liceum Ogólnokształcące Specjalne
CXXV Liceum Ogólnokształcące
CXXVIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
CXXX Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych
CXXXIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Czteroletnia I stopnia
Czteroletnia szkoła muzyczna I stopnia
CZTEROLETNIE TECHNIKUM
Czteroletnie Technikum
Czteroletnie Technikum
Czteroletnie Technikum
Czteroletnie Technikum Ekonomiczne
Czteroletnie Technikum Energetyczne
Czteroletnie Technikum Fryzjerskie dla Dorosłych Euroschool
CZTEROLETNIE TECHNIKUM NR 2
Czteroletnie technikum w zawodzie technik hotelarstwa
Czteroletnie technikum w zawodzie Technik Mechatronik
Dantom Ośrodek Szkoleń BHP
DDDZ
Dębica
DECO Katarzyna Nowak
Decybel firma bhp Marian Magiera
Delfinek
DELTA Szkolenia Specjalistyczne, Pośrednictwo Finasowo-Ubezpieczeniowe
DELTA SZKOŁA BIZNESU
Dental Service Sp. z o.o. Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne
DETEKTYWISTYCZNA SZKOŁA POLICEALNA
Diecezjalna Szkoła Organistowska
Diecezjalna Szkoła Organistowska II stopnia
DIECEZJALNA SZKOŁA ORGANISTOWSKA II STOPNIA
Diecezjalne Gimnazjum w Nysie
Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie
DITTMANN SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH
DJAK Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Dobry Start Niepubliczny Punkt Przedszkolny
DOHLE MANNING AGENCY (POLAND) SP Z O.O.
Dolina Lupików
Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna Filia w Zgorzelcu
Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu
Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu Filia w Oławie
Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu Filia w Strzelinie
Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu Filia w Świdnicy
Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego
Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego O/I we Wrocławiu Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Legnicy
DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO O/I WE WROCŁAWIU, OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W OŁAWIE
Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddz I we Wrocławiu Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr II
Dolnośląśki Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddz. I Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr III
Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddz. I Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr III
Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu
Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu
DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO ODDZIAŁ I WE WROCŁAWIU OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR I
Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Jeleniej Górze
Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu Osrodek Kształcenia Zawodowego w Kamiennej Górze
Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego oddział I we Wrocławiu, Ośrodek Kształcenia Zawodowego nr XIX w Bolesławcu
Dolnoślaski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu, ul. Biskupia 10 a, 50-148 Wrocław
DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1
Dolnoślaski Zakład Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu Zespół Szkół Liceum Ogólnokształcące
Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu Zespół Szkół Technikum Elektroniczne
Dolnoślaski Zakład Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu Zespół Szkół Technikum Uzupełniające Elektroniczne
Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu Zespół Szkół Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 9
Dolnośląskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej we Wrocławiu
Dolnośląskie Centrum Doskonalenia Zawodowego
Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu
Dom dla Dzieci im.Michała Lengowskiego w Gryźlinach
Dom Dziecka w Łobzie
Dom Dziennego Pobytu dla Dzieci Niepełnosprawnych
Dom Edukacyjno-Kulturalny REGNUM
Dom Harcerza
Dom Harcerza ZHP
Dom Małego Skrzata
Dom Słuchacza
dom wczasów
Dom Wczasów Dziecięcych
Dom Wczasów Dziecięcych
DOM WCZASÓW DZIECIĘCYCH
DOM WCZASÓW DZIECIĘCYCH
Dom Wczasów Dziecięcych
Dom Wczasów Dziecięcych
Dom Wczasów Dziecięcych
DOM WCZASÓW DZIECIĘCYCH
Dom Wczasów Dziecięcych
DOM WCZASÓW DZIECIĘCYCH
Dom Wczasów Dziecięcych
Dom Wczasów Dziecięcych
Dom Wczasów Dziecięcych
Dom Wczasów Dziecięcych i Promocji Zdrowia
Dom Wczasów Dziecięcych Nr2
Dom Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
Dom Wczasów Dziecięcych TPD w Głazie
Dom Wczasów Dziecięcych w Dusznikach Zdroju
Dom Wczasów Dziecięcych w Porąbce
DOM WCZASÓW DZIECIĘCYCH W WYGONINIE
DOMEK NA DRZEWIE
DOMOWA AKADEMIA DZIECIECA
Domowe Przedszkole
Domowe Przedszkole
Domowe Przedszkole Chatka Puchatka
Domowe Przedszkole Kubusia Puchatka
Domowe Przedszkole w Białymstoku
DOmowe Przedszkole w Krainie Fantazji
DOSKAM
DRUGIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE dla DOROSŁYCH w SIERPCU
DWCom s.c. Dorota Wołosiuk-Kondratowicz, Waldemar Tabaka
Dwujęzyczna Polsko-Agielska Prywatna Szkoła Podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT Fundacji Edukacji Miedzynarodowej
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Tęcza w Zgorzelcu
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Tęczowy Ogród
DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W TRZEBCZU SZALCHECKIM
Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej
Dwujęzyczne Gimnazjum im. W. Kopalińskiego
Dwujęzyczne Gimnazjum Społeczne
Dwujęzyczne Liceum Ogólnoształcące
Dwujęzyczne Przedszkolaki
DWULETNIA POLICEALNA SZKOŁA VIP
Dwuletnia Policealna Szkoła ŻAK
Dwuletnia Policealna Szkoła ŻAK
Dwuletnia Policealna Szkoła ŻAK w Zielonej Górze
Dwuletnia Policealna Szkoła Zawodowa Prymus
Dwuletnia Policealna Szkoła Zawodowa Prymus
Dwuletnia Policealna Szkoła Zawodowa Prymus
Dwuletnia Policealna Szkoła Zawodowa Prymus w Gdańsku
Dwuletnia Szkoła Policealna
Dwuletnie Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości
Dwuletnie Liceum Uzupełniające ŻAK
Dwuletnie Policealne Studium Zawodowe dla Dorosłych
Dwuletnie Uzupełniające Liceum dla Dorosłych
Dwuletnie Uzupełniające Liceum dla Dorosłych
Dwuletnie Uzupełniające Liceum dla Dorosłych w Strzelnie
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnikształcące dla Dorosłych ŻAK
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Centrum Kształcenia Dorosłych w Krakowie
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Centrum Kształcenia Dorosłych w Zakopanem
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Centrum Kształcenia Ustawicznego
Dwuletnie Uzupełniajace Liceum Ogólnokształcące Dla Absolwentów Zasadniczych Szkół Zawodowych
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Zaoczne
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Zaoczne SOP
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Partner
DWULETNIE UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH TWP W WYSZKOWIE
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Olkuszu
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Oświęcimiu
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Rabce Zdroju
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Wolbromiu
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych ŻAK
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych ŻAK
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych ŻAK
DWULETNIE UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH ŻAK
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Żak w Gdańsku
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Żak w Kłodzku
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zaoczne
Dwuletnie uzupełniające liceum ogólnokształcące Lider
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące LIDER w Buku
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące LIDER w Dolsku
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Lider w Goliszewie
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące LIDER w Miliczu
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące LIDER w Tuchorzy
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Szkoleniowiec
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące w Głogowie
DWULETNIE UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W.S.E.R.O.
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Żak
Dwuletnie Uzupełniające Liceum OgólnokształcąceLIDER w Pobiedziskach
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcęce dla Dorosłych w Krakowie
DWULETNIE UZUPEŁNIAJĄCE LO DLA DOROSŁYCH ŻAK
Dwuletnie Zaoczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
Dwuletnie Zaoczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Menedżer
Dwuletnie Zaoczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Szansa
Dwuletnie Zaoczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Szansa
Dwuletnie Zaoczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia SZANSA w Lublinie
DYS...KURS OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
DZDZ O/I we Wrocławiu,Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Oleśnicy
DZDZ ODDZIAŁ I WE WROCŁAWIU OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO UL. LEGNICKA 25 57-200 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
Dzial Metodyki Doradztwa, Szkoleń i Wydawnictw
Dział Szkoleń SUPON-ŁÓDŹ Sp. z o.o.
DZIAŁ SZKOLENIA NOT FSNT RADA W OPOLU
Dział Szkolenia w Gliwickim Zakładzie Usług Górniczych Sp. z o.o.
Działdowski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli DAR
Działdowskie Centrum Edukacji i Kształcenia Ustawicznego DAR
Dziecięcy Klub Rozwoju Jagódka
Dzięcięcy Ogród
Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczy
Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy
Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy Przedszkole
Dzienny Ośrodek Terapeutyczno-Edukacyjno-Wychowawczy Dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem RAZEM
DZIERŻNO Sp. z o.o.
ECE Libra
Ecole Antoine de Saint -Exupery
eCollege Szkoła Policealna w Dąbrowie Górniczej
eCollege Szkoła Policealna w Gliwicach
eCollege Szkoła Policealna w Jaworznie
eCollege Szkoła Policealna w Zabrzu
Educentrum Policealna Szkoła Edukacji Alternatywnej w Białymstoku
EDUKACJA BHP OŚRODEK SZKOLENIA
Edukacja Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Edukacja Studium Policealne
Edukacja Szkoła Policealna
Edukacja Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Edukacyjna Klinika. Poradnia Profilaktyki Uzależnień
Edukacyjne Centrum Dla Dzieci Bajkowa Kraina
Edukacyjne Centrum Komputerowe REGION
Edukator - kursy oświatowe HOSSA Centrum Edukacji i Wspierania Przedsiębiorczości Szczecińskiej Fundacji Talent-Promocja-Postęp
EDUKATOR Kursy i szkolenia
Edyta Brudnik Kursy Szkolenia Konsultacje. Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7
Ekologiczne Gimnazjum Społeczne
Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne
Ekologiczne Przedszkole Publiczne nr 1 Parkowe Skrzaty
Ekologiczno-Artystyczne Przedszkole Niepubliczne PROMYK S.C. E. Michulec, I. Michulec
EKOS Centrum Doskonaleniia Nauczycieli
EKSPRESJA OŚRODEK KURSOWY
Elbląski Ośrodek Szkoleń EDUKAT
Elektrobud Rybnik ul. Dolna 9B
Elektroniczne Zakłady Naukowe
ELITARNA SZKOŁA SŁUŻB OCHRONY I BIZNESU ,,COBRA W BIAŁEJ PODLASKIEJ
ELITARNA SZKOŁA SŁUŻB OCHRONY I BIZNESU COBRA
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA
ELITARNA SZKOŁA SŁUŻB OCHRONY I BIZNESU COBRA
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu Cobra
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu Cobra
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Bełchatowie
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Bochni
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Gliwicach
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Krakowie
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Nowym Sączu
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Nysie
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Opolu
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Radomsku
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Sieradzu
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Sosnowcu
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Tarnowie
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Tomaszowie Mazowieckim
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Warszawie
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Wieluniu
ELITARNE STUDIUM KARIERY ZAWODOWEJ ,,COBRA W BIAŁEJ PODLASKIEJ
Elitarne Studium Slużb Ochrony ,,DELTA,,
Elitarne Studium Służb Ochrony ,,DELTA,,
ELITARNE STUDIUM SŁUŻB OCHRONY DELTA
Elitarne Studium Służb Ochrony Delta
Elitarne Studium Służb Ochrony Delta
Elitarne Studium Służb Ochrony DELTA
Elitarne Szkoła Służb Ochrony DELTA
Elite School Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
ELMUR Sp. z o.o. Placówka Kształcenia Ustawicznego
Elsinore School of English Using The Callan Method
Elżbieta Domagała Kolorowa Ciuchcia Elementarne Centrum dla Dzieci
ENERGA - OPERATOR SA ODDZIAŁ W TORUNIU
Energomontaż-Południe SA Centrum Szkoleniowe
ENGLISH ACADEMY
English for You, Placówka Oświatowa, J. Pająk
ENGLISH FR YOU-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH
English Language College Szkoła Języka Angielskiego Metodystów filia Grudziądz
ENGLISH LANGUAGE COURSE ENLANCO
English Unlimited
English Unlimited Sp. z o .o. - filia Gdańsk Chełm
English Unlimited Sp. z o.o. - filia Oliwa
ENTUR Placówka Oswiatowa
ERGO-BHP SZKOLENIA. AUDYTY.DORADZTWO.PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
Ergon
ERGOTECH
EST
EUKids
EUkindergarten Przedszkole Europejskie s.c.
Eureka Gimnazjum
Eureka Szkoła Podstawowa
Euro Liceum dla Dorosłych
EURO TECHNIKUM DLA DOROSŁYCH
EURO TECHNIKUM UZUPEŁNIAJĄCE
Euro-School Szkołą Języków Obcych
EURO-SZKOŁA BIS ZESPÓŁ NIEPUBLICZNYCH SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH JACKA SADRAKUŁY
EURO-SZKOŁA BIS ZESPÓŁ SZKÓŁ PRYWATNYCH SEBASTIAN SADRAKUŁA
Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości
EUROCONSULTING Polsko - Niemieckie Centrum Edukacji Biznesu. Technikum Uzupełniające dla Dorosłych w Oleśnicy
EUROCONSULTING. Polsko - Niemieckie Centrum Edukacji Biznesu. Szkoła Policealna dla Dorosłych w Oleśnicy
EUROCONSULTING. Polsko - Niemieckie Centrum Edukacji Biznesu. Szkoła Policealna dla Dorosłych w Oleśnicy
EuroConsulting. Polsko - Niemieckie Centrum Edukacji Biznesu. Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Ostrzeszowie
EUROCONSULTING. Polsko - Niemieckie Centrum Edukacji Biznesu. Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Sycowie
eurodialog
Euronauka Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
EUROPARTNER
Europaschule
Europejska Akademia Dziecka
Europejska Akademia Mody
Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Olimpijczyk
Europejska Szkoła Biznesu i Administracji
Europejska Szkoła Mediów i Przedsiębiorczości w Białymstoku
Europejska Szkoła Nowych Technologii i Turystyki w Dębicy
Europejska Szkoła Podstawowa
EUROPEJSKA SZKOŁA POLICEALNA
Europejski Instytut Szkoleniowy
Europejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Europejskie Centrum Edukacji
Europejskie Centrum Edukacji i Consultingu Nederpol Trading Sp. z o. o.
EUROPEJSKIE CENTRUM EDUKACJI I INFORMACJI NAUKOWEJ W GRODKOWIE
EUROPEJSKIE CENTRUM EDUKACJI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE VITON SP. Z O.O.
Europejskie Centrum Edukacji w Opiece Długoterminowej Szkoła Policealna dla Opiekunów Medycznych
Europejskie Centrum Edukacyjne Profess
Europejskie Centrum Kształcenia
Europejskie Centrum Kształcenia SUKCES w Krakowie Niepubliczna Szkoła Policealna
Europejskie Centrum Makijażu i Charakteryzacji Make - Up Artist
Europejskie Centrum Menedżerskie
Europejskie Centrum Rozwoju i Doskonalenia Zawodowego ECRiDZ
Europejskie Centrum szkoleń
Europejskie Centrum Szkoleniowe EFEKT
Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży
Europejskie Gimnazjum Informatyczno-Językowe SIGMA
Europejskie Gimnazjum Językowe z oddziałami dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Radomiu
Europejskie Gimnazjum Społeczne dr Rahn
Europejskie Liceum Ogólnokształcące
Europejskie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Europejskie Liceum Ogólnokształcące SIGMA
Europejskie Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych
Europejskie Lotnicze Liceum Profilowane Transportowo-Spedycyjne SIMP
EUROPEJSKIE PRZEDSZKOLE KLUB KUBUSIA PUCHATKA IV
Europejskie Przedszkole Figlarz s.c. Dorota Konieczna-Goworowska, Marek Konieczny, Łukasz Konieczny
Europejskie Studium Psychologii Zwierząt i Wiedzy Praktycznej
Europejskie Technikum Lotnicze SIMP
Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej
Euroregionalny Niepubliczny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego w Jeleniej Górze
Euroschool
Eurpoejskie Centrum Edukacyjne ANBO
EXTERNUS - POLICEALNE STUDIUM INFORMATYKI
EXTERNUS - POLICEALNE STUDIUM INFORMATYKI
EXTERNUS - STUDIUM ZDROWIA I TERAPII
EXTERNUS - STUDIUM ZDROWIA I TERAPII
EXTERNUS - STUDIUM ZDROWIA I TERAPII
EXTERNUS - STUDIUM ZDROWIA I TERAPII
F.H-U JAR-MAR; CENTRUM KSZTAŁCENIA WIEDZA DLA WSZYSTKICH
F.H-U JAR-MAR; CENTRUM KSZTAŁCENIA WIEDZA DLA WSZYSTKICH
F.H.U kompleksowa obsługa firm
F.U.H. TEGRA Tadeusz Grabowski
Fabryka Marzeń Agnieszka Perkowska
Fajsławicki Punkt Wychowania Przedszkolnego
Fale Przedszkole Stowarzyszenia STERNIK
Falsztyn
FAM Policealna Szkoła Charakteryzacji i Makijażu
FAM Policealna Szkoła Charakteryzacji i Makijażu
FILIA - Szkoła Podstawowa Nr 282
Filia Bolesław
Filia Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej w Górze
Filia Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej w Oleśnicy
Filia Gimnazjum Specjalnego w Szpitalu w Kołobrzegu
Filia Gwieździn
FILIA CHRAPOŃ
Filia Jonne
Filia Kosorowice
Filia lubicz
Filia Łubna
Filia Malachin
Filia MDK nr 1
Filia MDK nr 2
Filia Międzybórz
filia Nowa Wieś Zbąska
Filia Nr 1 CZP1 Ogród Jordanowski
Filia Nr 1 przy SP Specjalnej nr 6 w SOSW nr 4
Filia Nr 1 przy Wojew. Specj. Szpitalu Zakaźnym im. Wł. Biegańskiego w Łodzio
Filia Nr 1 w Bogumiłowicach
Filia Nr 2 CZP1 Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Lesie Łagiewnickim
Filia Nr 2 przy Ośrodku Pediatrycznym im. J. Korczaka w Łodzi
Filia Nr 2 w Wierzchosławicach - Dwudniakach
Filia Nr 3 przy ICZMP w Łodzi
Filia Nr 4 przy Wojew. Centrum Ortopedii i Rehab. Narządu Ruchu w Łodzi
Filia Ośrodka Usług Pedagogicznych i Socjalnych ZNP
Filia Ossolin
Filia Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. J. Garści
Filia Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia przy AMFC w Warszawie Filia w Białymstoku
Filia PBW w Gubinie
Filia PBW w Krośnie Odrzańskim
Filia PBW w Lubsku
Filia PBW w Nowej Soli
Filia PBW w Sulechowie
Filia PBW w Świebodzinie
Filia PBW w Szprotawie
Filia PBW w Żaganiu
Filia PBW w Żarach
Filia PBW we Wschowie
Filia Pedagogicznej Bibioteki Wojewódzkiej w Nowej Hucie
Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Chrzanowie
Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej W Miechowie
Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Myślenicach
Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej W Olkuszu
Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Oświęcimiu
Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Proszowicach
Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Słomnikach
Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej W Suchej Beskidzkiej
Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Wadowicach
Filia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej z siedzibą w Szczucinie ul. Piłsudskiego 15
filia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dobrzejewicach
Filia Prywatnego Przedszkola Muzycznego Bajka nr 2
Filia Przedszkola Niepublicznego Nutka
FILIA PRZEDSZKOLA NR 8 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W STASZOWIE
Filia Przedszkola Samorządowego Nr 1
Filia PSM I st.
Filia Ruda
Filia Sędziejowice
filia Silno
Filia Śladków Mały
Filia SP nr 283
FILIA SSM UL. KARTUSKA 245B
FILIA SSM UL. WAŁOWA 21
Filia Szkoły Podstawowej
Filia Szkoły Podstawowej Nr 2
Filia Szkoły Podstawowej Nr 2 w Suchej Beskidzkiej
Filia Szkoły Podstawowej nr 3 w Jędrzejowie z siedzibą w Węgleńcu
Filia Szkoły Podstawowej przy Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łomży
Filia Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 2 przy DPS w Machowinku
Filia Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 2 przy DPS w Przytocku
Filia Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 201 przy Specjalistycznym Psychiatrycznym ZOZ w Łodzi - oddział dla dzieci
FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ SPECJALNEJ NR 95
Filia Szkoły Podstawowej w Lubeni z siedzibą w Sołonce
Filia Szkoły Podstawowej w Niegowonicach
Filia Szkoły Podstawowej w Terpentynie
Filia Szkoły Podstawowej-Specjalnej w Szpitalu w Kołobrzegu
FIlia Szkoły PodstawowejSpecjalnej Nr 38 w Zabrzu
Filia Szkoły Specjalnej w specjalnym ośrodku szkolno-wychowaczym
Filia Szyszczyce
Filia Tomaszewo
filia w Albertowie
Filia w Bełchatowie
Filia w Białej Podlaskiej
Filia w Białobrzegach
Filia w Bodakach
filia w Bogdance
Filia w Brzezince
Filia w Budzigniewie
Filia w Bukowie
Filia w Cekowie Kolonii
Filia w Cetuli
Filia w Czerwonaku
Filia w Czuszowie
Filia w Damianowie
Filia w Drążdżewie Nowym
Filia w Drzewicy
Filia w Działoszynie
Filia w Dzwonowie
Filia w Golance
filia w Goleszowie Równi
Filia w Grochowem
Filia w Inowrocławiu
Filia w Kamionie
filia w Kisielowie
Filia w Korabiewicach
Filia w Koronowie
Filia w Kostrzynie
Filia W Krwonach
Filia w Kuczkowie
Filia w Leśnicy
FILIA W LISZKOWIE
filia w Łachowie
Filia w Makowie Maz.
Filia w Matonogach
Filia w Męcinie Wielkiej
filia w Michałkach
Filia w Mogilnie
Filia w Murowanej Goślinie
Filia w Nadzowie
Filia w Nakle
Filia w Opocznie
Filia w Ostrowi Maz.
Filia w Pobiedziskach
Filia w Polichtach
Filia w Połoni
Filia w Przasnyszu
Filia w Przeuszynie
Filia w Raciborzu Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rybniku
Filia w Radomsku
Filia w Raszujce
Filia w Reducinie
Filia w Rudzie Wołoskiej
FILIA W ŚCIBORZU
Filia w Sępólnie Krajeńskim
Filia w Słoptowie
filia w Starym Łajszczewie
Filia w Stuposianach
Filia w Sulinie
Filia w Sułkowie
Filia w Świeciu
Filia w Szubinie
Filia w Szubinie Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznejw Nakle nad Notecią
Filia w Tarnowie
Filia w Tomaszowie Maz.
Filia w Tucholi
Filia w Ulatowie Pogorzeli
Filia w Usarzowie
Filia w Wodzisławiu Śl. Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rybniku
Filia w Wólce Ostrożeńskiej
Filia w Woli cyrusowej
Filia w Wyszkowie
Filia w Zatwarnicy
FILIA W ZIELONOWIE
Filia w Żninie
FILIA WE WŁADYSŁAWOWIE
Filia Żalin
FILIA ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 - GIMNAZJUM SPECJALNE
FILIA ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 - SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
Filia Zimna Wódka
Filia ZWM
Filialna Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej
Filialna Szkoła Podstawowa w Bekieszy
Filialna Szkoła Podstawowa w Cerekwicy
Filialna Szkoła Podstawowa w Jamnicy
Filialna Szkoła Podstawowa w Kowalówce
Filialna Szkoła Podstawowa w Niemstowie
Filialna Szkoła Podstawowa w Nowym Siole
Filialna Szkoła Podstawowa w Sanoczku
Filialna Szkoła Podstawowa w Starym Żmigrodzie
Filialna Szkoła Podstawowa w Świerszczowie
Filialna Szkoła Podstawowa w Wierzchach
Filialna Szkoła Podstawowa w Wysokiej
Filialna Szkoła Podstawowa w Zapoledniku
Filialna Szkoła w Nowym Strachocinie
Fire Port Service
Firma BEHAPE BIS Konrad Wilk
Firma Consulting
Firma Consultingowo - Szkoleniowa SUPRA
Firma Doradczo - Usługowa Zdzisław Wiszniewski
Firma Edukacyjna Myśliński
FIRMA HANDLOWA AGDAR
Firma Handlowo Usługowa A Priori
Firma Handlowo Usługowa Zugaj Leszek
Firma Omega-2 mgr Andrzej Chrobot
Firma Szkoleniowa ,,ANED
Firma Szkoleniowa Sensus Sp. z o.o.
Firma Szkoleniowa w zakresie BHP Absolwent
Firma Szkoleniowo Doradcza OUE
Firma Szkoleniowo-Dorawdcza Anna Szywała S.C
Firma Szkoleniowo-Usługowa BEZPRO Hilary Kulling
Firma Usługoa BHP i KADRY PIOTR zAJDEL
Firma Usługowa BHP - COLSULTING - TD Bezpieczeństwo - Jakość - Środowisko mgr inż. Tadeusz Dul
Firma Usługowa EDUS
FOCUS GROUP MARZENA STOLARCZYK
Fokus Szkoła Języków Obcych Krzysztof Sobczak
Fryzjerskie Technikum Uzupełniające dla Dorosłych
FUH FUKS Grzegorz Stępień MAXMEDIA
FUNDACJA EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ SZKOŁA BALETOWA W KRAKOWIE
Fundacja ESPA Chrześcijański Punkt Przedszkolny Gedeon
Fundacja Gospodarcza
Fundacja LOGOS - kursy oświatowe
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
FUNDACJA SPÓŁDZIELCZY FUNDUSZ OŚWIATY WIEJSKIEJ EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO OŚRODEK DORADZTWA I DOSKONALENIA KADR
Fundacja Spółdzielczy Fundusz Oświaty Wiejskiej Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
Fundacja Szkoła III Tysiąclecia- Prywatna Szkoła Podstawowa nr 108
Fundacja Uwolnienie
FUNNY KIDS
FUTURA - GIMNAZJUM DLA DOROSŁYCH
FUTURA - GIMNAZJUM DLA DOROSŁYCH W LUBLINIE
FUTURA - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH
FUTURA - LICEUM OGÓLNOKSZYAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W LUBLINIE
FUTURA - STUDIUM ZAWODOWE
FUTURA - STUDIUM ZAWODOWE DLA DOROSŁYCH W LUBLINIE
FUTURA - UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
FUTURA BIZNES - POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH W LUBLINIE
FUTURA BIZNES - POLICEANA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH
FUTURA EKOLOGIA - POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH
FUTURA EKOLOGIA - POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH W LUBLINIE
FUTURA GASTRONOMIA - POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH
FUTURA GASTRONOMIA - POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH W LUBLINIE
FUTURA INŻYNIERIA - POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH
FUTURA INŻYNIERIA - POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH W LUBLINIE
FUTURA OPIEKA SPOŁECZNA - POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH
FUTURA OPIEKA SPOŁECZNA - POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH W LUBLINIE
Futura Transport I Turystyka - Policeala Szkoła dla Dorosłych
FUTURA TRANSPORT I TURYSTYKA - POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH W LUBLINIE
FUTURA URODA - POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH
FUTURA URODA - POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH
G
G Nr 5
G03(ZSB)
Gabinet Kosmetyki Estetycznej-Studio Wizażu i Stylizacji
GALAXY DOROTA BUGLA
GALICYJSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
Gambit
GASTRONOMICZNE TECHNIKUM UZUPEŁNIAJĄCE
GCE w Wawrzeńczycach Gimnazjum
GCE w Wawrzeńczycach Przedszkole Samorządowe
GCE w Wawrzeńczycach Szkoła Podstawowa
GCE w Wawrzeńczycach Szkoła Podstawowa w Dobranowicach
Gdańska Akademia Bankowa
Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego
Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Gdańska Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Lingwista
Gdańska Społeczna Szkoła Muzyczna I Stopnia
Gdańska Szkoła Kosmetyczno- Fryzjerska
Gdańska Szkoła Pływania Aquafit Krzysztof Orzechowski
Gdańska Szkoła Podstawowa
GDAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA LINGWISTA IM. ZJEDNOCZONEJ EUROPY
Gdańska Szkoła Policealna
Gdański Ośrodek Edukacji Praktycznej - Maciej Krysiuk
Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
GDAŃSKIE AUTONOMICZNE GIMNAZJUM
Gdańskie Centrum Kształcenia
Gdańskie Gimnazjum
Gdańskie Gimnazjum Lingwista
GDAŃSKIE LICEUM AUTONOMICZNE
Gdańskie Liceum Ogólnokształcące
Gdańskie Liceum Ogólnokształcące Lingwista
Gdańskie Przedszkole Lingwista w Gdańsku
Gdańskie Studium Masażu Szkoła Policealna Dla Dorosłych
Gdańskie Studium Masażu Szkoła Policealna Dla Młodzieży
GdD(ZSB)
Gdyńska Szkoła Artystyczna
Gdyńska Szkoła Morska
Gdyńska Szkoła Społeczna - Gimnazjum
Gdyńska Szkoła Społeczna - Szkoła Podstawowa
Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Gdyńskie Liceum Autorskie STO
GDYŃSKIE ZAOCZNE LO. GDYNIA ul. MORSKA 192.
Giimnazjum
Gim
GIM
Gim - dorosł - wiecz
GIM 1
GIM 2
Gimanzjum nr 2 Specjalne
Gimanzjum Nr 30
Gimanzum w Dereżni
Gimazjum w Gliczarowie Górnym
Gimazjum w Trzebownisku
Gimazjum w ZS Łankiejmach
Gimmnazjum nr 103 z Oddzialami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimn.nr 4
Gimnajum im. Jana Pawła II w Skulsku
Gimnajum im. Kazimierza Górskiego w Poraju
Gimnajum w Nozdrzcu
Gimnajzum dla dorosłych EDUKACJA w Tychach
Gimnajzum im. Jana Pawła II w Tychowie
GIMNAJZUM NR 20 IM. PROFESORA ALFREDA JAHNA
Gimnajzum Salezjańskie im. Ks. Augusta Czartoryskiego
Gimnazajum w Nowej Wsi
Gimnazium
Gimnazium Nr 17 Specjalne dla Uczniów Nieslyszących
Gimnazium Specjalne Nr 5
Gimnazium Specjalne nr 98
Gimnazium w Bolimowie
Gimnazium w Raciborowicach
Gimnazium w Stadnickiej Woli
Gimnazjalno-Licealny Zespół Szkół w Wołczynie
GIMNAZJIM
Gimnazjim Nr 2 Specjalne w Koźminie Wielkopolskim
Gimnazjim nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjim Specjalne
GIMNAZJIUM IM. J.I. KRASZEWSKIEGO W SŁAWATYCZACH
Gimnazjm nr 1
Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Gimnazjujm w Cedrach Wielkich
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
gimnazjum
GIMNAZJUM
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
GIMNAZJUM
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum
Gimnazjum - Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum /MOS/
Gimnazjum 106
Gimnazjum 13
GIMNAZJUM 141
Gimnazjum 150
Gimnazjum 22
Gimnazjum 22 w Zespole Szkół nr 4
Gimnazjum 24
Gimnazjum 27
Gimnazjum 3
Gimnazjum 38
Gimnazjum 39
Gimnazjum 41
Gimnazjum 46-Sportowe
Gimnazjum 93
Gimnazjum Akademickie
Gimnazjum Akademickie Da Vinci
Gimnazjum Akademickie im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu
Gimnazjum Akademickie Jezuitów
Gimnazjum Akademickie przy Politechnice Koszalińskiej
Gimnazjum Aktywnej Edukacji Olimpijczyk
Gimnazjum Arkona
Gimnazjum Bielskiej Szkoły Menedżerów
GIMNAZJUM BLOK
GImnazjum Centrum
Gimnazjum Centrum Szkoleniowego WIEDZA w Koninie
Gimnazjum dla Dieci Przewlekle Chorych przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
GIMNAZJUM DLA DOROSŁYCH
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum Dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum Dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
GIMNAZJUM DLA DOROSŁYCH
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum Dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum Dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum Dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych Scholar
Gimnazjum dla Dorosłych - AP Edukacja
Gimnazjum Dla dorosłych - AP Edukacja
Gimnazjum dla Dorosłych AMICUS
Gimnazjum dla Dorosłych Edukacji Innowacyjnej w Hrubieszowie
Gimnazjum dla Dorosłych Maximus
Gimnazjum dla Dorosłych N r 1 w Augustowie
Gimnazjum dla Dorosłych Nr 159
Gimnazjum dla Dorosłych nr 4
Gimnazjum dla Dorosłych przy Centrum Edukacyjno-Dydaktycznym OMEGA
Gimnazjum dla Dorosłych przy Szkole Ekonomiczno-Usługowej w Kłodzku
Gimnazjum dla Dorosłych stacjonarne
Gimnazjum dla Dorosłych TOM
Gimnazjum dla Dorosłych w Białymstoku
Gimnazjum dla Dorosłych w Głogowie
Gimnazjum dla Dorosłych w Grodkowie
Gimnazjum dla Dorosłych w Lidzbarku Warmińskim
Gimnazjum Dla Dorosłych w Nidzicy
Gimnazjum dla Dorosłych w Polanowicach
Gimnazjum dla Dorosłych w Pomianowie
Gimnazjum dla Dorosłych w Potulicach
Gimnazjum dla Dorosłych w Powiatowym Centrum Edukacji w Nowej Soli
GIMNAZJUM DLA DOROSŁYCH W RADOMSKU
Gimnazjum dla Dorosłych w Słupsku
Gimnazjum dla Dorosłych w Suwałkach
Gimnazjum dla Dorosłych w Tarnobrzegu
Gimnazjum dla Dorosłych w Ustroniu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
Gimnazjum dla Dorosłych w Wodzisławiu Śląskim
GIMNAZJUM DLA DOROSŁYCH W WOLSZTYNIE ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W ZIELONEJ GÓRZE
Gimnazjum dla Dorosłych w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem
Gimnazjum dla Dorosłych w Zwoleniu
Gimnazjum dla Dorosłych WZDZ
Gimnazjum dla Dorosłych WZDZ w Świnoujściu
Gimnazjum dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego CK w Koninie z siedzibą w Turku
Gimnazjum dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących
Gimnazjum dla Dzieci Słabosłyszących i Niesłyszących
Gimnazjum dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy
Gimnazjum dla Chłopców z Zaburzonym Zachowaniem
Gimnazjum dla Młodzieży
Gimnazjum dla Młodzieży w Zamościu
Gimnazjum dla Niewidomych
Gimnazjum dla Uczniów z Autyzmem
Gimnazjum dla uposledzonych umysłowow
Gimnazjum Dwujęzyczne
Gimnazjum Dwujęzyczne
Gimnazjum Dwujęzyczne
Gimnazjum Dwujęzyczne
Gimnazjum Dwujęzyczne
Gimnazjum Dwujęzyczne
Gimnazjum Dwujęzyczne
Gimnazjum Dwujęzyczne nr 17
Gimnazjum Dwujęzyczne nr 18
Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 26
Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 34
Gimnazjum Dwujęzyczne nr 48
Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Gimnazjum Edukacji Innowacyjnej w Bydgoszczy
Gimnazjum Edukacji Innowacyjnej w Sieradzu
Gimnazjum EKOLA
Gimnazjum Ekologiczne nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum ETE
Gimnazjum Europejskie
Gimnazjum Europejskie dla Dorosłych
GIMNAZJUM FILIA
Gimnazjum FILOMATA
Gimnazjum Fundacji LOGOS
Gimnazjum Fundacji Oświatowej Nasza Szkoła
Gimnazjum Fundacji Viribus Unitis w Pogorzycach
Gimnazjum Gedanensis
Gimnazjum Gminne
Gimnazjum Gminne
Gimnazjum Gminne
Gimnazjum Gminne im Piotra Włostowica
GIMNAZJUM GMINNE IM. ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO W KOTLI
Gimnazjum Gminne nr 1 w Rajsku
Gimnazjum Gminne nr 2 im.Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu
Gimnazjum Gminne w Dobroszycach
Gimnazjum Gminne w Gietrzwałdzie
Gimnazjum Gminne w Karolewie
Gimnazjum Gminne w Malborku
Gimnazjum Gminne w Pakosławiu
GIMNAZJUM GMINNE W PRZEDMOŚCIU
Gimnazjum Gminne w Rychnowach
Gimnazjum Gminne w Sianowie
Gimnazjum Gminne w Siemiatyczach
Gimnazjum Gminne w Sosnówce
Gimnazjum Gminne w Wilkowie
Gimnazjum Gminy Brzeziny z siedzibą w Przecławiu
Gimnazjum Gminy Brzuze
Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
GIMNAZJUM GMINY OLEŚNICA
Gimnazjum Gminy Stargard Szczeciński
GIMNAZJUM CHWALISZEWO
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
Gimnazjum i Liceum Szkoła Liderów
Gimnazjum im Brata Alberta w Igołomi
Gimnazjum im dr. P. Kowalika
Gimnazjum im Jana Pawła II
Gimnazjum im ks. Piotra Ściegiennego
Gimnazjum im Marii Dąbrowskiej
Gimnazjum im św Jana kantego w Liszkach
Gimnazjum im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Świeszynie
Gimnazjum im. 6. Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego
Gimnazjum im. A. Malatyńskiego w Charsznicy
Gimnazjum im. A. Osieckiej w Zespole Szkół w Kamienicy Polskiej
Gimnazjum im. Adama Chodyńskiego w Cekowie - Kolonii
GIMNAZJUM im. Adama Mickiewicza
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Białej Rawskiej
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Kaźmierzu
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Orzyszu
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Siecieniu
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Słopnicach
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Starczy
Gimnazjum im. Adama Olbrachta Przyjmy-Przyjemskiego
Gimnazjum im. Andrzeja Zamoyskiego w Jadowie
Gimnazjum im. Armii Krajowej
Gimnazjum im. Armii Krajowej
Gimnazjum im. Armii Krajowej w Cieszkowach
Gimnazjum im. Biskupa Leona Wetmańskiego
Gimnazjum im. bł. Krystyna Gondka w Zakliczynie
Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie
Gimnazjum im. Bł. Marii Karłowskiej
Gimnazjum im. bł. O. St. Papczyńskiego
Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Łomży
Gimnazjum im. Bohaterów Armii Poznań w Jaraczewie
Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Maz.
Gimnazjum im. Bohaterów Września
Gimnazjum im. Bohaterów Września w Kruszynie
Gimnazjum im. Bohaterów Ziemi Nowobrzeskiej
Gimnazjum im. C.K. Norwida w Bielsku
Gimnazjum im. Cypriana Kamila Norwida w Stanisławowie
Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Konstantynowie
Gimnazjum im. Cz. Miłosza w Mierzęcicach
Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Nowej Wsi
Gimnazjum im. dr. Józefa Matuszewskiego
Gimnazjum im. dr. Leszka Nosa w Michałowie
Gimnazjum im. dr. Wł. Brzezińskiego w Krajence
Gimnazjum im. Dzieci Zamojszczyzny w Bodaczowie
GIMNAZJUM im. E.Estkowskiego
Gimnazjum im. Fabiana Dury w Chmielowie
Gimnazjum im. Feliksa Kikulskiego
Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu
Gimnazjum im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bojanowie
Gimnazjum im. Gen. K. Sosnkowskiego w Opalenicy
Gimnazjum im. generała Kazimierza Tańskiego w Chmielniku
Gimnazjum im. Generała Sikorskiego w Brzeźnicy
Gimnazjum im. H.Sienkiewicza w Sterdyni
Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Dobrem
Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Józefowie
Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Kiernozi
Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Krzczonowie
Gimnazjum im. hm Janka Bytnara Rudego
Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Świerzowej Polskiej
Gimnazjum im. Ireny Sendler w Toszku
Gimnazjum im. J. A. Maklakiewicza w Mszczonowie
Gimnazjum im. J. I. Kraszewskiego w Milanowie
Gimnazjum im. J. Słowackiego ul. Daszyńskiego 23 33-340 Stary Sącz
Gimnazjum im. Jana Gwalberta Pawlikowskiego w Medyce
Gimnazjum im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Pięczkowie
Gimnazjum im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Rejowcu
Gimnazjum im. Jana Klemensa Branickiego w Tykocinie
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Dopiewie
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Grabowie
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Łaziskach
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Majdanie Nepryskim
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Rzeczycy
Gimnazjum im. Jana Matejki w Zabierzowie
Gimnazjum im. Jana Nowaka-Jezioranskiego w Grębocicach
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Gimnazjum im. Jana Pawła II - Papieża Polaka w Starym Lubotyniu
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bestwinie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bobrowie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bojadłach
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Borownie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Brąchnowie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Budzowie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Cichem
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czarnej Sędziszowskiej
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dąbrowie Zielonej
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gąbinie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Galewicach
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gliniance
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Goczałkowie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gorzycach
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iłowej
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iwanowicach
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jabłoni Kościelnej
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jodłowej
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kopytowej
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kornowacu
GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W KOSZARAWIE
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kotlinie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalkach
Gimnazjum Im. Jana Pawła II w Kozach
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnem
GIMNAZJUM im. JANA PAWŁA II w LIPNICY WIELKIEJ
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lipowcu Kościelnym
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubaniu
GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W LUBNIU
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łakcie Górnej
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Masłowie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miastku
GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W MILÓWCE
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczeniu
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Niegowie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nielubi
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nożynie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pawłowie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pigłowicach
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rakowie
Gimnazjum Im. Jana Pawła II w Rudzicy
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryczywole
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rychwale
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryńsku
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sadkowicach
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Środzie Śląskiej
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stupsku
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchym Lesie
GIMNAZJUM im. JANA PAWŁA II W SUŁOWIE
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wielowsi
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarkach Letnisku
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarowie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zębie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Ulanowie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zręcinie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żyrzynie
Gimnazjum im. Jana Pawła II we Florynce
Gimnazjum im. Jana Pawła w II w Mętowie
Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
Gimnazjum im. Janiny Barbary Górkiewiczowej w Mucharzu
Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Boleścicach
Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie
Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w Bielawach
Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie
Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Szymanowie
Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Rypinie
Gimnazjum im. Juliana Fałata
Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Miłoslawiu
Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego
Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Zebrzydowicach
Gimnazjum im. kard. A.S.Sapiehy
Gimnazjum im. Kard. S. Wyszyńskiego w Starym Mieście
GIMNAZJUM IM. KARD. ST. WYSZYŃW PRZYTUŁACH
Gimnazjum im. kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach
Gimnazjum im. Kard.St.Wyszyńskiego
Gimnazjum im. Kardynała Karola Wojtyły w Ujsołach
Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Aleksandrowie
Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszynskiego w Dziemianach
Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Miłkowicach
Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie
Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wodzinie Prywatnym
Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiegow Lubani
Gimnazjum im. Karola Miarki w Świerklanach
Gimnazjum im. Karola Urbańskiego
Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Kępicach
Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Rychtalu
Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Barcinie
Gimnazjum im. Kazimierza Górskiego
Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich
Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego
Gimnazjum im. Konfederacji Tyszowieckiej
Gimnazjum im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Gimnazjum im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaktorowie
Gimnazjum im. Konstantego Mikołaja Radziwiłła
Gimnazjum im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu
Gimnazjum im. Króla Jana III Sobieskiego
Gimnazjum im. Królowej Jadwigi
Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Brzostku
Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu
Gimnazjum im. ks. A. Radomskiego w Wierzchucinie
Gimnazjum im. Ks. Bonawentury Metlera
Gimnazjum im. ks. inf. Ferdynanda Machaya
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Białym Kościele
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Grabowie
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Grzmiącej
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Kostomłotach
Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego w Ostródzie
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Rozogach
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie
Gimnazjum im. ks. Józefa Woźniackiego w Rytrze
Gimnazjum im. ks. kard. A. S. Sapiehy
Gimnazjum im. ks. ppłk. Stanisława Żytkiewicza w Boguchwale
Gimnazjum im. Ks. Stanisława Konarskiego w Grybowie
Gimnazjum im. ks. Stanisława Staszica w Uchaniach z siedzibą w Jarosławcu
Gimnazjum im. Ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
Gimnazjum im. ks. W. Blizińskiego w Liskowie
Gimnazjum im. ks. Z.Peszkowskiego w Krążkowach
Gimnazjum im. Księcia kard. Adama Stefana Sapiehy w Bysinie
Gimnazjum im. Księdza Kardynała Karola Wojtyły w Iwanowicach
Gimnazjum im. Księdza Walentego
Gimnazjum im. Legionistów Józefa Piłsudskiego w Bydlinie
Gimnazjum im. Lecha Krzyżaniaka w Grzebnienisku
Gimnazjum im. Leszka Czarnego w Lutomiersku
Gimnazjum im. Ludmiły i Adolfa Kalicińskich w Dankowicach
Gimnazjum im. Ludzi Pojednania
Gimnazjum im. M. Kopernika
Gimnazjum im. M. Kopernika w Kinkajmach
Gimnazjum im. Macieja Rataja
Gimnazjum im. Mariana Cezarego Abramowicza w Białobłotach
Gimnazjum im. Marianny Orańskiej
Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej w Russowie
Gimnazjum im. Marii Konopnickiej
Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Krzykosach
Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
Gimnazjum im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie
Gimnazjum im. Marii Rodziewiczówny w Żelaznej
Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej - Curie
Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyrzysku
Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej Curie w Świnnej
GIMNAZJUM IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie
Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kawęczynie
Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mokobodach
Gimnazjum im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Psarach
Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Stradunach
Gimnazjum im. Matki Jadwigi Borzęckiej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego
Gimnazjum im. Michała Sędziwoja w Łukowicy
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika
GIMNAZJUM IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PIOTROWIE
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Radkowie
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Ślesinie
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
Gimnazjum im. mjra Henryka Sucharskiego w Gieczu
Gimnazjum im. Niepodległości Polski w Woli Książęcej
Gimnazjum im. Noblistów Polskich
Gimnazjum im. Noblistów Polskich
Gimnazjum im. Noblistów Polskich
Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Koźminku
Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku
Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Ornontowicach
GIMNAZJUM IM. NOBLISTÓW POLSKICH W WARNICACH
Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi
Gimnazjum im. Ojca Michała Tomaszka w Pieńsku
Gimnazjum im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach
Gimnazjum im. Orląt Lwowskich
Gimnazjum im. Orła Białego w Daszwicach
Gimnazjum im. Orła Białęgo w Powierciu
Gimnazjum im. Orła Białego w Zespole Szkół w Lelkowie
Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czyżewie
Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Goworowie
Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Krzymowie
Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Małym Płocku
Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Sadlinkach
Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Wieczfni Kościelnej
Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Wysokiem
Gimnazjum im. Pawła Adamca w Łukowej
Gimnazjum im. Pawła Edmunda Strzeleckiego w Czarnym Lesie
Gimnazjum im. Pawła Nowakowskiego w Starym Dłutowie
Gimnazjum im. Pawła Włodkowica w Brudzeniu Dużym
Gimnazjum im. Piastów Śląskich w Łagiewnikach
Gimnazjum im. Piotra Michałowskiego TSSP w Krakowie
Gimnazjum im. płk. Kazimierza Zenktelera
Gimnazjum im. Polskich Noblistów
Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Bralinie
GIMNAZJUM IM. POLSKICH NOBLISTÓW W KRZYŻU WLKP.
Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Mąkolnie
Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Kraszewicach
Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Lubstowie
Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Racocie
Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczutowie
Gimnazjum im. por. Józefa Czumy w Celestynowie
Gimnazjum im. Powstańców Listopadowych
Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Imielinie
Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Miedźnej
Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie
Gimnazjum im. Powstańców Styczniowych w Szudziałowie
Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich
Gimnazjum im. ppłk. Wł. Zwiejskiego ps. Jaruga
Gimnazjum im. prof. Jerzy Kondracki
Gimnazjum im. prof. Stefana Myczkowskiego
Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
Gimnazjum im. Rady Europy
Gimnazjum im. Ratowników Górskich
Gimnazjum im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce
Gimnazjum im. Romualda Traugutta w Serocku
Gimnazjum im. Rycerstwa Polskiego w Bolkowie
Gimnazjum im. Seweryna Pieniężnego w Jezioranach
Gimnazjum im. Sługi Bożego ks. Michała Rapacza w Tenczynie
Gimnazjum im. St. Staszica w Pankach
Gimnazjum im. Stanisława Małachowskiego w Białaczowie
Gimnazjum im. Stanisława Mikołajczyka w Dobrzycy
Gimnazjum im. Stanisława Staszica
Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Suchedniowie
Gimnazjum im. Stefana Gołębiowskiego w Bieżuniu
Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Gimnazjum im. Stefana Wyszyńskiego w Hłudnie
Gimnazjum im. Straży Granicznej w Bezledach
Gimnazjum im. Sułkowskich
GIMNAZJUM IM. ŚW JADWIGI KRÓLOWEJ
Gimnazjum im. Św. Abp. J. Bilczewskiego
Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie
Gimnazjum im. św. E. Stein KSW w Lublińcu
GIMNAZJUM IM. ŚW. FAUSTYNY w SWINICACH WARCKICH
Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej
Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej
Gimnazjum im. św. Jana de La Salle
Gimnazjum im. św. Józefa Sebastiana Pelczara
Gimnazjum im. św. Józefa w Węglówce
Gimnazjum im. św. Królowej Jadwigi w Gilowicach
Gimnazjum im. Św. St. Kostki
Gimnazjum im. św. St. Kostki
Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki
GIMNAZJUM im. ŚW. TOMASZA Z AKWINU
Gimnazjum im. św. Wincentego a Paulo
Gimnazjum im. Świętej Jadwigi Królowej w Luborzycy
Gimnazjum im. Świetej Rodziny w Rabce Zdroju
Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Chmielniku
Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki
Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki
Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Kietrzu
Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Mędrzechowie
Gimnazjum im. Tadeusza Makowskiego
Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Lutomi Dolnej
Gimnazjum im. Wawrzyńca Spytka Jordana
Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Brzezinach
Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Przyrowie
Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Skwierzynie
Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Ujściu
Gimnazjum im. Władysława Kowala we Włodowicach
Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta w Kleszczowie
GIMNAZJUM IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W PIELGRZYMCE
Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu
Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta
Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru
Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru w Piławie Górnej
Gimnazjum im. Ziemi Cieszyńskiej w Pogwizdowie
Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie
Gimnazjum im. Ziemi Nadnoteckiej w Drawsku
Gimnazjum im. Ziemi Śląskiej w Piecach
Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy
Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy
Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Grabowie nad Prosną
Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Subkowach
Gimnazjum im.Adama Mickiewicza
Gimnazjum im.Adama Mickiewicza w Stawiskach
Gimnazjum im.Czesława Miłosza
Gimnazjum im.Henryka Łasaka w Skomielnej Białej
Gimnazjum im.Hieronima Wietowa Lubomierz
Gimnazjum im.Jana Ostroroga w Zespole Szkół w Ostrorogu
Gimnazjum im.Jana Pawła II w Bedlnie
Gimnazjum im.Jana Pawła II w Chociczy
Gimnazjum im.Jana Pawła II w Iwinach
Gimnazjum im.Jana Pawła II w Korytowie
Gimnazjum im.Jana Pawła II w Osieku nad Notecią
Gimnazjum im.Kardynała S.Wyszyńskiego w Stężycy
Gimnazjum im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego-Prymasa Tysiąclecia
Gimnazjum im.Królowej Jadwigi
Gimnazjum im.ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Gimnazjum im.ks.abp.Leona Wałęgi w Moszczenicy
Gimnazjum im.ks.Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie
Gimnazjum im.M.Reja w Nagłowicach
Gimnazjum im.Marii Konopnickiej
Gimnazjum im.Mikołaja Kopernika
GIMNAZJUM IM.ORŁA BIAŁEGO W WĘGORZYNIE
Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II
Gimnazjum im.Polskich Noblistów w Byczynie
Gimnazjum im.por.Karola Chmiela w Zagorzycach Górnych
Gimnazjum im.POW w Lądku
Gimnazjum im.prof.T.Tuszewskiego w Obrze
GIMNAZJUM IM.RYSZARDA KONCEWICZA
Gimnazjum im.Sług Bożych Rodziny Ulmów w Markowej
Gimnazjum im.św Jana de la Salle w Częstochowie
Gimnazjum im.Św. Królowej Jadwigi w Suchej
Gimnazjum im.św.Królowej Jadiwgi
Gimnazjum im.Szarych Szeregów w Pszennie
Gimnazjum im.Wincentego Pola w Radawczyku Drugim
Gimnazjum im.Witolda Zglenickiego
Gimnazjum im.Władysława hr. Zamoyskiego w Kórniku
Gimnazjum imienia Adama Mickiewicza w Strzelcach Wielkich
Gimnazjum imienia Wincentego Witosa w Jabłoniu
Gimnazjum Integracyjne
Gimnazjum Integracyjne
Gimnazjum Integracyjne
Gimnazjum Integracyjne
Gimnazjum Integracyjne
Gimnazjum Integracyjne
GIMNAZJUM INTEGRACYJNE
Gimnazjum Integracyjne im. Króla Kazimierza Wielkiego w Osieku Jasielskim
Gimnazjum Integracyjne nr 12
Gimnazjum Integracyjne nr 15
Gimnazjum Integracyjne Nr 29
Gimnazjum Integracyjne nr 36
Gimnazjum Integracyjne nr 4 w Kielcach
Gimnazjum Integracyjne Nr 5
Gimnazjum Integracyjne nr 50
Gimnazjum Integracyjne Nr 52
Gimnazjum Integracyjne Nr 61
Gimnazjum Integracyjne Nr 74
Gimnazjum Integracyjne nr 75
Gimnazjum Integracyjne w Skierniewicach
Gimnazjum Inwałd
Gimnazjum Jasionka
Gimnazjum Jezuitów
Gimnazjum Języków Obcych i Informatyki Sapientia
Gimnazjum Językowe
Gimnazjum Językowe im. Aleksandra Bella
Gimnazjum Językowe w Kielcach
Gimnazjum Językowe we Wschowie
Gimnazjum Jolanty i Jana Misiaków
Gimnazjum Kąkolewo
Gimnazjum Katolickie
Gimnazjum Katolickie
Gimnazjum Katolickie
Gimnazjum Katolickie
Gimnazjum Katolickie
Gimnazjum Katolickie
Gimnazjum Katolickie
GIMNAZJUM KATOLICKIE IM. KARDYNAŁA AUGUSTA HLONDA W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM
Gimnazjum Katolickie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Piszu
Gimnazjum Katolickie im.Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Gimnazjum Katolickie przy Parafii Rzymskokatolickiej Św. Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu
Gimnazjum Katolickie w Puławach
Gimnazjum Katolickie w Stalowej Woli
Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawcó w Libiążu
Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców
Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego
GIMNAZJUM KLASYCZNE STOWARZYSZENIA RODZINA POLSKA
Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gimnazjum Kołczygłowy
Gimnazjum Lauder-Etz Chaim
Gimnazjum Łapsze Niżne
Gimnazjum Łódzkiego Stowarzyszenia na rzecz Porozumienia z Europą
Gimnazjum Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego
Gimnazjum Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno - Oświatowego
Gimnazjum Menadżerskie
Gimnazjum Miejskie im. Jana Pawła II
Gimnazjum Miejskie im. Mikołaja Kopernika w Sierpcu
Gimnazjum Miejskie im.Jana Pawła II w Głownie
Gimnazjum Miejskie Nr 1
Gimnazjum Miejskie Nr 1
Gimnazjum Miejskie nr 2
Gimnazjum Miejskie Nr 2
Gimnazjum Miejskie Nr 3
Gimnazjum Miejskie Nr1
Gimnazjum Miejskie w Leżajsku
Gimnazjum Mikołaja Kopernika w Golinie
Gimnazjum MIKRON
Gimnazjum Mistrzoistwa Sportowego
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum MIstrzostwa Sportowego
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego EDU-SPORT
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego JUNIOR we Wrocławiu
GIMNAZJUM NASZ DOM
Gimnazjum Niepubliczne
Gimnazjum Niepubliczne
Gimnazjum Niepubliczne
Gimnazjum Niepubliczne ARKA
GIMNAZJUM NIEPUBLICZNE im. Krzysztofa Kolumba
Gimnazjum Niepubliczne im. ks. J.Twardowskiego w Zabierzowie Bocheńskim
Gimnazjum Niepubliczne Kolegium św. Stanisława Kostki Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców
Gimnazjum Niepubliczne nr 1
Gimnazjum Niepubliczne Nr 12
GIMNAZJUM NIEPUBLICZNE NR 13
Gimnazjum Niepubliczne nr 7
Gimnazjum Niepubliczne nr. 40 Fundacji Nauka i Wiedza
Gimnazjum Niepubliczne przy Fundacji Pomocy Ludziom Niepełnosprawnym
Gimnazjum Niepubliczne Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty w Dobrym Mieście
Gimnazjum Niepubliczne Szkoła Rodzinna
Gimnazjum Niepubliczne w Bożejewicach
Gimnazjum Niepubliczne w Podłężu
Gimnazjum nr 1
GIMNAZJUM NR 1
GIMNAZJUM NR 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
GIMNAZJUM NR 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
GIMNAZJUM NR 1
GIMNAZJUM NR 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
GIMNAZJUM NR 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
GIMNAZJUM NR 1
GIMNAZJUM NR 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
GIMNAZJUM NR 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
GIMNAZJUM NR 1
GIMNAZJUM NR 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
GIMNAZJUM NR 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
GIMNAZJUM Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1
GIMNAZJUM NR 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1 - Specjalne dla Uczniów z Autyzmem, Sprzężonymi Niepełnosprawnościami oraz Upośledzeniem Umysłowym w Stopniu Umiarkowanym lub Znacznym
Gimnazjum Nr 1 dla Dorosłych
Gimnazjum nr 1 dla Dorosłych
Gimnazjum nr 1 Gminy Miejskiej w Wągrowcu
Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec
Gimnazjum Nr 1 im Jana Pawła II w Sztumie
Gimnazjum nr 1 im Tadeusza Kościuszki w Nowym Targu
Gimnazjum nr 1 im. Akademii Chełmińskiej w Chełmnie
Gimnazjum nr 1 im. ALberta Einsteina
Gimnazjum Nr 1 im. Batalionu Zośka
Gimnazjum nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Zgorzelcu
Gimnazjum nr 1 im. Feliksa Dyczkowskiego w Kętach
Gimnazjum Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Rawiczu
Gimnazjum nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Częstochowie
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II
Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Brzozowie
Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Sejnach
Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Zawadach
Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
Gimnazjum nr 1 im. Janusza Korczaka w Lędzinach
Gimnazjum Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
Gimnazjum nr 1 im. Kacpra Fodygi
Gimnazjum nr 1 im. Karola Wierzgonia w Bieruniu
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika
GIMNAZJUM NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PRUSZCZU
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Trzebini
Gimnazjum Nr 1 im. Niepodległości Polski w Bielsku Podlaskim
Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich
Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi z oddz. sportowymi + z oddz. integracyjnymi
GIMNAZJUM NR 1 IM. ORLĄT PRZEMYSKICH
Gimnazjum nr 1 im. ppłk. Stanisława Nilskiego-Łapińskiego w Łapach
Gimnazjum Nr 1 im. Św. Kazimierza w Zagórzu
Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Namysłowie
Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Żerkowie
Gimnazjum Nr 1 im. Zjednoczonej Europy w Szczecinku
Gimnazjum nr 1 im.Fleszarowej Muskat
Gimnazjum nr 1 im.gen.broni St.Maczka w Jaworzu
Gimnazjum Nr 1 im.St.Konarskiego
GIMNAZJUM NR 1 MROWINY
Gimnazjum Nr 1 przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy
Gimnazjum nr 1 Sandomierz
Gimnazjum Nr 1 Specjalne w Grębowie
Gimnazjum nr 1 Sportowe
Gimnazjum nr 1 w Barcinie
Gimnazjum nr 1 w Będzinie
Gimnazjum Nr 1 w Białogardzie
Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu
Gimnazjum Nr 1 w Bieczu
Gimnazjum nr 1 w Bielawie
Gimnazjum nr 1 w Boguszowie-Gorcach
Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim
Gimnazjum Nr 1 w Bychawie
Gimnazjum nr 1 w Bystrzycy Górnej
Gimnazjum nr 1 w Bystrzycy Górnej
Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Gimnazjum nr 1 w Cieszynie
Gimnazjum nr 1 w Cisnej im. płk. Kazimierza Iranka - Osmeckiego
Gimnazjum Nr 1 w Działdowie
Gimnazjum nr 1 w Elblągu
Gimnazjum nr 1 w Ełku
Gimnazjum nr 1 w Gierałtowicach
Gimnazjum nr 1 w Glinojecku
Gimnazjum Nr 1 w Głogowie
Gimnazjum Nr 1 w Gryficach
Gimnazjum nr 1 w Gubinie
Gimnazjum Nr 1 w Herbach
GIMNAZJUM NR 1 W HRUBIESZOWIE
Gimnazjum Nr 1 w Humniskach
Gimnazjum nr 1 w Choczni
Gimnazjum nr 1 w Chojnowie
Gimnazjum Nr 1 w Izdebkach
GIMNAZJUM NR 1 W JAROCINIE
Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Gimnazjum nr 1 w Jaworze
Gimnazjum nr 1 w Jeleśni
Gimnazjum nr 1 w Katowicach
Gimnazjum Nr 1 w Kielcach
Gimnazjum nr 1 w Kolbuszowej
Gimnazjum nr 1 w Koluszkach
Gimnazjum nr 1 w Kompinie
Gimnazjum nr 1 w Koniecpolu
Gimnazjum nr 1 w Koszęcinie
Gimnazjum nr 1 w Krotoszynie
Gimnazjum nr 1 w Kruszwicy
Gimnazjum nr 1 w Legnicy
Gimnazjum Nr 1 w Libiążu
Gimnazjum Nr 1 w Lidzbarku Warmińskim
Gimnazjum Nr 1 w Limanowej
Gimnazjum nr 1 w Lini
Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
Gimnazjum nr 1 w Lublińcu
Gimnazjum Nr 1 w Lubowidzu
Gimnazjum nr 1 w Łęcznej
GIMNAZJUM NR 1 W ŁOMIANKACH
Gimnazjum Nr 1 w Łysomicach
Gimnazjum nr 1 w Malborku
Gimnazjum nr 1 w Mielcu
Gimnazjum nr 1 w Michowie
Gimnazjum nr 1 w Mikołowie
Gimnazjum nr 1 w Mokrem
Gimnazjum Nr 1 w Morągu
Gimnazjum nr 1 w Mordach
Gimnazjum nr 1 w Niemcach
Gimnazjum nr 1 w Nisku
Gimnazjum nr 1 w Nowej Rudzie
Gimnazjum Nr 1 w Opatowie
Gimnazjum nr 1 w Orzeszu
Gimnazjum nr 1 w Ostródzie
Gimnazjum nr 1 w Ostrzeszowie
Gimnazjum Nr 1 w Ozimku
Gimnazjum nr 1 w Pasłęku
Gimnazjum nr 1 w Piaskach
Gimnazjum nr 1 w Piszu
Gimnazjum Nr 1 w Piszu
Gimnazjum Nr 1 w Przeworsku
Gimnazjum Nr 1 w Radymnie
Gimnazjum nr 1 w Radzyniu Podlaskim
Gimnazjum Nr 1 w Raszynie
Gimnazjum nr 1 w Rogoźnie
Gimnazjum nr 1 w Ropczycach
Gimnazjum nr 1 w Rzeszowie
Gimnazjum nr 1 w Santoku
Gimnazjum Nr 1 w Sędziejowicach
Gimnazjum nr 1 w Sępólnie Kraj.
Gimnazjum nr 1 w Sidzinie
Gimnazjum Nr 1 w Skoczowie
Gimnazjum nr 1 w Sokółce
Gimnazjum Nr 1 w Sosnowcu
Gimnazjum Nr 1 w Środzie Wlkp.
Gimnazjum nr 1 w Srokowie
Gimnazjum nr 1 w Starachowicach
Gimnazjum nr 1 w Strawczynie
Gimnazjum nr 1 w Strykowie
Gimnazjum nr 1 w Stryszawie
Gimnazjum nr 1 w Strzelinie
Gimnazjum nr 1 w Suwałkach
Gimnazjum nr 1 w Swarzędzu
Gimnazjum nr 1 w Szprotawie
Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu
Gimnazjum Nr 1 w Tarnowie im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim
GIMNAZJUM NR 1 W TUSZYNIE
Gimnazjum Nr 1 w Twardogórze
Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Gimnazjum nr 1 w Zakopanem
Gimnazjum Nr 1 w Zamościu
Gimnazjum Nr 1 w zespole
Gimnazjum Nr 1 w Zespole Szkół
Gimnazjum Nr 1 w Zespole Szkół Publicznych w Radgoszczy
Gimnazjum nr 1 w Zgierzu
Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu
Gimnazjum nr 1 w Żurominie
GIMNAZJUM NR 1 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi
GIMNAZJUM NR 1 Z ODDZIAŁAMI DWUJEZYCZNYMI IM.W.KORFANTEGO W MYSŁOWICACH
Gimnazjum nr 1 z oddziałami integracyjnymi
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
gimnazjum nr 1 z oddziałami integracyjnymi im. noblistów polskich
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzeszczach
Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Skale
Gimnazjum nr 1 Żołędowo
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 10
GIMNAZJUM NR 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum Nr 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum Nr 10
Gimnazjum Nr 10
Gimnazjum Nr 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum Nr 10
Gimnazjum nr 10 im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie
Gimnazjum Nr 10 Mistrostwa Sportowego
Gimnazjum nr 10 Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Nr 10 Specjalne
Gimnazjum Nr 10 w Elblągu
Gimnazjum nr 10 w Gdańsku
GIMNAZJUM NR 10 W KATOWICACH
Gimnazjum nr 10 w Puławach
Gimnazjum nr 10 w Zespole Szkół Ogónokształcących nr 1 w Tarnowie
Gimnazjum Nr 10 z oddziałami dwujęzycznymi
GIMNAZJUM NR 10 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Gimnazjum Nr 104
Gimnazjum Nr 105 im. Olimpijczyków Polskich
Gimnazjum nr 11
GIMNAZJUM NR 11
Gimnazjum Nr 11
Gimnazjum Nr 11
Gimnazjum nr 11
GIMNAZJUM NR 11
Gimnazjum nr 11
Gimnazjum nr 11
GIMNAZJUM NR 11
Gimnazjum nr 11
Gimnazjum nr 11
GIMNAZJUM NR 11
Gimnazjum nr 11
Gimnazjum nr 11
GIMNAZJUM NR 11
Gimnazjum nr 11
Gimnazjum Nr 11
Gimnazjum nr 11
Gimnazjum nr 11
Gimnazjum nr 11
Gimnazjum nr 11
Gimnazjum Nr 11
Gimnazjum nr 11
Gimnazjum nr 11
GIMNAZJUM NR 11
Gimnazjum nr 11 im. Adama Mickiewicza w Nowym Sączu
Gimnazjum Nr 11 im. Jerzego Kukuczki w Bielsku-Białej
Gimnazjum nr 11 Specjalne
Gimnazjum Nr 11 w Kielcach
Gimnazjum nr 11 w Rybniku
Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie
Gimnazjum nr 110
Gimnazjum nr 111
Gimnazjum Nr 112
Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum Nr 116
Gimnazjum nr 117
Gimnazjum nr 118
Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ul. Klimatyczna 1
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum Nr 12
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum Nr 12
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum Nr 12
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum Nr 12
Gimnazjum Nr 12
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum Nr 12
Gimnazjum nr 12
GIMNAZJUM NR 12
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum Nr 12
Gimnazjum Nr 12
Gimnazjum nr 12
GIMNAZJUM NR 12
Gimnazjum Nr 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Gimnazjum nr 12 w Olsztynie
Gimnazjum nr 12 w Szczecinie
Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich w Warszawie
Gimnazjum nr 121
Gimnazjum Nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum Nr 123 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Inegracyjnymi
GIMNAZJUM NR 124 IM. POLSKICH NOBLITÓW
Gimnazjum Nr 127
Gimnazjum nr 128 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum Nr 13
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum nr 13
GIMNAZJUM NR 13
Gimnazjum Nr 13
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum Nr 13
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum nr 13 im. Adama Mickiewicza
Gimnazjum Nr 13 Specjalne
Gimnazjum Nr 13 w Rzeszowie
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego
Gimnazjum Nr 131
Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 133
Gimnazjum Nr 137 Specjalne w Instytucie Psychiatrii i Neurologii
Gimnazjum Nr 14
Gimnazjum nr 14
Gimnazjum nr 14
Gimnazjum Nr 14
Gimnazjum nr 14
Gimnazjum Nr 14
Gimnazjum nr 14
Gimnazjum nr 14
Gimnazjum Nr 14
Gimnazjum nr 14
Gimnazjum nr 14
Gimnazjum nr 14
Gimnazjum nr 14
Gimnazjum nr 14
Gimnazjum Nr 14 Fundacji Szkolnej
Gimnazjum nr 14 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Lublinie
GIMNAZJUM NR 14 W GDAŃSKU
Gimnazjum Nr 14 w Olsztynie
Gimnazjum nr 14 w Rzeszowie
Gimnazjum Nr 14 z oddziałami dwujęzycznymi
GIMNAZJUM NR 142 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
Gimnazjum nr 144
Gimnazjum Nr 145
Gimnazjum Nr 148
Gimnazjum nr 15
Gimnazjum nr 15
Gimnazjum Nr 15
GIMNAZJUM NR 15
Gimnazjum nr 15
Gimnazjum nr 15
Gimnazjum nr 15
Gimnazjum Nr 15
Gimnazjum nr 15
Gimnazjum Nr 15
Gimnazjum nr 15
Gimnazjum Nr 15
Gimnazjum nr 15
Gimnazjum Nr 15 im. Jana III Sobieskiego
Gimnazjum nr 15 Łejery
Gimnazjum nr 15 Sportowe
Gimnazjum Nr 15 w Gdyni
Gimnazjum Nr 15 w Toruniu
GIMNAZJUM NR 15 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W KIELCACH
Gimnazjum nr 15 z Oddziałami Sportowymi im. Stefana Banacha w Częstochowie
Gimnazjum Nr 151
Gimnazjum Nr 158 dla Dorosłych
Gimnazjum nr 16
Gimnazjum nr 16
Gimnazjum nr 16
Gimnazjum nr 16
Gimnazjum nr 16
Gimnazjum Nr 16
Gimnazjum Nr 16
Gimnazjum nr 16
Gimnazjum Nr 16
Gimnazjum Nr 16
Gimnazjum nr 16
Gimnazjum nr 16
Gimnazjum Nr 16
Gimnazjum nr 16 im. Marii Konopnickiej
Gimnazjum nr 16 Specjalne
Gimnazjum nr 16 specjalne
Gimnazjum nr 16 w Toruniu
Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej
Gimnazjum Nr 160 dla Dorosłych
Gimnazjum Nr 164 z Oddzaiałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 17
Gimnazjum nr 17
Gimnazjum nr 17
Gimnazjum nr 17
Gimnazjum Nr 17
Gimnazjum nr 17
Gimnazjum nr 17
Gimnazjum nr 17
Gimnazjum Nr 17
Gimnazjum nr 17
Gimnazjum Nr 17 Specjalne
Gimnazjum nr 17 Specjalne
Gimnazjum nr 17 w Lublinie
Gimnazjum Nr 18
Gimnazjum nr 18
Gimnazjum Nr 18
Gimnazjum Nr 18
GIMNAZJUM NR 18
Gimnazjum nr 18
Gimnazjum nr 18
Gimnazjum nr 18 dla Dzieci Niesłyszących
Gimnazjum Nr 18 im. Noblistów Polskich
Gimnazjum Nr 18 Specjalne Olsztyn Al.M.J.Piłsudskiego 42
Gimnazjum nr 18 w Rudzie Śląskiej
Gimnazjum nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w Toruniu
Gimnazjum nr 19
Gimnazjum nr 19
Gimnazjum Nr 19
Gimnazjum nr 19
Gimnazjum nr 19
Gimnazjum Nr 19
Gimnazjum nr 19
Gimnazjum Nr 19
GIMNAZJUM NR 19
Gimnazjum nr 19
Gimnazjum nr 19
Gimnazjum Nr 19
Gimnazjum Nr 19 Specjalne w Olsztynie
Gimnazjum nr 19 w Gdańsku
Gimnazjum nr 1im. prof. Jana Szczepańskiego w Ustroniu
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
GIMNAZJUM nr 2
Gimnazjum nr 2
gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
GIMNAZJUM NR 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
GIMNAZJUM NR 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
GIMNAZJUM NR 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
GIMNAZJUM NR 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
GIMNAZJUM NR 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
GIMNAZJUM NR 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
GIMNAZJUM NR 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
GIMNAZJUM NR 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
GIMNAZJUM NR 2
GIMNAZJUM NR 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum Nr 2
GIMNAZJUM NR 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum Nr 2
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum Nr 2 dla Dorosłych
Gimnazjum nr 2 im 29 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego
Gimnazjum nr 2 im ks. Jana Twardowskiego
Gimnazjum nr 2 im. 2 Pułku Piechoty Legionów w Sandomierzu
Gimnazjum nr 2 im. Adolfa Dygasińskiego w Pińczowie
Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej
Gimnazjum Nr 2 im. Armii Krajowej w Strzebiniu
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kętach
Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej
Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka
GIMNAZJUM NR 2 IM. KARD. ST. WYSZYŃSKIEGO W NIEDZBORZU
Gimnazjum nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej
Gimnazjum nr 2 im. ks.Jana Twardowskiego
Gimnazjum nr 2 im. ks.prof.Józefa Tischnera w Zakopanem
Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika
Gimnazjum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Górze
Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku
Gimnazjum nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie
Gimnazjum nr 2 im. Stanisława Ligonia
Gimnazjum Nr 2 im. Św. Dominika Savio w Skawie
Gimnazjum nr 2 im. św. Jana Kantego
Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Augustowie
Gimnazjum Nr 2 im.Królowej Jadwigi
Gimnazjum Nr 2 im.mjr Stanisława Sokołowskiego w Zakręciu
Gimnazjum Nr 2 przy Zespole Szkół Nr 2
Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin
Gimnazjum nr 2 specjalne
Gimnazjum Nr 2 Specjalne
Gimnazjum Nr 2 Specjalne
Gimnazjum Nr 2 Specjalne
Gimnazjum Nr 2 Specjalne w Brzozowie
Gimnazjum nr 2 w Barczewie
Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach im. Generała Józefa Bema
Gimnazjum nr 2 w Będzinie
Gimnazjum Nr 2 w Bełżycach
Gimnazjum Nr 2 w Białogardzie
Gimnazjum nr 2 w Bieczu
Gimnazjum Nr 2 w Bielawie
Gimnazjum Nr 2 w Bielsku Podlaskim
Gimnazjum Nr 2 w Błoniu
Gimnazjum nr 2 w Bochni
Gimnazjum Nr 2 w Brodach
Gimnazjum nr 2 w Brzeszczach
Gimnazjum Nr 2 w Bystyrzejowicach Pierwszych
Gimnazjum nr 2 w Bytowie
Gimnazjum nr 2 w Ciachcinie
Gimnazjum nr 2 w Człuchowie
Gimnazjum nr 2 w Debrznie
Gimnazjum nr 2 w Działoszynie
Gimnazjum nr 2 w Dzierzgówku
Gimnazjum nr 2 w Ełku
Gimnazjum nr 2 w Głogowie
Gimnazjum nr 2 w Godziszce
Gimnazjum Nr 2 w Goleniowie
Gimnazjum Nr 2 w Gryfinie
Gimnazjum nr 2 w Hajnówce
Gimnazjum Nr 2 w Humniskach
Gimnazjum nr 2 w Chełmie
Gimnazjum Nr 2 w Choczni
Gimnazjum nr 2 w Istebnej
Gimnazjum nr 2 w Jankowicach
Gimnazjum nr 2 w Jaworzni
GIMNAZJUM NR 2 W JĘDRZEJOWIE
Gimnazjum nr 2 w Kępnie
Gimnazjum nr 2 w Kętrzynie
Gimnazjum nr 2 w Koluszkach
GIMNAZJUM NR 2 W KOŃSKICH
Gimnazjum nr 2 w Kotomierzu
Gimnazjum Nr 2 w Krośnie
Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie
Gimnazjum nr 2 w Kruszwicy
Gimnazjum nr 2 w Lachowicach
Gimnazjum Nr 2 w Legnicy
Gimnazjum nr 2 w Lesznie
Gimnazjum nr 2 w Lidzbarku Warmińskim
Gimnazjum nr 2 w Luboniu
Gimnazjum nr 2 w Luszowicach
Gimnazjum nr 2 w Łapach
Gimnazjum Nr 2 w Łaskarzewie
Gimnazjum nr 2 w Łowiczu
Gimnazjum nr 2 w Łukowie
Gimnazjum Nr 2 w Markach
Gimnazjum nr 2 w Międzychodzie
Gimnazjum nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim
Gimnazjum Nr 2 w Mielcu
Gimnazjum nr 2 w Mikołowie
Gimnazjum nr 2 w Mławie
Gimnazjum Nr 2 w Morągu
Gimnazjum Nr 2 w Mrągowie
GIMNAZJUM NR 2 W MYSZKOWIE
Gimnazjum Nr 2 w Namysłowie
Gimnazjum Nr 2 w Opatowie
Gimnazjum nr 2 w Paniówkach
Gimnazjum nr 2 w Pasłęku
Gimnazjum Nr 2 w Pelplinie
Gimnazjum nr 2 w Piotrowicach
Gimnazjum Nr 2 w Piszu
Gimnazjum Nr 2 w Pobiedziskach
Gimnazjum nr 2 w Podolu-Górowej
GIMNAZJUM NR 2 W POLKOWICACH
Gimnazjum nr 2 w Radoryżu Kościelnym
Gimnazjum Nr 2 w Radzyniu Podlaskim
Gimnazjum Nr 2 w Ratajach Słupskich
Gimnazjum nr 2 w Ropczycach
Gimnazjum Nr 2 w Różanymstoku
Gimnazjum nr 2 w Rudzie Śląskiej
Gimnazjum nr 2 w Sanoku
Gimnazjum nr 2 w Serocku
Gimnazjum nr 2 w Skoczowie
Gimnazjum nr 2 w Strzelinie
Gimnazjum nr 2 w Suwałkach
Gimnazjum nr 2 w Świdnicy
Gimnazjum nr 2 w Szprotawie
Gimnazjum Nr 2 w Tarnowie
Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
Gimnazjum Nr 2 w Turznie
Gimnazjum nr 2 w Ustce
Gimnazjum nr 2 w Wałczu
Gimnazjum Nr 2 w Warcie
Gimnazjum nr 2 w Wejherowie
Gimnazjum nr 2 w Wieńcu
Gimnazjum nr 2 w Wierbce
Gimnazjum Nr 2 w Wilkanowie
Gimnazjum nr 2 w Wolbromiu
Gimnazjum nr 2 w Zagórzu
Gimnazjum Nr 2 w Zamościu
Gimnazjum nr 2 w Zawierciu
Gimnazjum Nr 2 w Zespole
GIMNAZJUM NR 2 W ZESPOLE
Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego
Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Nr 2
Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół w Bystrej
Gimnazjum Nr 2 w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 2 w Zlotoryi
Gimnazjum nr 2 w Złocieńcu
Gimnazjum nr 2 w ZSO
Gimnazjum nr 2 we Wschowie
Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi
Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi
Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Woli
GIMNAZJUM NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ANDRYCHOWIE
Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Głubczycach
Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu
Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integrcyjnymi
Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Sportowymi
Gimnazjum nr 20
Gimnazjum nr 20
Gimnazjum nr 20
Gimnazjum Nr 20
Gimnazjum nr 20
Gimnazjum nr 20
GIMNAZJUM NR 20
Gimnazjum nr 20
Gimnazjum nr 20
Gimnazjum Nr 20 im. Hanzy
Gimnazjum nr 20 Specjalne dla Uczniów z Chorobami Przewlekymi
Gimnazjum nr 20 w Częstochowie
Gimnazjum Nr 20 w Szczecinie
Gimnazjum nr 21
Gimnazjum nr 21
Gimnazjum nr 21
GIMNAZJUM NR 21
Gimnazjum nr 21
Gimnazjum nr 21
Gimnazjum Nr 21
Gimnazjum nr 21
Gimnazjum nr 21
Gimnazjum nr 21
Gimnazjum Nr 21
Gimnazjum Nr 21 Specjalne Olsztyn Al.M.J.Piłsudskiego 56 A
Gimnazjum Nr 21 w Zabrzu
Gimnazjum nr 22
Gimnazjum nr 22
Gimnazjum nr 22
Gimnazjum nr 22
Gimnazjum nr 22
Gimnazjum nr 22
Gimnazjum nr 22
Gimnazjum nr 22 im. gen. Piotra Szembeka
Gimnazjum Nr 22 Katolickie im. Świętej Rodziny w Olsztynie
Gimnazjum Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 23
Gimnazjum Nr 23
Gimnazjum Nr 23
Gimnazjum nr 23
Gimnazjum nr 23
Gimnazjum nr 23
Gimnazjum Nr 23
Gimnazjum nr 23
Gimnazjum nr 23
Gimnazjum nr 23
Gimnazjum Nr 23 Akademickie
Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
GIMNAZJUM NR 23 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W KATOWICACH
Gimnazjum nr 24
Gimnazjum Nr 24
Gimnazjum Nr 24
Gimnazjum Nr 24
Gimnazjum nr 24
Gimnazjum nr 24
Gimnazjum nr 24
Gimnazjum nr 24
Gimnazjum nr 24
Gimnazjum nr 24 w Lublinie
Gimnazjum nr 24 w Zabrzu
Gimnazjum nr 24 z językiem nauczania francuskim
Gimnazjum nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Gdynia International Baccalaureate Organization World School No. 5288-Middle Years Programme
Gimnazjum nr 25
Gimnazjum nr 25
Gimnazjum nr 25
Gimnazjum Nr 25
Gimnazjum Nr 25
Gimnazjum Nr 25
Gimnazjum nr 25
Gimnazjum Nr 25 Dla Niedosłyszących
Gimnazjum Nr 25 w Białymstoku
Gimnazjum nr 25 w Lublinie
Gimnazjum Nr 25 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 26
Gimnazjum nr 26
Gimnazjum Nr 26
Gimnazjum nr 26
Gimnazjum nr 26
Gimnazjum nr 26 im. Jana Kochanowskiego w Warszawie
Gimnazjum nr 26 Specjalne
Gimnazjum nr 26 Sportowe
Gimnazjum nr 26 w Lublinie
Gimnazjum nr 26 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 27
Gimnazjum Nr 27
Gimnazjum nr 27
Gimnazjum nr 27
Gimnazjum nr 27
Gimnazjum nr 27 w Gdańsku
Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum Nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum Nr 28
Gimnazjum Nr 28
Gimnazjum nr 28
Gimnazjum Nr 28
Gimnazjum nr 28
Gimnazjum nr 28 w Toruniu
Gimnazjum nr 29
Gimnazjum nr 29
Gimnazjum nr 29
Gimnazjum nr 29
Gimnazjum nr 29
Gimnazjum nr 29
Gimnazjum Nr 29
Gimnazjum nr 29 im. Jana Kochanowskiego
Gimnazjum nr 29 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
GIMNAZJUM NR 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum Nr 3
gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
GIMNAZJUM NR 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
GIMNAZJUM NR 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum Nr 3
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3 Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Nr 3 Gminy Wągrowiec w Rąbczynie
Gimnazjum Nr 3 im. Aleksandra hr. Fredry w Olkuszu
Gimnazjum nr 3 im. Armii Krajowej
Gimnazjum Nr 3 im. Augustyna Weltzla w Raciborzu
Gimnazjum nr 3 im. Emilii Zawidzkiej
Gimnazjum Nr 3 im. Jana Pawła II w Kłodzku
Gimnazjum nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Szczecinie
Gimnazjum nr 3 im. Józefa Płsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim
Gimnazjum nr 3 im. Józefa Pukowca
Gimnazjum nr 3 im. K. Pułaskiego w Krzeszowie
Gimnazjum nr 3 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego
Gimnazjum Nr 3 im. Karola Miarki
Gimnazjum nr 3 im. Księcia Władysława I Opolskiego
Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Oławie
Gimnazjum Nr 3 im. Wojciecha Korfantego w Siemianowicach Śląskich
Gimnazjum nr 3 im. Ziemi Nadwiślańskiej w Zbrachlinie
Gimnazjum nr 3 im. Zofii Kossak w Pierśćcu
Gimnazjum Nr 3 Integracyjne w Sokółce
Gimnazjum Nr 3 Mistrzostwa Sportowego
GIMNAZJUM NR 3 MYŚLENICE
Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin
Gimnazjum Nr 3 Specjalna
Gimnazjum nr 3 Specjalne
Gimnazjum nr 3 Specjalne
Gimnazjum Nr 3 Specjalne
Gimnazjum Nr 3 Specjalne w Rumi
Gimnazjum nr 3 w Augustowie
GIMNAZJUM NR 3 W BACHORCACH
Gimnazjum nr 3 w Bartoszycach
Gimnazjum nr 3 w Będzinie
Gimnazjum Nr 3 w Bielsku Podlaskim
Gimnazjum Nr 3 w Cieszynie
Gimnazjum nr 3 w Czeladzi
GIMNAZJUM NR 3 W DĄBKACH
Gimnazjum nr 3 w Gdańsku
Gimnazjum Nr 3 w Głogówku
Gimnazjum Nr 3 w Goleniowie
Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu
Gimnazjum Nr 3 w Jędrzejowie
Gimnazjum nr 3 w Kętach
Gimnazjum nr 3 w Klikuszowej
Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu
Gimnazjum Nr 3 w Krężnicy Jarej
Gimnazjum nr 3 w Kutnie
Gimnazjum nr 3 w Lędzinach
Gimnazjum nr 3 w Lubinie
Gimnazjum Nr 3 w Łańcucie
Gimnazjum nr 3 w Łowiczu
Gimnazjum nr 3 w Malborku
Gimnazjum nr 3 w Mysłowicach z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 3 w Nowym Sączu
Gimnazjum nr 3 w Nysie
Gimnazjum nr 3 w Obornikach
Gimnazjum nr 3 w Ochotnicy Górnej
Gimnazjum Nr 3 w Okrzei
Gimnazjum Nr 3 w Olecku
Gimnazjum Nr 3 w Olsztynie
Gimnazjum nr 3 w Opocznie
Gimnazjum nr 3 w Orzeszu - Gardawicach ul. Uczniowska 1
Gimnazjum nr 3 w Policach
Gimnazjum Nr 3 w Rabie Niżnej
Gimnazjum Nr 3 w Rysinach Kolonii
Gimnazjum nr 3 w Sępólnie Kraj.
Gimnazjum Nr 3 w SOSW w Jaśle
Gimnazjum Nr 3 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym
Gimnazjum nr 3 w Stargardzie Szczecińskim
Gimnazjum nr 3 w Strzegomiu ul. Al.Wojska Polskiego 16a
Gimnazjum Nr 3 w Sulechowie
Gimnazjum nr 3 w Świdnicy
Gimnazjum nr 3 w Świebodzicach ul. Sienkiewicza30
Gimnazjum nr 3 w Świeciu
Gimnazjum Nr 3 w Syberii
Gimnazjum Nr 3 w Trzcianie
Gimnazjum nr 3 w Trzebini
Gimnazjum nr 3 w Wadowicach
Gimnazjum nr 3 w Wiechlicach
Gimnazjum nr 3 w Wieluniu
Gimnazjum nr 3 w Wyszkowie
Gimnazjum Nr 3 w Zakopanem
GIMNAZJUM NR 3 W ZAMOŚCIU
Gimnazjum nr 3 w Zawierciu
GIMNAZJUM NR 3 W ZESPOLE
Gimnazjum nr 3 w zespole
Gimnazjum Nr 3 w Zespole Szkół Nr 3
Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
Gimnazjum Nr 3 w ZSO NR 10
Gimnazjum Nr 3 w Żywcu
Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 3 z oddziałami integracyjnymi
Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 3 z oddziałami integracyjnymi
Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida
Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Feliksa Stamma
Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie
Gimnazjum Nr 3 z oddziałami sportowymi
Gimnazjum nr 30
Gimnazjum nr 30
Gimnazjum nr 30
Gimnazjum nr 30
Gimnazjum nr 30
Gimnazjum nr 30
Gimnazjum nr 30
Gimnazjum nr 31
Gimnazjum nr 31
Gimnazjum Nr 31
gimnazjum nr 31
Gimnazjum nr 31
Gimnazjum Nr 31
Gimnazjum nr 31
Gimnazjum nr 31
Gimnazjum Nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 32
Gimnazjum nr 32
GImnazjum nr 32
Gimnazjum Nr 32 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 33
Gimnazjum nr 33
Gimnazjum nr 33
Gimnazjum Nr 33
Gimnazjum Nr 33
Gimnazjum nr 33 z Oddzialami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Gimnazjum nr 34
Gimnazjum nr 34
Gimnazjum nr 34
Gimnazjum nr 34
GIMNAZJUM NR 34
Gimnazjum nr 34
Gimnazjum nr 34
Gimnazjum nr 35
Gimnazjum nr 35
Gimnazjum nr 35
GIMNAZJUM NR 35
Gimnazjum Nr 35
Gimnazjum Nr 35
Gimnazjum nr 36
Gimnazjum Nr 36
Gimnazjum nr 36 dla Słabo Słyszących
Gimnazjum Nr 37
Gimnazjum Nr 37
Gimnazjum nr 37 Integracyjne
Gimnazjum nr 37 w Szczecinie
Gimnazjum Nr 38
Gimnazjum nr 38
Gimnazjum nr 38 Integracyjne
Gimnazjum Nr 39
Gimnazjum Nr 39
Gimnazjum Nr 39
GIMNAZJUM NR 39 SPECJALNE
Gimnazjum nr 39 Specjalnych
Gimnazjum Nr 3w Przemyślu
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4
GIMNAZJUM NR 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
GIMNAZJUM NR 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
GIMNAZJUM NR 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum Nr 4
GIMNAZJUM NR 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Nr 4
Gimnazjum nr 4 im. Henryka Sienkiewicza
Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie
Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Łowiczu
Gimnazjum nr 4 im. Marii Dąbrowskiej
Gimnazjum Nr 4 im. Noblistów Polskich
Gimnazjum Nr 4 im. Wojska Polskiego
Gimnazjum nr 4 im. Zygmunta Wilkońskiego
Gimnazjum nr 4 przy Zakładzie Poprawczym
Gimnazjum Nr 4 Specjalne
GIMNAZJUM NR 4 SPECJALNE
Gimnazjum Nr 4 Specjalne
Gimnazjum Nr 4 Specjalne
Gimnazjum Nr 4 Specjalne w Wołowie
Gimnazjum Nr 4 w Augustowie
Gimnazjum nr 4 w Będzinie
Gimnazjum nr 4 w Bielsku-Białej
Gimnazjum nr 4 w Ełku
Gimnazjum Nr 4 w Gronkowie
Gimnazjum nr 4 w Koninie
GIMNAZJUM NR 4 W KOPNICY
Gimnazjum nr 4 w Kościanie
Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Gimnazjum nr 4 w Małochwieju Dużym
Gimnazjum nr 4 w Mielcu
Gimnazjum Nr 4 w Młodzieżowym Ośrdoku Wychowawczym
Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią
Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Gimnazjum nr 4 w Pile
Gimnazjum Nr 4 w Policach
Gimnazjum nr 4 w Sanoku im. 6 Pomorskiej Dywizji Piechoty w Sanoku
Gimnazjum nr 4 w Sieradzu
Gimnazjum Nr 4 w Skierniewicach
Gimnazjum nr 4 w Skoczowie
Gimnazjum nr 4 w Suwałkach
Gimnazjum nr 4 w Świdnicy
Gimnazjum nr 4 w Swiebodzicach ul. Mickiewicza 8
Gimnazjum nr 4 w Wodzisławiu Śląskim
Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum Nr 40
Gimnazjum Nr 40
Gimnazjum Nr 40
Gimnazjum nr 40 Specjalne
Gimnazjum Nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
Gimnazjum Nr 41
Gimnazjum nr 41
Gimnazjum nr 41 Specjalne
Gimnazjum nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi
Gimnazjum nr 42
Gimnazjum nr 42
Gimnazjum Nr 42
Gimnazjum nr 42
Gimnazjum nr 42
Gimnazjum Nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie
Gimnazjum Nr 43
Gimnazjum nr 43
Gimnazjum nr 43
Gimnazjum nr 43
Gimnazjum Nr 43
Gimnazjum nr 43
Gimnazjum nr 43 im. Karla Dedeciusa
Gimnazjum nr 44
Gimnazjum nr 44
Gimnazjum nr 44
Gimnazjum nr 44
Gimnazjum nr 44
Gimnazjum nr 44
GIMNAZJUM NR 44 DLA NIEDOSTOSOWANYCH SPOŁECZNIE
Gimnazjum Nr 44 Specjalne w Zabrzu
Gimnazjum nr 45
Gimnazjum nr 45
GIMNAZJUM NR 45
Gimnazjum nr 45 dla Dorosłych
Gimnazjum nr 45 specjalna dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej
Gimnazjum nr 46
Gimnazjum nr 46
Gimnazjum nr 46
gimnazjum Nr 46 z oddziałami dwujęzycznymi w Szczecinie
Gimnazjum Nr 47
Gimnazjum nr 47
GIMNAZJUM NR 47
Gimnazjum nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 47-sportowe
Gimnazjum nr 48
Gimnazjum nr 48
Gimnazjum nr 48
Gimnazjum nr 48
GIMNAZJUM NR 49
Gimnazjum nr 49
Gimnazjum Nr 49
Gimnazjum nr 49
Gimnazjum Nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum Nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum Nr 5
GIMNAZJUM NR 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum Nr 5
Gimnazjum Nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum NR 5
Gimnazjum Nr 5
Gimnazjum Nr 5
Gimnazjum Nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum Nr 5
Gimnazjum Nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum Nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum Nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum Nr 5 - Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Nr 5 - Specjalne
Gimnazjum nr 5 dla Dorosłych w Giżycku
Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Reja w Częstochowie
Gimnazjum nr 5 im. Pawła Stellera
Gimnazjum Nr 5 Specjalne
Gimnazjum nr 5 Specjalne
Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji
Gimnazjum nr 5 w Będzinie
Gimnazjum nr 5 w Bielawie
Gimnazjum nr 5 w Bielsku-Białej
Gimnazjum nr 5 w Elblagu
Gimnazjum Nr 5 w Jaśle
GIMNAZJUM NR 5 W KCYNI
Gimnazjum Nr 5 w Korbielowie
Gimnazjum Nr 5 w Krośnie
Gimnazjum nr 5 w Krotoszynie
Gimnazjum Nr 5 w Krupem
Gimnazjum Nr 5 w Malborku
Gimnazjum Nr 5 w Płocku
Gimnazjum nr 5 w Ropczycach
Gimnazjum nr 5 w Rudnej Wielkiej
Gimnazjum nr 5 w Rybniku
Gimnazjum Nr 5 w Ślesinie
Gimnazjum Nr 5 w Słupsku
Gimnazjum Nr 5 w Świdnicy ul. Jagiellońska 27
Gimnazjum nr 5 w Świętochłowicach
Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół w Centrum Rehabilitacji
Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem
Gimnazjum nr 5 we Włocławku
Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarocinie
Gimnazjum Nr 5 z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy przy Zespole Kształcenia Zawodowego w Tczewie
Gimnazjum nr 50
GIMNAZJUM NR 50
Gimnazjum Nr 50
Gimnazjum nr 50
Gimnazjum nr 50
Gimnazjum nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego
Gimnazjum Nr 51
Gimnazjum nr 51
Gimnazjum Nr 51
Gimnazjum Nr 51
Gimnazjum Nr 51
Gimnazjum nr 51
Gimnazjum nr 52
Gimnazjum nr 52 przy MOS nr 2
Gimnazjum nr 53
Gimnazjum nr 53
Gimnazjum nr 53
Gimnazjum nr 53
Gimnazjum nr 54
Gimnazjum nr 54
Gimnazjum nr 54
Gimnazjum nr 54
Gimnazjum nr 54 Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum nr 54-Szkoła z Oddziałami Sportowymi
Gimnazjum Nr 55
Gimnazjum nr 55
Gimnazjum nr 55
Gimnazjum Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi
GIMNAZJUM NR 56
Gimnazjum nr 56
Gimnazjum Nr 56
Gimnazjum nr 56
Gimnazjum nr 57
Gimnazjum nr 57
Gimnazjum nr 58
Gimnazjum Nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum Nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum Nr 6
Gimnazjum Nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6
GIMNAZJUM NR 6
Gimnazjum Nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum Nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum Nr 6
Gimnazjum Nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum Nr 6
GIMNAZJUM NR 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum Nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6
GIMNAZJUM NR 6
GIMNAZJUM NR 6
Gimnazjum nr 6 im. Jana Kochanowskiego
Gimnazjum Nr 6 im. Jana Pawła II w Tarnowie
Gimnazjum nr 6 im. prof. Stefana Kownasa
Gimnazjum Nr 6 im. prof. Wł. Szafera
Gimnazjum nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego
Gimnazjum nr 6 im.Pułku Armii Krajowej Baszta
Gimnazjum nr 6 im.Tadeusza Kościuszki
Gimnazjum nr 6 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum Nr 6 przy Zespole Szkół Specjalnych
Gimnazjum Nr 6 Specjalne
Gimnazjum nr 6 Specjalne
Gimnazjum Nr 6 Specjalne w Krotoszynie
Gimnazjum Nr 6 Specjalne w zespole
Gimnazjum nr 6 Sportowe
Gimnazjum nr 6 Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum nr 6 w Będzinie
Gimnazjum Nr 6 w Gdańsku
Gimnazjum nr 6 w Grudziądzu
Gimnazjum nr 6 w Kielcach
Gimnazjum Nr 6 w Krośnie
GIMNAZJUM NR 6 W OLSZTYNIE
Gimnazjum nr 6 w Raciborzu
GIMNAZJUM NR 6 W RZESZOWIE
Gimnazjum nr 6 w Suwałkach
Gimnazjum Nr 6 w Toruniu
Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze
Gimnazjum Nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum Nr 6 z oddziałami sportowymi
Gimnazjum Nr 6 Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu
Gimnazjum nr 60
Gimnazjum nr 61
Gimnazjum nr 62
Gimnazjum nr 63
Gimnazjum nr 64
Gimnazjum nr 65
Gimnazjum nr 66
Gimnazjum Nr 66 Specjalne
Gimnazjum nr 67
Gimnazjum Nr 68
Gimnazjum Nr 68 Specjalne
Gimnazjum nr 69
Gimnazjum nr 69 dla Dorosłych
Gimnazjum nr 69 Specjalne
Gimnazjum Nr 7
Gimnazjum Nr 7
Gimnazjum Nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum Nr 7
GIMNAZJUM NR 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum Nr 7
Gimnazjum NR 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7
GIMNAZJUM NR 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum Nr 7
Gimnazjum Nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum Nr 7
GIMNAZJUM NR 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum Nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum Nr 7
GIMNAZJUM NR 7
GIMNAZJUM NR 7
Gimnazjum nr 7 im.St.Moniuszki w Kielcach
Gimnazjum nr 7 Specjalne
Gimnazjum nr 7 w Bełku
Gimnazjum Nr 7 w CKU w Siedlcach
Gimnazjum nr 7 w Grudziądzu
Gimnazjum nr 7 w Jaworznie
Gimnazjum nr 7 w Koninie
Gimnazjum nr 7 w Rudzie Śląskiej
Gimnazjum Nr 7 w ZSO1
Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 7 z oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II
Gimnazjum Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
Gimnazjum nr 70
Gimnazjum nr 71 im. K. K. Baczyńskiego
Gimnazjum nr 72
Gimnazjum Nr 73
Gimnazjum nr 73
Gimnazjum nr 74 im. Wojciecha Górskiego
Gimnazjum nr 76 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gen. St. Maczka
Gimnazjum Nr 77
GIMNAZJUM NR 77
Gimnazjum Nr 78
Gimnazjum nr 8
Gimnazjum Nr 8
Gimnazjum nr 8
Gimnazjum nr 8
Gimnazjum Nr 8
Gimnazjum Nr 8
Gimnazjum NR 8
Gimnazjum Nr 8
Gimnazjum nr 8
Gimnazjum nr 8
Gimnazjum nr 8
Gimnazjum nr 8
Gimnazjum Nr 8
Gimnazjum nr 8
Gimnazjum nr 8
Gimnazjum Nr 8
Gimnazjum nr 8
GIMNAZJUM NR 8
Gimnazjum Nr 8
Gimnazjum nr 8
GIMNAZJUM NR 8
Gimnazjum Nr 8
GIMNAZJUM NR 8
Gimnazjum Nr 8
Gimnazjum nr 8
Gimnazjum nr 8
GIMNAZJUM NR 8
Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej w Lublinie
Gimnazjum nr 8 im. Stanisława Ligonia w Rudzie Śląskiej
Gimnazjum nr 8 Integracyjne
Gimnazjum nr 8 Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Nr 8 Specjalne
Gimnazjum nr 8 Sportowe
GIMNAZJUM NR 8 W LESZNIE
Gimnazjum nr 8 w Pewli Wielkiej
Gimnazjum nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim
Gimnazjum Nr 8 we Włocławku
Gimnazjum nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum Nr 8 z oddziałami integracyjnymi
Gimnazjum nr 8 z Oddziałami Sportowymi
Gimnazjum nr 8 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Częstochowie
Gimnazjum Nr 80
Gimnazjum nr 81
Gimnazjum nr 81
Gimnazjum Nr 84
Gimnazjum nr 85
Gimnazjum nr 86
Gimnazjum Nr 87
Gimnazjum Nr 88
Gimnazjum nr 9
GIMNAZJUM NR 9
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum Nr 9
Gimnazjum nr 9
GIMNAZJUM NR 9
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 9
GIMNAZJUM NR 9
Gimnazjum Nr 9
Gimnazjum Nr 9
GIMNAZJUM NR 9
Gimnazjum Nr 9
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum Nr 9
Gimnazjum Nr 9 im. Romualda Traugutta
Gimnazjum nr 9 im. Sandro Pertiniego
Gimnazjum nr 9 im.Adama Mickiewicza
Gimnazjum nr 9 przy Zespole Szkół nr 11 w Jastrzębiu Zdroju
Gimnazjum nr 9 w Legnicy
Gimnazjum nr 9 w Łodzi
Gimnazjum nr 9 w Rzeszowie
Gimnazjum nr 9 w Szczecinie
Gimnazjum Nr 9 z Klasami Sportowymi
Gimnazjum Nr 9 z oddziałami integracyjnymi
Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej
Gimnazjum nr 91
Gimnazjum nr 92 im. Juliana Ursyna Niemcewicza
Gimnazjum Nr 94
Gimnazjum Nr 96
Gimnazjum nr im. Jana Pawła II
GIMNAZJUM NR XLI
Gimnazjum nr. 101 w Warszawie
Gimnazjum nr. 22 w Lublinie
Gimnazjum nr.7
Gimnazjum Nr1
Gimnazjum Nr1
Gimnazjum nr1
GIMNAZJUM NR1
Gimnazjum nr1 im. Jana Pawła II w Wieruszowie
Gimnazjum nr1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy
Gimnazjum nr1 w Murowanej Goślinie
GIMNAZJUM NR1 W SŁUPSKU
Gimnazjum nr1 w Wieluniu
Gimnazjum nr10 im.Jana Pawła II w Rybniku
Gimnazjum nr12
Gimnazjum Nr2
Gimnazjum nr2
Gimnazjum Nr2
Gimnazjum nr2 Specjalne w Koronowie
GIMNAZJUM NR3
Gimnazjum Nr3 im. Podróżników i Odkrywców Polsich
Gimnazjum Nr4
Gimnazjum nr6
Gimnazjum nr7
Gimnazjum OO. Bernardynów
Gimnazjum OSKAR
Gimnazjum Otwock ul.Borowa
Gimnazjum pod Starym Dębem
Gimnazjum POMERANIA
Gimnazjum Powiatowe
Gimnazjum Powiatowe
Gimnazjum Powiatowe im. Fryderyka Chopina
Gimnazjum Powiatowe Nr 2 w Biłgoraju
Gimnazjum Powiatowe nr 2 w Głownie
Gimnazjum Prabuty
Gimnazjum Primus
Gimnazjum Programów Indywidualnych
Gimnazjum Prywatne nr 1
Gimnazjum Prywatne Nr 2
Gimnazjum przy 1 Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym
Gimnazjum przy Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie
Gimnazjum przy Klinicznym Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym
Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym
GIMNAZJUM PRZY LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA SZKOŁY GIMNAZJALNEJ
Gimnazjum przy M.O.W. w Kielcach
Gimnazjum przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym
Gimnazjum przy MOW w Mszanie Dolnej
Gimnazjum Przy Niepublicznym Liceum nr 46
Gimnazjum przy Placówce Interwencyjnej
Gimnazjum przy Pogotowiu Opiekuńczym
Gimnazjum przy Pogotowiu Opiekuńczym w Tarnowie
Gimnazjum przy Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinku
Gimnazjum przy Społecznym LO nr 4
Gimnazjum przy Szpitalu Wojewódzkim im.Św.Łukasza SZOZ
Gimnazjum przy USOR
Gimnazjum przy Wyższej Szkole Ekonomicznej w Bochni
Gimnazjum przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym
Gimnazjum przy Zespole Szkół
Gimnazjum przy Zespole Szkół
Gimnazjum przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łazach
Gimnazjum przy Zespole Szkół Ogólnokształcących
Gimnazjum przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamienniku
Gimnazjum przy Zespole Szkół Publicznych w Kazuniu Polskim
Gimnazjum przy Zespole Szkół w Cielczy
Gimnazjum przy Zespole Szkół w Osielcu
Gimnazjum przy Zespole Szkół w Suchowoli
Gimnazjum przy Zespole Szkół w Ujkowicach
Gimnazjum przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
Gimnazjum przy ZSZGiSP13 w Zaqwierciu
Gimnazjum Przymierza Rodzin
Gimnazjum Przymierza Rodzin
Gimnazjum Przysposabiające do Pracy
Gimnazjum przysposabiające do pracy
Gimnazjum Przysposabiajace do Pracy
Gimnazjum przysposabiające do pracy
Gimnazjum Przyszpitalna
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
GIMNAZJUM PUBLICZNE
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
GIMNAZJUM PUBLICZNE
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
GIMNAZJUM PUBLICZNE
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne
Gimnazjum Publiczne dla Dorosłych
Gimnazjum Publiczne dla niedostosowanych społecznie w MOW w Łękawie
Gimnazjum Publiczne im. Adama Mickiewicza w Kamieńcu Ząbkowickim
Gimnazjum Publiczne im. Aleksandra Fredry w Pisarzowicach
Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej
Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej w Długosiodle
Gimnazjum Publiczne im. Dzieci Zamojszczyzny w Skierbieszowie
GIMNAZJUM PUBLICZNE IM. GEN. STANISŁAWA MACZKA
Gimnazjum Publiczne im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu
Gimnazjum Publiczne im. Ireny Sendler w Lamkach
Gimnazjum Publiczne im. J P II w Somoninie
Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II
Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Gołczy
Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Łowiksu
Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Rejowcu Fabrycznym
Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Sadku-Kostrzy
Gimnazjum Publiczne im. Janusza Korczaka w Miłoradzu
Gimnazjum Publiczne im. K.I.Gałczyńskiego w Żytnie
Gimnazjum Publiczne im. ks. prof. Józefa Tischnera
Gimnazjum Publiczne im. Ludwika Szymoniaka
Gimnazjum Publiczne im. mjr.Jana Piwnika Ponurego w Wąchocku
Gimnazjum Publiczne im. R. Czerneckiego
Gimnazjum Publiczne im. Rozalii Narloch w Karsinie
Gimnazjum Publiczne im. Stefana Batorego w Stężycy
Gimnazjum Publiczne im. Wł. St. Reymonta
Gimnazjum Publiczne im.Jana Pawła II
GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 1
Gimnazjum Publiczne nr 1
GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 1
Gimnazjum Publiczne Nr 1
Gimnazjum Publiczne nr 1
Gimnazjum Publiczne Nr 1
Gimnazjum Publiczne Nr 1 im. ks. prał. St. Gawlika w Radziechowach
Gimnazjum Publiczne nr 1 im.Mikołaja Kopernika
Gimnazjum Publiczne nr 1 w Grodkowie
Gimnazjum Publiczne Nr 1 w Siemiatyczach
Gimnazjum Publiczne Nr 1 w Terespolu
Gimnazjum Publiczne nr 1 we Frysztaku
Gimnazjum Publiczne nr 2
Gimnazjum Publiczne nr 2
Gimnazjum Publiczne nr 2
Gimnazjum Publiczne nr 2
Gimnazjum Publiczne nr 2
Gimnazjum Publiczne Nr 2
Gimnazjum Publiczne nr 2
Gimnazjum Publiczne Nr 2
Gimnazjum Publiczne Nr 2
Gimnazjum Publiczne Nr 2 w Grodkowie
Gimnazjum Publiczne Nr 2 w Kamionce Wielkiej
Gimnazjum Publiczne nr 2 w Wieprzu
Gimnazjum Publiczne Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących
Gimnazjum Publiczne nr 3
Gimnazjum Publiczne nr 3
Gimnazjum Publiczne nr 3
Gimnazjum Publiczne nr 3 w Juszczynie
GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 4
GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 4
Gimnazjum Publiczne nr 49 w Łodzi
Gimnazjum Publiczne nr1 w Złotowie
Gimnazjum Publiczne Nr2
Gimnazjum Publiczne nr2 w Zespole Szkół Specjalnych
Gimnazjum Publiczne Pomerania
Gimnazjum Publiczne w Baćkowicach
Gimnazjum Publiczne w Baczynie
Gimnazjum Publiczne w Barcianach
Gimnazjum Publiczne w Bogutach - Piankach
Gimnazjum Publiczne w Bruśniku
Gimnazjum Publiczne w Buczku
Gimnazjum Publiczne w Cycowie
Gimnazjum Publiczne w Czarnej Wodzie
Gimnazjum Publiczne w Czarnej Wsi Kościelnej
Gimnazjum Publiczne w Dobrzechowie
Gimnazjum Publiczne w Dolicach
Gimnazjum Publiczne w Domaniewicach
Gimnazjum Publiczne w Dubecznie
Gimnazjum Publiczne w Dywitach
Gimnazjum Publiczne w Gaworzycach
Gimnazjum Publiczne w Gielniowie
Gimnazjum Publiczne w Godowej
Gimnazjum Publiczne w Gogołowie
Gimnazjum Publiczne w Goraju
Gimnazjum Publiczne w Gorzycach Wielkich
Gimnazjum Publiczne w Grabkowie
Gimnazjum Publiczne w Grodzisku
Gimnazjum Publiczne w Gwoźnicy Górnej
Gimnazjum Publiczne w Horodle
Gimnazjum Publiczne w Iwoniczu
Gimnazjum Publiczne w Iwoniczu - Zdroju
Gimnazjum Publiczne w Jabłonnie
Gimnazjum Publiczne w Jędrzejowie
Gimnazjum Publiczne w Kaczorach
Gimnazjum Publiczne w Kłyżowie
Gimnazjum Publiczne w Konieczkowej
Gimnazjum Publiczne w Koninie
Gimnazjum Publiczne w Krasnem
Gimnazjum Publiczne w Królowej Górnej
Gimnazjum Publiczne w Krynicznie
Gimnazjum Publiczne w Kryrach
Gimnazjum Publiczne w Lewkowie
Gimnazjum Publiczne w Ligocie
Gimnazjum Publiczne w Liniewie
Gimnazjum Publiczne w Lipowcu
Gimnazjum Publiczne w Lubostroniu
Gimnazjum Publiczne w Lubrzy
Gimnazjum Publiczne w Ludwinie
GIMNAZJUM PUBLICZNE W LUTCZY
Gimnazjum Publiczne w Lututowie
Gimnazjum Publiczne w Łomnicy Zdroju
Gimnazjum Publiczne w Marcinkowie
Gimnazjum Publiczne w Michalowie
Gimnazjum Publiczne w Michorzewie
Gimnazjum Publiczne w Mikołajkach Pomorskich
Gimnazjum Publiczne w Milejczycach
Gimnazjum Publiczne w Mszalnicy
Gimnazjum Publiczne w Nowej Wsi Królewskiej
Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach
Gimnazjum Publiczne w Nurcu-Stacji
Gimnazjum Publiczne w Oksie
Gimnazjum Publiczne w Okszowie
Gimnazjum Publiczne w Orłach
Gimnazjum Publiczne w Ośnie Lubuskim
GIMNAZJUM PUBLICZNE W OTFINOWIE
Gimnazjum Publiczne w Piotrkowie
Gimnazjum Publiczne w Podobinie
Gimnazjum Publiczne w Podolszu
Gimnazjum Publiczne w Połomi
GIMNAZJUM PUBLICZNE W PORĘBIE WIELKIEJ
Gimnazjum Publiczne w Prusach
Gimnazjum Publiczne w Przybiernowie
Gimnazjum Publiczne w Pysznicy
Gimnazjum Publiczne w Radostowicach
Gimnazjum Publiczne w Rudnikach im. Andrzeja Wajdy
Gimnazjum Publiczne w Siennicy Różanej
Gimnazjum Publiczne w Sobkowie
Gimnazjum Publiczne w Starych Juchach
Gimnazjum Publiczne w Starych Polaszkach
Gimnazjum Publiczne w Stawie
Gimnazjum Publiczne w Stołpiu
Gimnazjum Publiczne w Strzyżowie
Gimnazjum Publiczne w Suchaniu
Gimnazjum Publiczne w Suścu
Gimnazjum Publiczne w Suszcu
Gimnazjum Publiczne w Szymanach
Gimnazjum Publiczne w Tereszpolu- Kukiełkach
Gimnazjum Publiczne w Topoli
Gimnazjum Publiczne w Turkowicach
Gimnazjum Publiczne w Uhrze
Gimnazjum Publiczne w Ulhówku
Gimnazjum Publiczne w Wąsowie
Gimnazjum Publiczne w Wąwolnicy
Gimnazjum Publiczne w Wiązownicy
Gimnazjum publiczne w Wielu
Gimnazjum Publiczne w Wojborzu
Gimnazjum Publiczne w Wojsławicach Kolonii
Gimnazjum Publiczne w Wysokiej Strzyzowskiej
Gimnazjum Publiczne w Zadzimiu
Gimnazjum Publiczne w Żarnowej
Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Ruścu
Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół
Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół Samorządowych
Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół Samorządowych w Paradyżu
Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół w Stubnie
Gimnazjum Publiczne w Żółtańcach
Gimnazjum Publiczne w Żychlinie
Gimnazjum Publiczne w Żyznowie
Gimnazjum Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi im. Jadwigi i Józefa Prendowskich w Mircu
Gimnazjum Publiiczne
Gimnazjum Rajska Szkoła
Gimnazjum Rawita
Gimnazjum Rodowo
Gimnazjum Rzemieślnicze
Gimnazjum Rzemieślnicze Nr 1
Gimnazjum RZEMIEŚLNIK
Gimnazjum S.T.O.
Gimnazjum Samorządowe
Gimnazjum Samorządowe
Gimnazjum Samorządowe nr 1
Gimnazjum Samorządowe nr 1
Gimnazjum Samorządowe nr 2
Gimnazjum Samorządowe Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Iławie
Gimnazjum Samorządowe Nr 3
Gimnazjum Samorządowe w Mścicach
Gimnazjum Samorządowe w Tymieniu
Gimnazjum Scholar w Białogardzie
Gimnazjum Sióstr Felicjanek nr 4
Gimnazjum Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku
Gimnazjum Sióstr Nazaretanek
GImnazjum Sióstr Niepokalanek
Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej
Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej
Gimnazjum SLAVIA
Gimnazjum SOSW
Gimnazjum SOSW
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum specjalne
Gimnazjum Specjalne
gimnazjum specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
GIMNAZJUM SPECJALNE
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
GIMNAZJUM SPECJALNE
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
gimnazjum specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
gimnazjum specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
GIMNAZJUM SPECJALNE
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
gimnazjum specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
GIMNAZJUM SPECJALNE
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
GIMNAZJUM SPECJALNE
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
GIMNAZJUM SPECJALNE
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne dla dzieci z upośledzeniem w stopniu lekkim
Gimnazjum Specjalne dla dzieci z upośledzeniem w stopniu umiarkowanym i znacznym
GIMNAZJUM SPECJALNE DLA MŁODZIEŻY UZALEŻNIONEJ OD SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH W MŁODZIEŻOWYM OŚRODKU SOCJOTERAPII W CHOLEWIANCE
Gimnazjum Specjalne dla Niesłyszących i Słabo Słyszących
Gimnazjum Specjalne dla Niewidomych
Gimnazjum Specjalne dla uczniów niedostosowanych społ, zagrożonych niedost. społ...
Gimnazjum Specjalne dla upośledzonych umysłowo
Gimnazjum Specjalne im.ks.J.Twardowskiego w Konarzewie
gimnazjum specjalne MOS
Gimnazjum Specjalne nr 1
Gimnazjum Specjalne nr 1
Gimnazjum Specjalne nr 1
Gimnazjum Specjalne nr 1
Gimnazjum Specjalne Nr 1
Gimnazjum Specjalne nr 1 w ZSS-Mielec
Gimnazjum Specjalne Nr 10
Gimnazjum Specjalne Nr 10 dla niepełnosprawnych ruchowo
Gimnazjum Specjalne Nr 10 w Białymstoku
Gimnazjum Specjalne Nr 100
Gimnazjum Specjalne nr 101
Gimnazjum Specjalne nr 102
Gimnazjum Specjalne nr 103
Gimnazjum specjalne nr 104
Gimnazjum Specjalne nr 105
Gimnazjum Specjalne nr 107
Gimnazjum Specjalne nr 107
Gimnazjum Specjalne Nr 108
Gimnazjum Specjalne nr 108
Gimnazjum Specjalne Nr 109
Gimnazjum Specjalne nr 109
Gimnazjum Specjalne Nr 11
Gimnazjum Specjalne nr 11
Gimnazjum Specjalne nr 110
Gimnazjum Specjalne nr 111 z Oddziałami Zorganizowanymi w Zakładzie Opieki Zdrowotnej
Gimnazjum Specjalne Nr 112
Gimnazjum Specjalne Nr 113
Gimnazjum Specjalne nr 114 w ZSzKIiS nr 1
Gimnazjum Specjalne nr 129
Gimnazjum Specjalne Nr 13
Gimnazjum Specjalne nr 13
Gimnazjum Specjalne nr 13 - Zespoły Edukacyjno - Terapeutyczne
Gimnazjum Specjalne nr 135
Gimnazjum Specjalne Nr 136 w Instytucie Reumatologicznym
Gimnazjum Specjalne nr 14
Gimnazjum Specjalne nr 14
Gimnazjum Specjalne nr 140
Gimnazjum Specjalne Nr 146
Gimnazjum Specjalne nr 147 w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus Centrum Obrażeń
GIMNAZJUM SPECJALNE NR 149
Gimnazjum Specjalne Nr 15
Gimnazjum Specjalne Nr 15
Gimnazjum Specjalne Nr 152
Gimnazjum Specjalne Nr 153
Gimnazjum Specjalne nr 154
Gimnazjum Specjalne nr 155
Gimnazjum Specjalne Nr 156 w Samodzielnym Publicznym Dziecicym Szpitalu Klinicznym
Gimnazjum Specjalne Nr 16
Gimnazjum Specjalne Nr 16 w Bytomiu
Gimnazjum Specjalne nr 161
Gimnazjum Specjalne Nr 162
Gimnazjum Specjalne nr 17
Gimnazjum Specjalne Nr 17
Gimnazjum Specjalne nr 18
Gimnazjum Specjalne nr 18
Gimnazjum Specjalne Nr 19
Gimnazjum Specjalne nr 19
Gimnazjum Specjalne Nr 2
Gimnazjum Specjalne nr 2
Gimnazjum Specjalne Nr 2
Gimnazjum Specjalne Nr 2
Gimnazjum Specjalne Nr 2
GIMNAZJUM SPECJALNE NR 2
Gimnazjum Specjalne nr 2
Gimnazjum Specjalne Nr 2 dla Niepełnosprawnych Ruchowo
Gimnazjum Specjalne Nr 2 przy Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój Wojewódzkim Ośrodku Reumatologiczno-Rehabilitacyjnym
Gimnazjum Specjalne nr 2 w Kłodzku
Gimnazjum Specjalne Nr 2 w Rembowie
Gimnazjum Specjalne Nr 2 w Reszlu
Gimnazjum Specjalne nr 2 w SOSW
Gimnazjum Specjalne nr 2 w Szerzawach k/Mogilna
Gimnazjum Specjalne Nr 20
Gimnazjum Specjalne nr 20
Gimnazjum Specjalne nr 20
Gimnazjum Specjalne Nr 20 w Bytomiu
Gimnazjum Specjalne nr 21
Gimnazjum Specjalne nr 21
GIMNAZJUM SPECJALNE NR 21 W GDYNI
Gimnazjum Specjalne Nr 22
Gimnazjum Specjalne Nr 23
Gimnazjum Specjalne Nr 25
Gimnazjum Specjalne Nr 25
Gimnazjum Specjalne Nr 25
Gimnazjum Specjalne nr 26
Gimnazjum Specjalne Nr 26
GIMNAZJUM SPECJALNE NR 26 W GDYNI
Gimnazjum Specjalne nr 27
Gimnazjum Specjalne Nr 27
Gimnazjum Specjalne nr 28
Gimnazjum Specjalne nr 29
GIMNAZJUM SPECJALNE NR 29 PRZY ZESP.
Gimnazjum Specjalne nr 3
Gimnazjum Specjalne Nr 3
Gimnazjum Specjalne Nr 3
Gimnazjum Specjalne nr 3
Gimnazjum Specjalne Nr 3
GIMNAZJUM SPECJALNE NR 3
Gimnazjum Specjalne nr 3
Gimnazjum Specjalne Nr 3
GIMNAZJUM SPECJALNE NR 3
Gimnazjum Specjalne Nr 3
Gimnazjum Specjalne nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim
Gimnazjum Specjalne nr 3 w Głownie
Gimnazjum Specjalne nr 30
Gimnazjum Specjalne NR 32
Gimnazjum Specjalne Nr 36
Gimnazjum Specjalne Nr 37
Gimnazjum Specjalne Nr 38 w Zabrzu
Gimnazjum Specjalne nr 4
Gimnazjum Specjalne Nr 4
Gimnazjum Specjalne Nr 4
Gimnazjum Specjalne nr 4
Gimnazjum Specjalne nr 4
Gimnazjum Specjalne nr 4
Gimnazjum Specjalne Nr 4
Gimnazjum Specjalne Nr 4
Gimnazjum Specjalne Nr 4
Gimnazjum Specjalne Nr 4 w Konstantynowie Łódzkim
Gimnazjum Specjalne nr 4 w Kościerzynie
Gimnazjum Specjalne Nr 4 w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w
Gimnazjum Specjalne nr 4 w Wieluniu
Gimnazjum Specjalne nr 4 w Zgierzu
Gimnazjum Specjalne Nr 40
Gimnazjum Specjalne Nr 40
Gimnazjum Specjalne Nr 42 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących
GIMNAZJUM SPECJALNE NR 47
Gimnazjum Specjalne Nr 48
Gimnazjum Specjalne nr 5
Gimnazjum Specjalne nr 5
Gimnazjum Specjalne Nr 5
Gimnazjum Specjalne Nr 5 dla Dzieci Słabo Słyszących i Niesłyszących w Kaliszu
Gimnazjum Specjalne nr 5 dla niesłyszących i słabosłyszących
GIMNAZJUM SPECJALNE NR 5 DLA UCZNIÓW UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO
Gimnazjum Specjalne nr 5 dla Upośledzonych Umysłowo
Gimnazjum Specjalne nr 5 w Kutnie dla Słabo Słyszących
Gimnazjum Specjalne Nr 50
Gimnazjum Specjalne Nr 51 w SOSW Nr 1
Gimnazjum Specjalne nr 52 dla Uczniów z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym
Gimnazjum Specjalne Nr 55
Gimnazjum Specjalne Nr 56
Gimnazjum Specjalne Nr 57
GIMNAZJUM SPECJALNE NR 57 W ŁODZI
Gimnazjum Specjalne Nr 58 dla Uczniów z Autyzmem
Gimnazjum Specjalne Nr 59
Gimnazjum Specjalne Nr 6
Gimnazjum Specjalne Nr 6
Gimnazjum Specjalne Nr 6
Gimnazjum Specjalne nr 6
Gimnazjum Specjalne Nr 6 w Dębicy
GIMNAZJUM SPECJALNE NR 60
Gimnazjum Specjalne Nr 60
Gimnazjum Specjalne Nr 61
Gimnazjum Specjalne Nr 61
Gimnazjum Specjalne Nr 62
Gimnazjum Specjalne nr 62
Gimnazjum Specjalne nr 63
Gimnazjum Specjalne Nr 64
Gimnazjum Specjalne nr 64
Gimnazjum Specjalne Nr 65
Gimnazjum Specjalne nr 65
Gimnazjum Specjalne Nr 66
Gimnazjum Specjalne nr 67
Gimnazjum Specjalne nr 67 w SPZOZ Szpital Bielański
Gimnazjum Specjalne Nr 68
Gimnazjum Specjalne nr 7
Gimnazjum Specjalne nr 7
Gimnazjum Specjalne Nr 70
Gimnazjum Specjalne Nr 71
Gimnazjum Specjalne Nr 79
Gimnazjum Specjalne Nr 97 w Zespole Szkół Specjalnych Nr 90 h
Gimnazjum Specjalne Nr 99
Gimnazjum Specjalne nr.7
Gimnazjum Specjalne Nr1
Gimnazjum Specjalne Nr134
Gimnazjum Specjalne nr19
Gimnazjum Specjalne Nr28
Gimnazjum Specjalne przy Centrum Leczenia Dzeci i Młodzieży w Zaborze
Gimnazjum Specjalne przy Domu Pomocy Społecznej w Kadłubie
Gimnazjum Specjalne przy DPS
Gimnazjum Specjalne przy DPS w Zawadzkiem
Gimnazjum Specjalne przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii
Gimnazjum Specjalne przy Młodziezowym Ośrodku Wychowawczym
Gimnazjum Specjalne przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym
Gimnazjum Specjalne przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chojnie
Gimnazjum Specjalne przy Sanatorium Rehabilitacyjnym
Gimnazjum Specjalne przy SOSW
Gimnazjum Specjalne przy Szpitalu Rehabilitacyjno - Hematologicznym Orlik
Gimnazjum Specjalne przy Szpitalu Specjalistycznym w Puławach
Gimnazjum Specjalne przy Szpitalu Uzdrowiskowym dla Dzieci Jagusia
Gimnazjum Specjalne przy Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie
GIMNAZJUM SPECJALNE PRZY WOJEWÓDZKIM SZPITALU ZESPOLONYM IM. LUDWIKA PERZYNY W KALISZU
Gimnazjum Specjalne przy Zespole Szkół
GIMNAZJUM SPECJALNE PRZY ZESPOLE SZKÓŁ I PLACÓWEK SPECJALNYCH
gimnazjum specjalne SOSW
Gimnazjum Specjalne Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Antoniego z Padwy
Gimnazjum Specjalne w Augustowie
Gimnazjum Specjalne w Bobrowie
Gimnazjum Specjalne w Borzęciczkach
Gimnazjum Specjalne w Broninie
Gimnazjum Specjalne w Bystrzycy
Gimnazjum Specjalne w Centrum Edukacji przy ŚDS w Olecku
Gimnazjum Specjalne w Długoborzu
GIMNAZJUM SPECJALNE W GOŚLICACH
Gimnazjum Specjalne w Hajnówce
Gimnazjum Specjalne w Hucie
Gimnazjum Specjalne w Kartuzach
Gimnazjum Specjalne w Łodygowicach
Gimnazjum Specjalne w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii
Gimnazjum Specjalne w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Zespole Placówek Resocjalizacyjnych w Brzegu Dolnym
Gimnazjum Specjalne w Mońkach
Gimnazjum Specjalne w MOW w Kamionku Wielkim
Gimnazjum Specjalne w Namysłowie
Gimnazjum Specjalne w Olbięcinie
Gimnazjum Specjalne w Pińczowie
Gimnazjum Specjalne w Podgórkach
Gimnazjum Specjalne w Rabce
Gimnazjum Specjalne w Rawiczu
Gimnazjum Specjalne w Różanymstoku
Gimnazjum Specjalne w Rzadkowie
Gimnazjum Specjalne w Samostrzelu
Gimnazjum Specjalne w Siemiatyczach
Gimnazjum Specjalne w Słupcy
Gimnazjum Specjalne w Sokółce
Gimnazjum Specjalne w SOSW nr 1
Gimnazjum Specjalne w SOSW nr 2
Gimnazjum Specjalne w specjalnym ośrodku szkolno-wychowaczym
Gimnazjum Specjalne w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym
Gimnazjum Specjalne w Strzelcach Opolskich
Gimnazjum Specjalne w Teodorówce
GIMNAZJUM SPECJALNE W TURSKU
Gimnazjum Specjalne w Tuszynie z/s W Górkach Dużych
Gimnazjum Specjalne w Warninie
Gimnazjum Specjalne w Węgrowie
Gimnazjum Specjalne w Wielgiem
Gimnazjum Specjalne w Zagorzycach
Gimnazjum Specjalne w Zalutyniu
Gimnazjum specjalne w zespole
Gimnazjum Specjalne w Zespole Szkół Specjalnych
GIMNAZJUM SPECJALNE W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 41
Gimnazjum Specjalne w Zespole Szkół Specjalnych w Leśnicy
Gimnazjum Specjalne w Zespole Szkół Specjalnych w Opocznie
Gimnazjum Specjalne w Zespole Szkół Specjalnych w Stęszewie
GIMNAZJUM SPECJALNE W ŻUROMINIE
Gimnazjum Specjalne we Wschowie
Gimnazjum Specjalne zorganizowane przy Oddziale Rehabilitacji Dziecięcej w Dzierżążnie
Gimnazjum Specjalne ZSBM
Gimnazjum Specjalnr Nr 2
Gimnazjum Specjane
Gimnazjum Spoleczne
Gimnazjum Społeczna nr 1
GIMNAZJUM SPOŁECZNE
Gimnazjum Społeczne im. Lady Sue Ryder w Woli Batorskiej
Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Gimnazjum Społeczne MILENIUM
Gimnazjum Społeczne nr 1w Wejherowie
Gimnazjum Społeczne nr 3
Gimnazjum Społeczne w Wyszynie
Gimnazjum Społecznego Stowarzyszenia Oświatowego
Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Gimnazjum Sportowe
Gimnazjum Sportowe
Gimnazjum Sportowe
GIMNAZJUM SPORTOWE
Gimnazjum Sportowe
Gimnazjum Sportowe
GIMNAZJUM SPORTOWE GIMBASKET
Gimnazjum Sportowe nr 1
Gimnazjum Sportowe nr 1
Gimnazjum Sportowe nr 11
Gimnazjum Sportowe Nr 17 w Warszawie
Gimnazjum Sportowe nr 2
Gimnazjum Sportowe nr 21
Gimnazjum Sportowe nr 24
GIMNAZJUM SPORTOWE NR 24
Gimnazjum Sportowe Nr 3
GIMNAZJUM SPORTOWE NR 3
Gimnazjum Sportowe Nr 35
Gimnazjum sportowe nr 46
Gimnazjum Sportowe nr 57
Gimnazjum Sportowe nr 76
Gimnazjum Sportowe nr 79
Gimnazjum Sportowe nr 8
Gimnazjum Sportowe nr 9
Gimnazjum Sportowe w Nysie
Gimnazjum Sportowe w Rzeszowie
Gimnazjum Sportowe w Supraślu
Gimnazjum Sportowe WRO-BASKETBALL
Gimnazjum Sportowo-Językowe nr 9 MGM
Gimnazjum Śródziemnomorskie
Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego Chrześcijan ARKA
Gimnazjum Stowarzyszenia EDUKATOR
Gimnazjum Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła
Gimnazjum Stowarzyszenia Oświatowego w Dębnie
Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Czernicach
Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Mysłowie
Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Olsztynku
Gimnazjum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich
Gimnazjum Św. Wojciecha
Gimnazjum Swarożyn
Gimnazjum SWEiRP w Łomży
Gimnazjum Świętego Wojciecha w Makowie
Gimnazjum Szczecińskiej Fundacji Talent-Promocja-Postęp
Gimnazjum Szkoła Laboratorium
Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego Młodzieży Wiejskiej w Wilamowicach
Gimnazjum Szkoła Mistrzostwa Sportowego Szczyrk
Gimnazjum Tarnawie Dolnej
Gimnazjum Tow. Salezjańskiego Dom.Savio
Gimnazjum Towarzystwa Ewangelickiego
Gimnazjum Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej w Przasnyszu
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu
Gimnazjum Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej
Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Białobrzegach
Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Radomiu
Gimnazjum Trumiejki
GIMNAZJUM TWP
Gimnazjum Umiejętności Twórczych w Łodzi
Gimnazjum Uniwerek
Gimnazjum vocandus
Gimnazjum w Abramowie
Gimnazjum w Aleksandrii
Gimnazjum w Augustowie
Gimnazjum w Babiaku
Gimnazjum w Babkach Oleckich
Gimnazjum w Bączalu Dolnym
Gimnazjum w Bachórzu
Gimnazjum w Bakałarzewie
GIMNAZJUM W BAŃSKIEJ NIŻNEJ
GIMNAZJUM W BAŃSKIEJ WYŻNEJ
Gimnazjum w Barcicach
Gimnazjum w Bargłowie Kościelnym
Gimnazjum w Baryczy
Gimnazjum w Bęczkowie
Gimnazjum w Benicach
Gimnazjum w Białce
Gimnazjum w Białej
Gimnazjum w Białobrzegach
Gimnazjum w Białołęce
Gimnazjum w Białotarsku
Gimnazjum w Białymstoku
Gimnazjum w Bibicach
Gimnazjum w Bielanach
Gimnazjum w Bielanach Wrocławskich
Gimnazjum w Bielicach
Gimnazjum w Bielinach
Gimnazjum w Bieńkowicach
Gimnazjum w Bierutowie
Gimnazjum w Biesowicach
Gimnazjum w Biezdrowie
Gimnazjum w Biórkowie Wielkim
Gimnazjum w Blachowni
Gimnazjum w Bledzewie
Gimnazjum w Blichowie
Gimnazjum w Bliznem
Gimnazjum w Bliżynie
Gimnazjum w Błennie
Gimnazjum w Bóbrce
Gimnazjum w Bobrowicach
Gimnazjum w Boćkach
Gimnazjum w Bogucicach
Gimnazjum w Bojanie
Gimnazjum w Borkach
Gimnazjum w Borkach Kosach
Gimnazjum w Borkowie Kościelnym
Gimnazjum w Borowie
Gimnazjum w Borui Kościelnej
Gimnazjum w Bożympolu Wielkim
Gimnazjum w Brańsku
Gimnazjum w Brdowie
Gimnazjum w Brodach
Gimnazjum w Brojcach
Gimnazjum w Broniszewicach
Gimnazjum w Brudnowie
Gimnazjum w Brudzowicach
Gimnazjum w Brunarach
Gimnazjum w Brusach
Gimnazjum w Brynku
Gimnazjum w Brzanie
Gimnazjum w Brześcach
Gimnazjum w Brzezinach
Gimnazjum w Brzezinach
Gimnazjum w Brzeziu
Gimnazjum w Brzeznej
Gimnazjum w Brzeźnicy
Gimnazjum w Brzeźnicy
Gimnazjum w Brzóstowej
Gimnazjum w Brzozie
Gimnazjum w Brzózie Królewskiej
Gimnazjum w Brzoziu
Gimnazjum w Buczu
Gimnazjum w Budach Głogowskich
Gimnazjum w Budzisławiu Kościelnym
Gimnazjum w Budziszowie Wielkim
Gimnazjum w Bukowej
GIMNAZJUM W BULKOWIE
Gimnazjum w Bulowicach
Gimnazjum w Bysławiu
Gimnazjum w Bystrej
Gimnazjum w Bystrzycy
Gimnazjum w Byszewie
Gimnazjum w Cedyni
Gimnazjum w Ciechanowcu
Gimnazjum w Ćmielowie
Gimnazjum w Ćmińsku
Gimnazjum w Coniewie
Gimnazjum w Cyganach
Gimnazjum w Czaczu
Gimnazjum w Czajkowie
Gimnazjum w Czarnej Białostockiej
Gimnazjum w Czarnem
Gimnazjum w Czarnożyłach
Gimnazjum w Czarnym Borze
Gimnazjum w Czarnym Dunajcu
Gimnazjum w Czarżu
Gimnazjum w Czeczewie
Gimnazjum w Czerlejnie
Gimnazjum w Czerminie
Gimnazjum w Czerminie1
Gimnazjum w Czernicach Borowych
Gimnazjum w czernichowie
Gimnazjum w Czernikowie
Gimnazjum w Czerninie
Gimnazjum w Czerwonaku
Gimnazjum w Czerwonce
Gimnazjum w Czyżowicach
Gimnazjum w Dąbiu
Gimnazjum w Dąbrówce
Gimnazjum w Dąbrowicy
GIMNAZJUM W DĄBROWIE
Gimnazjum w Dabrowie
Gimnazjum w Dąbrowie Białostockiej
Gimnazjum w Dąbrowie Biskupiej
Gimnazjum w Dachnowie
Gimnazjum w Damienicach
Gimnazjum w Danówku
Gimnazjum w Darzlubiu
Gimnazjum w Daszynie
Gimnazjum w Dębach Szlacheckich
Gimnazjum w Dębowcu
Gimnazjum w Dębowej Kłodzie
Gimnazjum w Dębowie
Gimnazjum w Debrznie
Gimnazjum w Deszcznie
Gimnazjum w Długiem
Gimnazjum w Długiem Starem
Gimnazjum w Dłutowie
Gimnazjum w Dmosinie
Gimnazjum w Dobczycach
Gimnazjum w Dobranowicach
Gimnazjum w Dobrej im. Unii Europejskiej
Gimnazjum w Dobrym
Gimnazjum w Dobrzanach
Gimnazjum w Dobrzykach
Gimnazjum w Dobrzykowie
Gimnazjum w Dolsku
Gimnazjum w Domanicach Kolonii
Gimnazjum w Domaradzu
Gimnazjum w Dominikowicach
Gimnazjum w Dorohusku
Gimnazjum w Doruchowie
gimnazjum w Dretyniu
Gimnazjum w Drobninie
Gimnazjum w Drogomyślu
Gimnazjum w Drużbicach z siedzibą w Rasach
Gimnazjum w Dubeninkach
Gimnazjum w Dukli
Gimnazjum w Durągu
Gimnazjum w Dydni
Gimnazjum w Dylągowej
Gimnazjum w Dziadowej Kłodzie
Gimnazjum w Dziaduszycach
Gimnazjum w Działoszycach
GIMNAZJUM W DZIAŁOSZYNIE
Gimnazjum w Dzianiszu
Gimnazjum w e Fredropolu
Gimnazjum w Emilianowie
Gimnazjum w Filipowie
Gimnazjum w Firleju
Gimnazjum w Gaci
Gimnazjum w Gaju Małym
Gimnazjum w Gardnie
Gimnazjum w Gąsocinie
Gimnazjum w Gawlikach Wielkich
Gimnazjum w Gawłuszowicach
Gimnazjum w Gibach
Gimnazjum w Giecznie
Gimnazjum w Glinkach
Gimnazjum w Głogowie Małopolskim
Gimnazjum w Główczycach
GIMNAZJUM W GŁUCHOWIE
Gimnazjum w Gminnym Zespole Szkół w Janowicach Wielkich im. Wandy Rutkiewicz
Gimnazjum w Gnojnie
Gimnazjum w Godziszewie
Gimnazjum w Gogołowej
Gimnazjum w Golczewie
Gimnazjum w Goleszowie
Gimnazjum w Golkowicach
Gimnazjum w Golubiu - Dobrzyniu
Gimnazjum w Gołąbkach
Gimnazjum w Gołaczewach
Gimnazjum w Gołębiewku przy Zespole Szkół w Gołebiewku
Gimnazjum w Gołkowicach
Gimnazjum w Gołuchowie
Gimnazjum w Goniądzu
Gimnazjum w Górnie
GIMNAZJUM W GORZYCACH
GIMNAZJUM W GOSTKOWIE
Gimnazjum w Gowidlinie
Gimnazjum w Grabowcu
Gimnazjum w Grabowie Szlacheckim
Gimnazjum w Grabownicy Starzeńskiej
Gimnazjum w Granowcu
Gimnazjum w Grębowie
Gimnazjum w Gręzówce
GIMNAZJUM W GRODŹCU
Gimnazjum w Grochowcach
Gimnazjum w Gromadzie
Gimnazjum w Grotnikach
Gimnazjum w Grzegorzewie
Gimnazjum w Grzegorzowicach
Gimnazjum w Grzegorzowicach
Gimnazjum w Grzęsce
Gimnazjum w Grzymiszewie
Gimnazjum w Haczowie
Gimnazjum w Hannie
Gimnazjum w Harcie
Gimnazjum w Hedwiżynie
Gimnazjum w Horyńcu-Zdroju
Gimnazjum w Hucie Mińskiej
Gimnazjum w Hulczu
Gimnazjum w Huszlewie
Gimnazjum w Huwnikach
Gimnazjum w Hyżnem
Gimnazjum w Chabówce
GIMNAZJUM W CHAŁUPKACH
GIMNAZJUM W CHEŁCHACH
Gimnazjum w Chełmcu
Gimnazjum w Chobienicach.
Gimnazjum w Chociwiu
GIMNAZJUM W CHOCZEWIE
Gimnazjum w Chodowie
Gimnazjum w Chomranicach
Gimnazjum w Chorzelowie
Gimnazjum w Chrzanowie
Gimnazjum w Chrzypsku Wielkim
Gimnazjum w Chwaliszewie
Gimnazjum w Chwarstnicy
Gimnazjum w Chybicach
GIMNAZJUM W CHYBIU
Gimnazjum w Chylicach
Gimnazjum w Chyżnem
Gimnazjum w Iłowie
Gimnazjum w Iskrzyni
Gimnazjum w Iwli
Gimnazjum w Izabelinie
Gimnazjum w Izbicy
Gimnazjum w Jabłonicy Polskiej
Gimnazjum w Jabłonnie Lackiej
Gimnazjum w Jadachach
Gimnazjum w Janikowie
Gimnazjum w Janiszewicach
Gimnazjum w Jankowie Pierwszym
Gimnazjum w Janówce
Gimnazjum w Janowcu
Gimnazjum w Jarosławicach
Gimnazjum w Jaroszowicach
Gimnazjum w Jaroszowie
Gimnazjum w Jasienicy
Gimnazjum w Jasienicy Rosielnej
Gimnazjum w Jasionówce
Gimnazjum w Jaśliskach
Gimnazjum w Jaświłach
Gimnazjum w Jaszczwi
GIMNAZJUM W JASZKOTLU
Gimnazjum w Jazgarzewie
Gimnazjum w Jedlance
Gimnazjum w Jeleniewie
Gimnazjum w Jemielnie
Gimnazjum w Jerzmanki
Gimnazjum w Jeżewie
Gimnazjum w Jezierzycach
Gimnazjum w Jeziorach Wielkich z siedzibą we Włostowie
Gimnazjum w Jonkowie
Gimnazjum w Jordanowie
Gimnazjum w Judzikach
Gimnazjum w Jutrosinie
Gimnazjum w Kąclowej
Gimnazjum w Kalinówce
Gimnazjum w Kalinówce Kościelnej
Gimnazjum w Kalinowie
Gimnazjum w Kamieńcu
Gimnazjum w Kamienicy Królewskiej
Gimnazjum w Kamieniu
Gimnazjum w Kamieniu
Gimnazjum w Kamionce
Gimnazjum w Kargowej
Gimnazjum w Karlinie
Gimnazjum w Kątach
Gimnazjum w Kątach
Gimnazjum w Kątach Wrocławskich
Gimnazjum w Kębłowie
Gimnazjum w Kielnie
Gimnazjum w Kijach
Gimnazjum w Kisielsku
Gimnazjum w Klęczanach
Gimnazjum w Kleczy Dolnej
Gimnazjum w Klembowie
Gimnazjum w Kleosinie
Gimnazjum w Kleszczelach
Gimnazjum w Kleszczewie
Gimnazjum w Klimkówce
Gimnazjum w Kliniskach Wielkich
Gimnazjum w KLuczkowicach
Gimnazjum w klukach
Gimnazjum w Kłóbce
Gimnazjum w Kłodnicy Dolnej
Gimnazjum w Kłomnicach
Gimnazjum w Knyszynie
Gimnazjum w Kobierzycach
Gimnazjum w Kobiórze
Gimnazjum w Kobułtach
Gimnazjum w Kobylance
GIMNAZJUM W KOBYLEJ GÓRZE
Gimnazjum w Kobylinie
Gimnazjum w Kobylinie Borzymach
Gimnazjum w Kocku
Gimnazjum w Kochanowicach
Gimnazjum w Kolnie
Gimnazjum w Kolnie
Gimnazjum w Komborni
Gimnazjum w Komornikach
Gimnazjum w Konarach
Gimnazjum w Konarach
Gimnazjum w Kończycach Wielkich
Gimnazjum w Koniuszowej
Gimnazjum w Konojadzie
Gimnazjum w Konotopie
Gimnazjum w Końskiem
Gimnazjum w Korczowie
Gimnazjum w Korczynie
Gimnazjum w Korfantowie
Gimnazjum w Korszach
Gimnazjum w Korytach
Gimnazjum w Korytkowie Dużym
Gimnazjum w Korzeniewie
Gimnazjum w Korzennej
Gimnazjum w Korzkwi
Gimnazjum w Korzybiu
Gimnazjum w Kościelnej Wsi
Gimnazjum w Kostomłotach
Gimnazjum w Kowalach Pańskich
Gimnazjum w Kowalewie
Gimnazjum w Koziegłowach
Gimnazjum w Kozłowie
Gimnazjum w Kozłowie
Gimnazjum w Koźmicach Wielkich
Gimnazjum w Krajnie
Gimnazjum w Kramarzynach
Gimnazjum w Krasnopolu
Gimnazjum w Krasnymborze
Gimnazjum w Kroczycach
GIMNAZJUM W KROKOWEJ
Gimnazjum w Króliku Polskim
Gimnazjum w Krośnie Odrzańskim
Gimnazjum w Krośniewicach
Gimnazjum w Kruklankach
Gimnazjum w Krupskim Młynie
Gimnazjum w Krużlowej
Gimnazjum w Krynce
Gimnazjum w Krynkach
Gimnazjum w Krzczonowie
Gimnazjum w Krzeczowicach
GIMNAZJUM W KRZELOWIE
Gimnazjum w Krzepicach
Gimnazjum w Krzeszowie
Gimnazjum w Krzycku Wielkim
Gimnazjum w Krzywaczce
Gimnazjum w Krzyżanowie
Gimnazjum w Ksawerowie
Gimnazjum w Książkach
Gimnazjum w Księżpolu
Gimnazjum w Kulicach
Gimnazjum w Kunowie
Gimnazjum w Kuropatniku
Gimnazjum w Kurowicach im. św. Jadwigi Królowej Polski
Gimnazjum w Kurzętniku
Gimnazjum w Kusiętach
Gimnazjum w Kuźnicy
Gimnazjum w Kuźnicy Czarnkowskiej
Gimnazjum w Kwaczale
Gimnazjum w Lanckoronie
Gimnazjum w Laskowicach
Gimnazjum w Laszkach
Gimnazjum w Legnickim Polu
Gimnazjum w Lelowie
Gimnazjum w Leśmierzu
Gimnazjum w Leśnej
Gimnazjum w Leśnicach
Gimnazjum w Leszczydole Nowinach
Gimnazjum w Lesznie
Gimnazjum w Lgocie Wielkiej
Gimnazjum w Libidzy
Gimnazjum w Ligocie Książęcej
Gimnazjum w Lipkach Wielkich
Gimnazjum w Lipnicy
Gimnazjum w Lipnicy Dolnej
Gimnazjum w Lipnicy Małej
Gimnazjum w Lipnie
Gimnazjum w Lipnikach
Gimnazjum w Lipowie
Gimnazjum w Lipsku
Gimnazjum w Lipsku
Gimnazjum w Liścu Wielkim
Gimnazjum w Lisewie
Gimnazjum w Lisiej Górze
Gimnazjum w Lubiatowie
Gimnazjum w Lubiniu
Gimnazjum w Lubni
Gimnazjum w Lubnie
GIMNAZJUM W LUBOMI
Gimnazjum w Lubominie
Gimnazjum w Lubzinie
Gimnazjum w Lucieniu
Gimnazjum w Lutowie
Gimnazjum w Lutowiskach
Gimnazjum w Luzinie
Gimnazjum w Lyskach
Gimnazjum w Łabuniach
Gimnazjum w Łabuńkach Pierwszych
Gimnazjum w Łące
Gimnazjum w Łączanach
GIMNAZJUM W ŁANIĘTACH
Gimnazjum w Łapczycy
Gimnazjum w Łęgowie
Gimnazjum w łęgu
Gimnazjum w Łękach Dukielskich
Gimnazjum w Łęknicy
Gimnazjum w Łętowni - Sołectwo Majdan Łętowski
Gimnazjum w Łobodnie
GIMNAZJUM W ŁOCHOWIE
Gimnazjum w Łomnicy
GIMNAZJUM W ŁONIOWIE
Gimnazjum w Łopusznej w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łopusznej
Gimnazjum w Łopusznie
GIMNAZJUM W ŁOSIOWIE
Gimnazjum w Łowcach
Gimnazjum w Łubnie
Gimnazjum w Łubnie Szlacheckim
Gimnazjum w Łucce
Gimnazjum w Łuczywnie
Gimnazjum w Łukawcu
Gimnazjum w Łukawicy
Gimnazjum w Łyszkowicach
Gimnazjum w Mąchocicach Kapitulnych
GIMNAZJUM W MAJDANIE STARYM
Gimnazjum w Mąkowarsku
Gimnazjum w Makowie Podhalańskim
Gimnazjum w Makowisku
Gimnazjum w Malanowie
Gimnazjum w Malawie
Gimnazjum w Malechowie
Gimnazjum w Malinówce
Gimnazjum w Małdytach
Gimnazjum w Małej
Gimnazjum w Manieczkach
Gimnazjum w Manowie
Gimnazjum w Marchwaczu
Gimnazjum w Marklowicach
Gimnazjum w Markuszowie
Gimnazjum w Maruszynie Górnej
Gimnazjum w Marzęcicach
Gimnazjum w Marzeninie
GIMNAZJUM W MASZEWIE
Gimnazjum w Mazańcowicach
Gimnazjum w MCNiRDiM
Gimnazjum w Mełgwi
Gimnazjum w Mchach
Gimnazjum w Miąsem
Gimnazjum w Miedzierzy
Gimnazjum w Miedźnie
Gimnazjum w Miedznie
Gimnazjum w Międzybrodziu Bialskim
Gimnazjum w Miechucinie
Gimnazjum w Mieście Obrzycko
Gimnazjum w Mieścisku
Gimnazjum w Mietkowie
Gimnazjum w Michałówce
Gimnazjum w Michałowie
Gimnazjum w Mikluszowicach
Gimnazjum w Mikorzynie
Gimnazjum w Milczy
Gimnazjum w Miliczu
Gimnazjum w Mirocinie
Gimnazjum w Młodzieszynie
Gimnazjum w Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
Gimnazjum W Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii
Gimnazjum w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii
Gimnazjum w Mnichowie
GIMNAZJUM W MNICHU
Gimnazjum w Mnikowie
Gimnazjum w Modlnej
Gimnazjum w Mogilanach
Gimnazjum w Mogilnie
Gimnazjum w Mokrsku
Gimnazjum w Mominie
Gimnazjum w Mońkach
Gimnazjum w Moskorzewie
Gimnazjum w Mostach
GIMNAZJUM W MOSTACH
Gimnazjum w Moszczenicy
Gimnazjum w MOW
Gimnazjum w Mrzezinie
Gimnazjum w Muninie
Gimnazjum w Murzasichlu
Gimnazjum w Muszynie
Gimnazjum w Mycielewie
GIMNAZJUM W MYSŁOWIE
Gimnazjum w Nakle Śląskim
Gimnazjum w Naprawie
GIMNAZJUM W NARATOWIE
Gimnazjum w Narolu
Gimnazjum w Nebrowie Wielkim
GIMNAZJUM W NIEBIESZCZANACH
Gimnazjum w Niebocku
Gimnazjum w Niedźwiadzie Dolnej
Gimnazjum w Niegowici
Gimnazjum w Niechobrzu
Gimnazjum w Niemczy
Gimnazjum w Niemojkach
Gimnazjum w Nienaszowie
Gimnazjum w Niepołomicach
Gimnazjum w Nieszkowicach Małych
Gimnazjum w Nowakowie
Gimnazjum w Nowej Cerkwi
Gimnazjum w Nowej Górze
Gimnazjum w Nowej Jastrząbce
Gimnazjum w Nowej Suchej
Gimnazjum w Nowej Wsi
Gimnazjum w Nowej Wsi
Gimnazjum w Nowej Wsi
Gimnazjum w Nowej Wsi Ełckiej
Gimnazjum w Nowem Bystrem
Gimnazjum w Nowince
Gimnazjum w Nowodworze
Gimnazjum w Nowogrodźcu
Gimnazjum w Nowogrodzie
Gimnazjum w Nowych Piekutach
Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach
Gimnazjum w Nowym Belęcinie
Gimnazjum w Nowym Dworze
Gimnazjum w Nowym Dworze
Gimnazjum w Nowym Gaju
Gimnazjum w Nowym Mieście Lubawskim
Gimnazjum w Obicach
Gimnazjum w Obszy
Gimnazjum w Ociążu
Gimnazjum w Ogonowicach
Gimnazjum w Okonku
Gimnazjum w Olszanicy
Gimnazjum w Olsztynie
Gimnazjum w Opatowcu
Gimnazjum w Opatowie
Gimnazjum w Opatowie
Gimnazjum w Opatówku
Gimnazjum w Oporowie
Gimnazjum w Orawce
Gimnazjum w Orłowie Drewnianym
Gimnazjum w Orpiszewie
Gimnazjum w Orzechówce
Gimnazjum w Osieku
Gimnazjum w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym
Gimnazjum w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym
Gimnazjum w Ossowie
Gimnazjum w Ostaszewie
Gimnazjum w Ostromecku
Gimnazjum w Ostrowach
Gimnazjum w Ostrowach nad Okszą
Gimnazjum w Ostrowie
Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim
Gimnazjum w Ostrówku
Gimnazjum w Ostrówku
Gimnazjum w Osuchowie
Gimnazjum w Otmuchowie
Gimnazjum w Owińskach
Gimnazjum w Ożarowicach
Gimnazjum w Paczkowie
Gimnazjum w Pałecznicy z siedzibą w Winiarach
Gimnazjum w Papowie Biskupim
Gimnazjum w Parądzicach
Gimnazjum w Parkowie
Gimnazjum w Parzęczewie
Gimnazjum w Pawłokomie
Gimnazjum w Pawłowicach
Gimnazjum w Pecnej
Gimnazjum w Pełkiniach
Gimnazjum w Pęperzynie
Gimnazjum w Perlejewie
Gimnazjum w Piaskach
Gimnazjum w Piątkowej
Gimnazjum w Piątkowisku
Gimnazjum w Piątku
Gimnazjum w Pieckach
Gimnazjum w Piekielniku
GIMNAZJUM W PIERZCHNICY
Gimnazjum w Pilchowicach
Gimnazjum w Pińczycach
Gimnazjum w Piotrowicach
Gimnazjum w Pisarzowicach
Gimnazjum w Pleśnej
Gimnazjum w Pliszczynie
Gimnazjum w Płaskiej
Gimnazjum w Płocicznie-Tartak
Gimnazjum w Płoskini
Gimnazjum w Pobłociu
Gimnazjum w Podborsku
Gimnazjum w Poddębicach
Gimnazjum w Podlipiu
Gimnazjum w Podlipiu
Gimnazjum w Podwilku
Gimnazjum w Poizdowie
Gimnazjum w Pokrzydowie
Gimnazjum w Polanowie
Gimnazjum w Polesiu
Gimnazjum w Pomianowie
Gimnazjum w Pomorsku
Gimnazjum w Ponicach
Gimnazjum w Ponikwi
Gimnazjum w Popowie
Gimnazjum w Posadzie Górnej
Gimnazjum w Posądzy
Gimnazjum w Postoliskach
Gimnazjum w Postominie
Gimnazjum w Poświętnem
Gimnazjum w Pozezdrzu
Gimnazjum w Prątnicy
Gimnazjum w Proszowicach
Gimnazjum w Pruchnej
Gimnazjum w Przebrodzie
Gimnazjum w Przecławiu
Gimnazjum w Przemęcie
Gimnazjum w Przerośli
Gimnazjum w Przewrotnem
Gimnazjum w Przybradzu
Gimnazjum w Przygłowie z siedzibą we Włodzimierzowie
Gimnazjum w Przykonie
Gimnazjum w Przystajni
Gimnazjum w Psarach
Gimnazjum w Pszczewie
Gimnazjum w Pszowie
Gimnazjum w Ptaszkowej
Gimnazjum w Purdzie
Gimnazjum w Puszczy Mariańskiej
Gimnazjum w Raczkach
Gimnazjum w Rączynie
Gimnazjum w Radecznicy
Gimnazjum w Radliczycach
Gimnazjum w Radulach
Gimnazjum w Radwanie
Gimnazjum w Radziejach
Gimnazjum w Radziemicach
Gimnazjum w Radziłowie
Gimnazjum w Rajgrodzie
Gimnazjum w Rajkowach
Gimnazjum w Rajsku
Gimnazjum w Rakowej
Gimnazjum w Raniżowie
Gimnazjum w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie
Gimnazjum w Ratułowie
Gimnazjum w Reczu
Gimnazjum w Regnowie
Gimnazjum w Robakowie
Gimnazjum w Rogalinie
Gimnazjum w Rogowie
Gimnazjum w Rogowie
Gimnazjum w Rogowie
Gimnazjum w Rokietnicy
Gimnazjum w Rokitnie
Gimnazjum w Rokitnie
Gimnazjum w Ropicy Polskiej
Gimnazjum w Ropie
Gimnazjum w Ropience
Gimnazjum w Rościszewie
GIMNAZJUM W ROSOCHATEM KOŚCIELNEM
Gimnazjum w Rotmance
Gimnazjum w Równem
GIMNAZJUM W ROZDRAŻEWIE
Gimnazjum w Rozprzy
Gimnazjum w Rudce
Gimnazjum w Rudnie
Gimnazjum w Rudniku
Gimnazjum w Rudzie
Gimnazjum w Rudzie Różanieckiej
Gimnazjum w Rui im. Henryka Sienkiewicza
Gimnazjum w Rusku
Gimnazjum w Rutkach
Gimnazjum w Rybczewicach
Gimnazjum w Rybnej
GIMNAZJUM W RYBNIE
Gimnazjum w Rychlikach
Gimnazjum w Rymaniu
GIMNAZJUM W RZĄSCE
Gimnazjum w Rzeczenicy
Gimnazjum w Rzepienniku Biskupim
Gimnazjum w Rzepinie
Gimnazjum w Rzykach
Gimnazjum w Sadownem
Gimnazjum w Sadurkach
Gimnazjum w Sahryniu
Gimnazjum w Samborowie
Gimnazjum w Sarnakach
Gimnazjum w Sarzynie
Gimnazjum w Sątocznie
Gimnazjum w Seceminie
GIMNAZJUM W SĘDZISZOWIE MAŁOPOLSKIM
Gimnazjum w Sępopolu
Gimnazjum w Serokomli
Gimnazjum w Sidrze
Gimnazjum w Siedlcach
Gimnazjum w Siedlcu
Gimnazjum w Siedleczce
Gimnazjum w Siedlikowie
Gimnazjum w Siedlinie
Gimnazjum w Siedliskach
Gimnazjum w Siemieniu
Gimnazjum w Sieniawie
Gimnazjum w Sieniawie
Gimnazjum w Sieprawiu
Gimnazjum w Sierakowicach
Gimnazjum w Sierockiem
Gimnazjum w Sierosławicach
Gimnazjum w Sieroszewicach
Gimnazjum w Siewierzu
Gimnazjum w Silnie
Gimnazjum w Sitnie
Gimnazjum w Skarszewach
Gimnazjum w Skępem
Gimnazjum w Skołyszynie
Gimnazjum w Skomlinie
Gimnazjum w Skórcu
Gimnazjum w Skorczycach
Gimnazjum w Skorogoszczy
GIMNAZJUM W SKOROSZYCACH
Gimnazjum w Skórzewie
Gimnazjum w Skrobowie
Gimnazjum w Skrwilnie
Gimnazjum w Skrzeszewie
Gimnazjum w Skrzypnem
Gimnazjum w Ślemieniu
Gimnazjum w Śliwicach
Gimnazjum w Sławęcinie
Gimnazjum w Sławsku
GIMNAZJUM W SŁODKOWIE
Gimnazjum w Słupi
Gimnazjum w Smardzewicach
Gimnazjum w Smogorzowie
Gimnazjum w Sobieszynie
Gimnazjum w Sobolewie
GIMNAZJUM W SOKOLNIKACH
Gimnazjum w Sokolnikach
Gimnazjum w Sokołach
Gimnazjum w Sokołowie
Gimnazjum w Solcu
Gimnazjum w Sompolnie
Gimnazjum w Sośniach
Gimnazjum w Sośnie
Gimnazjum w Sosnowicy
GIMNAZJUM W SOSW W RAWIE MAZ.
Gimnazjum w Spalonej
Gimnazjum w Spiczynie im. Jana Pawła II
Gimnazjum w Staniszewie
Gimnazjum w Stankowie
Gimnazjum w Starej Kamienicy
Gimnazjum w Starej Prawdzie
GIMNAZJUM W STAREJ RÓŻY
Gimnazjum w Starej Wsi
Gimnazjum w Staroźrebach
Gimnazjum w Starych Kobiałkach
Gimnazjum w Starych Żukowicach
Gimnazjum w Starym Cykarzewie
Gimnazjum w Starym Folwarku
Gimnazjum w Starym Goniwilku
Gimnazjum w Starym Kębłowie
Gimnazjum w Starym Kurowie
Gimnazjum w Starym Pilczynie
Gimnazjum w Stawie
Gimnazjum w Stawiszynie
Gimnazjum w Stefanowie
GIMNAZJUM W STOBIERNEJ
Gimnazjum w Stoczku
Gimnazjum w Stoczku Łukowskim
Gimnazjum w Strachocinie
Gimnazjum w Straszynie
Gimnazjum w Strażowie
Gimnazjum w Stróżach
Gimnazjum w Stróżówce
Gimnazjum w Strumieniu
GIMNAZJUM W STRYJKACH
Gimnazjum w Strykowie
Gimnazjum w Strzeleczkach
Gimnazjum w Strzelnie
Gimnazjum w Strzybodze
Gimnazjum w Strzyżewie
Gimnazjum w Studzianie
Gimnazjum w Studzieńcu
Gimnazjum w Suchowoli
Gimnazjum w Suchym Dębie
Gimnazjum w Sulęcinie
Gimnazjum w Sulęcinku
Gimnazjum w Sulejowie
Gimnazjum w Sulmierzycach
Gimnazjum w Sułkowicach
Gimnazjum w Sułoszowej
GIMNAZJUM W ŚWIDNICY
Gimnazjum w Święcanach
Gimnazjum w Świedziebni
Gimnazjum w Świerklańcu
Gimnazjum w Świerzawie
Gimnazjum w Świerznie
Gimnazjum w Świętajnie
Gimnazjum w Świętoniowej
Gimnazjum w Świniarsku
Gimnazjum w Sypniewie
Gimnazjum w Sypniewie
Gimnazjum w Syryni
Gimnazjum w Szaflarach
Gimnazjum w Szczawie
Gimnazjum w Szczebrzeszynie
Gimnazjum w Szczuce
Gimnazjum w Szczyrzycu
Gimnazjum w Szczytnikach
Gimnazjum w Szemudzie
Gimnazjum w Szerzawach
Gimnazjum w Szestnie
Gimnazjum w Szonowicach
Gimnazjum w Szreńsku
Gimnazjum w Sztutowie
Gimnazjum w Szumowie
Gimnazjum w Szymankowie
Gimnazjum w Szymbarku
Gimnazjum w Szymonowie
Gimnazjum w Szyszkach
Gimnazjum w Tarczynie
Gimnazjum w Tarłowie
GIMNAZJUM W TARNAWCE
Gimnazjum w Tarnawie Dolnej
Gimnazjum w Tarnówce
Gimnazjum w Tarnowcu
Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym
Gimnazjum w Tczycy
Gimnazjum w Tęgoborzy
GIMNAZJUM W TELATYNIE
Gimnazjum w Tenczynku
Gimnazjum w Teresinie
Gimnazjum w Terpentynie
Gimnazjum w Tłokini Wielkiej
Gimnazjum w Tokarni
Gimnazjum w Tolkmicku
Gimnazjum w Tomicach
Gimnazjum w Trębaczewie
Gimnazjum w Troszynie
Gimnazjum w Tryńczy
Gimnazjum w Trzciannem
Gimnazjum w Trzcielu
Gimnazjum w Trzcinicy
Gimnazjum w Trzebieży
Gimnazjum w Trzetrzewinie
Gimnazjum w Tuchlinie
Gimnazjum w Tujsku
Gimnazjum w Tuliszkowie
GIMNAZJUM W TUROBINIE
Gimnazjum w Turośli
Gimnazjum w Turzy Śl.
Gimnazjum w Twardorzeczce
Gimnazjum w Tylawie
Gimnazjum w Uhercach Mineralnych
GIMNAZJUM W UJEŹDZIE GÓRNYM
Gimnazjum w Ujeznej
Gimnazjum w Uniejowie
Gimnazjum w Urszulinie
Gimnazjum w Uściu Gorlickim
Gimnazjum w Waganowicach
Gimnazjum w Waksmundzie w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimanzjum w Waksmundzie
Gimnazjum w Wałdowie Szlacheckim
Gimnazjum w Wandowie
Gimnazjum w Warczu
Gimnazjum w Wartkowicach
Gimnazjum w Warze
Gimnazjum w Wasilkowie Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy
Gimnazjum w Waśniowie
Gimnazjum w Wąsoszu
Gimnazjum w Wąwelnie
Gimnazjum w Węgierce
Gimnazjum w Węgleńcu
Gimnazjum w Węglińcu
Gimnazjum w Węgrowie
Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich
Gimnazjum w Wiadernie
Gimnazjum w Wicku
Gimnazjum w Widzowie
Gimnazjum w Więcborku
Gimnazjum w Wieliszewie
Gimnazjum w Wielowsi
Gimnazjum w Wierzbicy
Gimnazjum w Wierzbnej
Gimnazjum w Wierzbnie
Gimnazjum w Wierzchosławicach
Gimnazjum w Wieszowie
Gimnazjum w Wietrznie
Gimnazjum w Wilczopolu
Gimnazjum w Wilczycach
Gimnazjum w Wilczynie
Gimnazjum w Wilkołazie
Gimnazjum w Wilkowie-Osiedlu
Gimnazjum w Wilkowyi
Gimnazjum w Winnej Górze
Gimnazjum w Wiślicy
Gimnazjum w Wiśniewie
Gimnazjum w Wiśniowej
Gimnazjum w Wiśniowej
Gimnazjum w Witaszycach
Gimnazjum w Witkowicach
Gimnazjum w Witkowicach
GIMNAZJUM W WITONI IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI
Gimnazjum w Witoszowie Dolnym
Gimnazjum w Witowie
Gimnazjum w Wiźnie
Gimnazjum w Wojciechowie
Gimnazjum w Wojcieszkowie
GIMNAZJUM W WOJNOWIE
Gimnazjum w Wojtkówce
Gimnazjum w Wólce Pełkińskiej
Gimnazjum w Woli Droszewskiej
Gimnazjum w Woli Jachowej
Gimnazjum w Woli Raniżowskiej
Gimnazjum w Woli Sernickiej
Gimnazjum w Woli Zachariaszowskiej
Gimnazjum w Woli Zarczyckiej
Gimnazjum w Woszczelach
Gimnazjum w Woźnikach
Gimnazjum w Wydminach
Gimnazjum w Wygnanowie
Gimnazjum w Wykrotach
Gimnazjum w Wymysłowie
Gimnazjum w Wysokiej
Gimnazjum w Wysokiem
Gimnazjum w Wysokiem
Gimnazjum w Wysokiem Mazowieckiem
Gimnazjum w Wyszatycach
Gimnazjum w Wyszkach
Gimnazjum w Zabłudowie
Gimnazjum w Zaborowie
Gimnazjum w Zaczerniu
Gimnazjum w Zagnańsku
Gimnazjum w Zagórniku
Gimnazjum w Zagórzanach
Gimnazjum w Zagórzu
Gimnazjum w Zagorzynie
Gimnazjum w Zagrodnie
Gimnazjum w Zakrzowie
Gimnazjum w Zalasiu
Gimnazjum w Zalesiu Górnym
Gimnazjum w Zalewie
Gimnazjum w Zaleziance
Gimnazjum w Żalinowie im. Jana Pawła II
Gimnazjum w Załucznem
Gimnazjum w Zambrowie Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy
Gimnazjum w Zapolicach
Gimnazjum w Żarach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze
Gimnazjum w Żarnowie
Gimnazjum w Zarszynie
Gimnazjum w Zasutowie
Gimnazjum w Zawadach
Gimnazjum w Zbiersku
Gimnazjum w Zbójnej
Gimnazjum w Zbrachlinie
Gimnazjum w Zbrudzewie
Gimnazjum w Żegocinie
Gimnazjum w Żernicy
Gimnazjum w Zespole
Gimnazjum w zespole
Gimnazjum w Zespole
Gimnazjum w zespole
Gimnazjum w Zespole
GIMNAZJUM W ZESPOLE
gimnazjum w zespole
Gimnazjum w Zespole
Gimnazjum w zespole
Gimnazjum w Zespole
Gimnazjum w zespole
Gimnazjum w zespole
Gimnazjum w zespole
Gimnazjum w zespole
Gimnazjum w zespole
Gimnazjum w Zespole
Gimnazjum w Zespole Przedszkolno - Szkolno -Gimnazjalnym w Rostarzewie
Gimnazjum w Zespole Szkól w Grzymałkowie
Gimnazjum w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym w Rakoniewicach
Gimnazjum w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Bachowicach
Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Brudzewie
Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Czarnocinie
Gimnazjum w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
Gimnazjum w Zespole Szkół
GIMNAZJUM W ZESPOLE SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W BARANOWIE
Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Chełmcach
Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym
Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu
Gimnazjum w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka
Gimnazjum w Zespole Szkół im. ks. Jana Twardowskiego
Gimnazjum w Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie
Gimnazjum w Zespole Szkół im. Wespazjana Kochowskiego w Goleniowach
Gimnazjum w Zespole Szkół im. Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi
Gimnazjum w Zespole Szkół im.Jana Pawła II w Jamielniku
Gimnazjum w Zespole Szkół im.ks.Jana Siuzdaka w Wołkowyi
Gimnazjum w Zespole Szkół nr 10
Gimnazjum w Zespole Szkół Nr 3 w Łubnie
Gimnazjum w Zespole Szkół nr 5
Gimnazjum w Zespole Szkół Nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego
Gimnazjum w Zespole Szkół Nr3
GIMNAZJUM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki
Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Boguszycach
GIMNAZJUM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCACYCH W STAREJ WOJSKIEJ
Gimnazjum w Zespole Szkół Publcznych w Wysokiej
Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Sowiej Woli
Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze
Gimnazjum w Zespole Szkół Rzepedzi
GIMNAZJUM W ZESPOLE SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W SZTABINIE
Gimnazjum w Zespole Szkół Samorządowych w Zabielu
Gimnazjum w Zespole Szkół TAK
Gimnazjum w Zespole Szkół w Blizanowie
Gimnazjum w Zespole Szkół w Bukowcu Opoczyńskim
GIMNAZJUM W ZESPOLE SZKÓŁ W DOBROWIE
Gimnazjum w Zespole Szkół w Domaniowie
Gimnazjum w Zespole Szkół w Gostyni
GIMNAZJUM W ZESPOLE SZKÓŁ W JASIENICY
Gimnazjum w Zespole Szkół w Jasionowie
Gimnazjum w Zespole Szkół w Juchnowcu Górnym
Gimnazjum w Zespole Szkół w Kościelcu
Gimnazjum w Zespole Szkół w Księżym Dworze
Gimnazjum w Zespole Szkół w Kupnie
Gimnazjum w Zespole Szkół w Latowiczu
Gimnazjum w Zespole Szkół w Lipniku
Gimnazjum w Zespole Szkół w Lubli
Gimnazjum w Zespole Szkół w Łączkach Kucharskich
Gimnazjum w Zespole Szkół w Myczkowie
Gimnazjum w Zespole Szkół w Nowym Mieście nad Wartą
Gimnazjum w Zespole Szkół w Nowym Worowie
Gimnazjum w Zespole Szkół w Osiu
Gimnazjum w Zespole Szkół w Otorowie
Gimnazjum w Zespole Szkół w Pamiątkowie
Gimnazjum w Zespole Szkół w Płonce Kościelnej
Gimnazjum w Zespole Szkół w Przyszowej
Gimnazjum w Zespole Szkół w Rybnie
Gimnazjum w Zespole Szkół w Siedlcu
Gimnazjum w Zespole Szkół w Sitańcu
Gimnazjum w Zespole Szkół w Solcy Wielkiej
Gimnazjum w Zespole Szkół w Świeciu
Gimnazjum w Zespole Szkół w Szkaradowie
GIMNAZJUM W ZESPOLE SZKÓŁ W SZYDŁOIWE
Gimnazjum w Zespole Szkół w Wróblowej
Gimnazjum w Zespole Szkół w Zadrożu
Gimnazjum w Zespole Szkół w Zbrosławicach
Gimnazjum w Zespole Szkół w Zdunach
Gimnazjum w Zespole Szkół w Zembrzycach
Gimnazjum w Zespole Szkół wŁazach
Gimnazjum w Zespole- Przedszkolno- Szkolno- Gimnazjalnym
Gimnazjum w Zieleniu
GIMNAZJUM W ZŁOCKIEM
Gimnazjum w Złotokłosie
Gimnazjum w Żmudzi
Gimnazjum w Żółkiewce
Gimnazjum w Żółwinie
Gimnazjum w Żołyni
Gimnazjum w Żórawinie
Gimnazjum w Zrębicach
Gimnazjum w ZSO Nr 1 w Jeleniej Górze
Gimnazjum w ZSO w Kurzeszynie
Gimnazjum w ZSO w Zawichoście
Gimnazjum w ZSOiT w Kuźni Raciborskiej
Gimnazjum w ZSOiZ w Tarnogórze
Gimnazjum w Zubrzycy Dolnej
Gimnazjum w Zubrzycy Górnej
Gimnazjum w Żurawicy
Gimnazjum w Żychlinie
Gimnazjum Waldorfskie
Gimnazjum we Frampolu
Gimnazjum we Frydmanie
Gimnazjum we Włosieniu
Gimnazjum we Wróblińcu
Gimnazjum we Wronczynie
Gimnazjum we Wrzawach
Gimnazjum we Wrześnicy
Gimnazjum we Wtelnie
Gimnazjum we Wzdowie
Gimnazjum z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego
Gimnazjum z Litewskim Językiem Nauczania Žiburys w Sejnach
GIMNAZJUM Z ODDZ. INTEGR. PRZY SALEZJAŃSKIM ZESPOLE SZKÓŁ
Gimnazjum z oddzaiałami integracyjnymi Nr 1
Gimnazjum z Oddzialami Integracyjnymi w Kijewie
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum z oddziałami Dwujęzycznymi
GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I INTEGRACYJNYMI NR 2 W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM
GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI DWUJEZYCZNYMI NR 1
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I.J.Paderewskiego
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. B. Prusa
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 25
Gimnazjum z Oddziałami dwujęzycznymi nr 42
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum z oddziałami integracyjnymi im. H. Sienkiewicza w Rudawie
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Odolanowie
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Goleniowie
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 12
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 126
Gimnazjum z Oddziałami integracyjnymi nr 130
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 143
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 3
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im. J. Piłsudskiego
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 32
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 5
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 75
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8
GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 82
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95
Gimnazjum z oddziałami integracyjnymi w Łobudzicach
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Napachaniu
Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy
Gimnazjum z oddziałami przysposabiającymi do pracy
Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy
Gimnazjum z oddziałami przysposabiającymi do pracy
Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy
Gimnazjum z oddziałami przysposabiającymi do pracy
Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy Stowarzyszenia Edukacja - Młodzież
Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi
Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi
Gimnazjum z Polskim i Litewskim Językiem Nauczania im. Dariusa i Girenasa w Puńsku
Gimnazjum z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim
Gimnazjum ŻAK w Zielonej Górze
GIMNAZJUM Zespół Szkół w Swornegaciach
Gimnazjum Zespołu Szkół Samorządowych w Ciepłowodach
Gimnazjum Zespołu Szkół w Pawłosiowie
Gimnazjum Zespołu Szkół w Sicienku
Gimnazjum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
Gimnazjum Zgromadzenia Sacre Coeur
Gimnazjum Zgromadzenia Sióstr Najświetszej Rodziny z Nazaretu
Gimnazjum ZS w Dobrej
GIMNAZJUM ZSS PRZY LORO
Gimnazjum Zwiążku Nauczycielstwa Polskiego w Łodzi
Gimnazjum2 w Braniewie
Gimnazjumn nr 102
Gimnazjumnr 125
Gimnazjumnr 138 Kąt
Gimnazjumnr 3 im. Polskich Noblistów w Kaliszu
GimnazjumNr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
GIMNAZJUMNR 7
GimnazjumSpecjalne Nr 2 w Ozorkowie
Gimnazjumw Rutce-Tartak
Gimnazjumw Topólce
Gimnazjumw Żabim Rogu
Gimnazjun nr 18
GIMNAZUM SPECJALNE
Gimnazum w Sulęczynie
Gimnnazjum nr 4
Gimnzajum
Gimnzajum Nr 2 - Sportowe
Gimnzajum nr 6
Gimnzajum Publiczne
Gimnzajum Specjalne nr 106
Gimnzjum im. K. I. Gałczyńskiego w Płochocinie
Ginazjum nr 1
GINAZJUM NR 17 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2
Gliwicki Ośrodek Metodyczny
Gliwicki Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Gliwicach
Global Erisson Consulting Sp. z o.o.
Global Village Sp. z o. o.
Gloker Niepubliczne Studium Zawodowe
Gloker Placówka Kształcenia Ustawicznego
Gloker Szkoła Policealna w Szczecinie
Gloker Szkoły Medyczne
GŁOGOWSKI OSRODEK NAUKOWY
GŁOGOWSKI OŚRODEK SZKOLENIOWY TESSA W GŁOGOWIE
GŁOGOWSKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W GŁOGOWIE
Głogowskie Centrum Kształcenia
GŁOGOWSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO
GM
GM nr 10
Gmina Mokrsko Publiczne Przedszkole w Mokrsku
Gminazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Gminna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siekierczynie
Gminna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siekierczynie Szkoła Filialna w Zarębie
Gminna Szkoła Podstawowa Skarbimierz Osiedle
Gminna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Świerczyńcu
GMINNE CENTRUM INFORMACJI
GMINNE GIMNAZJUM
Gminne Gimnazjum
Gminne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego
Gminne Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy
Gminne Gimnazjum Publiczne w Olszynie
Gminne Gimnazjum Skarbimierz Osiedle
Gminne Gimnazjum w Budrach z siedzibą w Więckach
Gminne Gimnazjum w Gronowie Górnym
Gminne Gimnazjum w Kozodawach
Gminne Gimnazjum w Lisznie
Gminne Gimnazjum w Mierzwinie
Gminne Gimnazjum w Moniatyczach
Gminne Gimnazjum w Motkowicach
Gminne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Roku Jubileuszowego w Bojszowach
GMINNE PPRZEDSZKOLE W KOSOWIIE LACKIM
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
gminne przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
Gminne Przedszkole
GMINNE PRZEDSZKOLE BAĆKOWICE
Gminne Przedszkole im Dzieci z Leszczynowej Górki
Gminne Przedszkole im. Misia Uszatka
Gminne Przedszkole Integracyjne w Samoklęskach
Gminne Przedszkole Janek Wędrowniczek w Dopiewie
Gminne Przedszkole Koty
Gminne Przedszkole Nr 1
GMINNE PRZEDSZKOLE NR 1
Gminne Przedszkole nr 1
Gminne Przedszkole nr 1
Gminne Przedszkole Nr 1 w Koziegłowach
Gminne Przedszkole nr 1 w Zbrosławice
Gminne Przedszkole nr 1 z Oddzialami Integracyjnymi
Gminne Przedszkole nr 2
Gminne Przedszkole nr 2 w Grodzisku Mazowieckim
Gminne Przedszkole Nr 2 w Karczewie TĘCZOWA KRAINA
Gminne Przedszkole Nr 2 w Krynicy-Zdroju
Gminne Przedszkole nr 2 Wieszowa
GMINNE PRZEDSZKOLE NR 3
Gminne Przedszkole nr 3 w Kamieńcu
Gminne Przedszkole nr 4 w Świętoszowicach
Gminne Przedszkole nr 4 z Odziałami integracyjnymi Leśna Chatka
Gminne Przedszkole Nr 5 z Siedziba w Oborach
Gminne Przedszkole nr 7
Gminne Przedszkole nr 8 w Przezchlebiu
Gminne Przedszkole Nr2 BAJKA
Gminne Przedszkole Publiczne
Gminne Przedszkole Publiczne
Gminne Przedszkole Publiczne
Gminne Przedszkole Publiczne
GMINNE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
Gminne Przedszkole Publiczne
Gminne Przedszkole Publiczne
Gminne Przedszkole Publiczne
Gminne Przedszkole Publiczne
Gminne Przedszkole Publiczne
Gminne Przedszkole Publiczne im. Jana Brzechwy w Górze
Gminne Przedszkole Publiczne im. Jana Brzechwy w Rędzinach
Gminne Przedszkole Publiczne nr 2 im. W. Chotomskiej w Woli
Gminne Przedszkole Publiczne Nr 3
Gminne Przedszkole Publiczne Nr1 z oddziałem Integracyjnym
Gminne Przedszkole Publiczne w Dobrocinie
GMINNE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KLUSZKOWCACH
Gminne Przedszkole Publiczne w Korczewie
Gminne Przedszkole Publiczne w Korytnicy
Gminne Przedszkole Publiczne w Kościelcu
Gminne Przedszkole Publiczne w Kuźnicy Starej
GMINNE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W LUBRZY
Gminne Przedszkole Publiczne w Łączanach
Gminne Przedszkole Publiczne w Nakle
Gminne Przedszkole Publiczne w Nawojowej
Gminne Przedszkole Publiczne w Orzechu
Gminne Przedszkole Publiczne w Ostroszowicach
Gminne Przedszkole Publiczne w Piławie Dolnej
Gminne Przedszkole Publiczne w Polanach
Gminne Przedszkole Publiczne w Przewornie
Gminne Przedszkole Publiczne w Rędzinach-Osiedlu
Gminne Przedszkole Publiczne w Rudzie Wielkiej
Gminne Przedszkole Publiczne w Świerklańcu
Gminne Przedszkole Publiczne w Wierzbicy
Gminne Przedszkole Publiczne w Zebrzydowicach
Gminne Przedszkole Publiczne we Frydku
Gminne Przedszkole Publiczne z grupą żłobkową
Gminne Przedszkole Publiczne z/s w Przylepie
GMINNE PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
Gminne Przedszkole Samorządowe
Gminne Przedszkole Samorządowe w Jabłonce
Gminne Przedszkole Samorządowe w Krzywiniu
Gminne Przedszkole Samorządowe w Makowie Podhalańskim
Gminne przedszkole Stokrotka
Gminne Przedszkole Strzelce
Gminne Przedszkole w Baranowie
GMINNE PRZEDSZKOLE W BARANOWIE
Gminne Przedszkole w Bereście
GMINNE PRZEDSZKOLE W BIAŁYCH BLOTACH
Gminne Przedszkole w Bieczu
Gminne Przedszkole w Biesiekierzu
Gminne Przedszkole w Binarowej
Gminne Przedszkole w Bogucicach
Gminne Przedszkole w Bojszowach
Gminne Przedszkole w Boruszowicach
Gminne Przedszkole w Brzeznej
GMINNE PRZEDSZKOLE W BRZEŹNICY
Gminne Przedszkole w Ceranowie
Gminne Przedszkole w Cieklinie
Gminne Przedszkole w Cikowicach
GMINNE PRZEDSZKOLE W CISKU
Gminne Przedszkole w Czyżewie-Osadzie
Gminne Przedszkole w Domiechowicach
Gminne Przedszkole w Galewicach
Gminne Przedszkole w Gąsocinie
Gminne Przedszkole w Gaszowicach
GMINNE PRZEDSZKOLE W GAWŁOWIE
Gminne Przedszkole w Gierałtowicach
Gminne Przedszkole w Głuchowie
Gminne Przedszkole w Gołotczyźnie
Gminne Przedszkole w Goręczynie
Gminne Przedszkole w Górze Św. Małgorzaty
Gminne Przedszkole w Gostyni
GMINNE PRZEDSZKOLE W GROMADCE
Gminne Przedszkole w Izabelinie
Gminne Przedszkole w Janiszewicach
Gminne Przedszkole w Jarczowie
Gminne Przedszkole w Jastrzębcu
Gminne Przedszkole w Jeżowie
Gminne Przedszkole w Karsku
Gminne Przedszkole w Kolbudach
Gminne Przedszkole w Kołaczycach
Gminne Przedszkole w Kołczygłowach
Gminne Przedszkole w Końskowoli
GMINNE PRZEDSZKOLE W KOSOWIE
Gminne Przedszkole w Krasnem
Gminne Przedszkole w Kruszynie
Gminne Przedszkole w Krygu
Gminne Przedszkole w Kurowie
Gminne Przedszkole w Laskach
GMINNE PRZEDSZKOLE W LIPINKACH
Gminne Przedszkole w Lipowcu Jasia i Małgosi
GMINNE PRZEDSZKOLE W LISEWIE
Gminne Przedszkole w Lisiej Górze
Gminne Przedszkole w Lublewie
Gminne Przedszkole w Łapczycy
Gminne Przedszkole w Łosiu
Gminne Przedszkole w Łukowej
Gminne Przedszkole w Makowie
Gminne Przedszkole w Malanowie
Gminne Przedszkole w Malawie
Gminne Przedszkole w Małym Rudniku
Gminne Przedszkole w Miedźnie
Gminne Przedszkole w Miedznie
Gminne Przedszkole w Michałowicach
Gminne Przedszkole w Michałowie
Gminne Przedszkole w Mokrej
Gminne Przedszkole w Mościsku
Gminne Przedszkole w Mrozach
Gminne Przedszkole w Mszanie
Gminne Przedszkole w Mszanie Górnej
Gminne Przedszkole w Mysiadle
Gminne Przedszkole w Nieporęcie
Gminne Przedszkole w Nieszkowicach Wielkich
Gminne Przedszkole w Nowej Jastrząbce
Gminne Przedszkole w Nowinach
Gminne Przedszkole w Nowych Żukowicach
Gminne Przedszkole w Olszówce
Gminne Przedszkole w Olsztynie
Gminne Przedszkole w Osiecznicy
Gminne Przedszkole w Ostrowach
Gminne Przedszkole w Ostrowach nad Okszą
Gminne Przedszkole w Otwocku Wielkim
Gminne Przedszkole w Owińskach
Gminne Przedszkole w Palikówce
GMINNE PRZEDSZKOLE W PANIÓWKACH
Gminne Przedszkole w Pęclinie
Gminne Przedszkole w Piątku
Gminne Przedszkole w Podegrodziu
Gminne Przedszkole w Połomi
Gminne Przedszkole w Proszówkach
Gminne Przedszkole w Przewozie
Gminne Przedszkole w Radziejowicach
Gminne Przedszkole w Rejowcu
Gminne Przedszkole w Rogowie
Gminne Przedszkole w Rogowie
GMINNE PRZEDSZKOLE W ROKITKACH
Gminne Przedszkole w Ropie
Gminne Przedszkole w Rytelach Olechnych
Gminne Przedszkole w Rytrze
Gminne Przedszkole w Sabniach filia w Zembrowie i Kupientynie
Gminne Przedszkole w Siedlcu
GMINNE PRZEDSZKOLE W SIENNICY
Gminne Przedszkole w SKołyszynie
Gminne Przedszkole w Skrwilnie
Gminne Przedszkole w Słodkowie
Gminne Przedszkole w Smołdzinie
Gminne Przedszkole w Śniadowie
Gminne Przedszkole w Spiczynie
Gminne Przedszkole w Starczy
Gminne Przedszkole w Starych Żukowicach
GMINNE PRZEDSZKOLE W STARYM SĄCZU
Gminne przedszkole w Sterdyni
Gminne Przedszkole w Stoczku
Gminne Przedszkole w Strażowie
GMINNE PRZEDSZKOLE W STRÓŻEWIE
Gminne Przedszkole w Strzeszynie
Gminne Przedszkole w Szczańcu
Gminne Przedszkole w Szumowie
Gminne Przedszkole w Tarnawatce Tartak
GMINNE PRZEDSZKOLE W TARNOWCU
Gminne Przedszkole w Trzebieszowie
Gminne Przedszkole w Tworogu
Gminne Przedszkole w Tymienicach
Gminne Przedszkole w Ulhówku
Gminne Przedszkole w Wądrożu Wielkim
Gminne Przedszkole w Widzewie
Gminne Przedszkole w Wierzbicy
Gminne Przedszkole w Wojaszówce
Gminne Przedszkole w Wojsce
Gminne Przedszkole w Zaczarniu
Gminne Przedszkole w Zakręcie
GMINNE PRZEDSZKOLE W ZAMIENIU
GMINNE PRZEDSZKOLE W ZBLEWIE
Gminne Przedszkole w Zbuczynie
Gminne Przedszkole w Żegiestowie
Gminne Przedszkole w Zegrzu Płd
Gminne Przedszkole w zespole
Gminne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lgocie Małej
Gminne przedszkole w Zespole Szkolno-przedszkolnym w Wólce Radzymińskiej
GMINNE PRZEDSZKOLE W ZŁEJWSI MAŁEJ
Gminne Przedszkole w Żyrzynie
Gminne Przedszkole Widzów
Gminne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Akademia Przedszkolaka
Gminne Przedzkole w Istebnej
Gminne Przesdzkole Przyszowice
Gminne Przeszkole w Szaflarach
GMINNE PUBLICZNA PRZEDSZKOLE W BABOROWIE Z ODDZIAŁAMI ZAMIEJSCOWYMI
Gminne Publiczne Gimnazjum
Gminne Publiczne Gimnazjum w Sromowcach Niżnych
Gminne Publiczne Przedszkole
Gminne Publiczne Przedszkole im. Marii Kownackiej w Miedżnej
Gminnne Przedszkole Publiczne w Zalesicach
Gminny Zespól Szkól
Gminny Zespól Szkół Gimnazjum w Regiminie
Gminny Zespół Przedszkoli Publicznych w Skarbimierzu Osiedle
GMINNY ZESPÓŁ SZKÓL W KAZIMIERZU DOLNYM Liceum Ogólnokształcące
Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Wąsoszu Górnym
Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Rębielicach Królewskich
Gminny Zespół Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Piszu
Gminny Zespół Szkół nr 2
Gminny Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza
Gminny Zespół Szkół w Bielanach Wrocławskich
Gminny Zespół Szkół w Dołhobyczowie
Gminny Zespół Szkół w Janowicach Wielkich
GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W KAZIMIERZU DOLNYM
GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W KAZIMIERZU DOLNYM Gimnazjum
GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W KAZIMIERZU DOLNYM Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Kazimierzu Dolnym
Gminny Zespół Szkół w Łagowie
Gminny Zespół Szkół w Ozimku
Gminny Zespół Szkół w Regiminie
Gminny Zespół Szkół w Tułowicach
Gminny Zespół w Dubience
GMM Spółka z o. o. Zakład Szkolenia Zawodowego w Sławnie
Gmnazjum dla Dorosłych Nr 11
GMPrywatne Zaoczne Gimnazjum dla Dorosłych w Szczecinie
Górnośląskie Centrum Edukacyjne
Górski Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy Pod Durbaszką
Gospodarstwo Pomocnicze CKIW OHP w Pleszewie - Ośrodek Szkolenia Zawodowego
Gostynińskie Centrum Edukacyjne
Green House Prywatne Przedszkole Polsko-Angielskie
Grudziądzkie Centrum Kształcenia
Grupa Edukacyjno-Szkoleniowa SOKRATES
Grupa EKs Polska
GRUPA OCHRONY BIZNESU - CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
Grupa OSB s.c.Bożena Ziomek i Adam Ziomek
Gryfowski Prywatny Zespół Szkół Zawodowych w Gryfowie Śląskim
GS
GS
GSpecjalne
Gumisiowe Przedszkole
Gustaw Securitas Centrum Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego
GUZ LO.
HAPPY KIDS
Hapunik i S-ka s.c. Jan Hapunik, Jarosław Hapunik
HARCERSKI OŚRODEK DOSKONALENIA INSTRUKTORÓW
Harcerski Zespół Pieśni i Tańca Dzieci Płocka
Hawex Kompleksowa Obsługa Bhp, Nadzór Budowlany
HEROS Centrum Szkoleniowe O/Gdańsk
HIPERSON
HIPOPO Niepubliczne Przedszkole XXI w. C.E.L. Urszula Sławek
Hipopo Niepubliczne Przedszkole XXI w. Centrum Edukacji Lokalnej Monika Rembowska
HOMOSUM Ośrodek Psychoedukacji
HOMOSUM Pracownia Psychologiczna
CHATA SKRZATA Prywatne Przedszkole
Chatka Małolatka
chatka Puchatka
Chatka Puchatka
CHATKA PUCHATKA
Chatka Puchatka Publiczne Przedszkole Specjalne Nr 21
Chatka Skrzatka
CHATKA WESOŁEGO SKRZATKA
Chełmskie Centrum Kształcenia
Chojnicka Szkoła Realna Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
Chrostek Studium Języka Angielskiego
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Salomon
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Samuel
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Uczeń
Chrześcijańskie Gimnazjum Samuel
I AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I Gdańskie Liceum Katolickie
I Gimnazjum
I Gimnazjum dla Młodzieży z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy w Puławach
I GIMNAZJUM MAŁOPOLSKIEGO CENTRUM EDUKACJI
I GIMNAZJUM PUL
I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych
I Katolickie Gimnazjum
I Katolickie Gimnazjum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej
I Katolickie Liceum Ogólnokształcące
I Katolickie Liceum Ogólnokształcące
I Katolickie Liceum Społeczne
I Katolickie Społeczne Liceum Ogólnokształcące
I Liceum im. Tadeusza Kościuszki
I Liceum Ogóllnokształcące im. St. Staszica
I Liceum Ogólnokształcacące Specjalne
I Liceum Ogólnokształcące
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształćące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcace
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące Carolinum w Nysie
I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum
I Liceum Ogólnokształcące dla Doroslych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Augustowie
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Sławnie
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Słupsku
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zaoczne
I Liceum Ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Kaliszu
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Kolnie
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W MIASTKU
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. B. CHROBREGO
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach
I Liceum Ogólnokształcace im. Bolesława Chrobrego
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Choszczno
I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie
I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego
I Liceum Ogólnokształcące im. G.Piramowicza w Augustowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie
I Liceum Ogólnokształcące im. H. Derdowskiego w Kartuzach
I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie
I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza
I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Koluszkach
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza
I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego
I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego
I Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
I Liceum Ogólnokształcące im. K. Miarki
I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego
I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Piekarach Śląskich
I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A.J. Czartoryskiego
I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi
I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Żywcu
I Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Jędrzejowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie w Sokołowie Podlaskim
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Koźminie Wlkp.
I Liceum Ogólnokształcące im. ppor. Emilii Gierczak
I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej
I Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Kielcach
I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Busku-Zdroju
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łasku
I Liceum Ogólnokształcące Im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach
I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Świdniku
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana
I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Żuławskiej
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.ADAMA MICKIEWICZA
I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego
I Liceum Ogólnokształcące im.T.Kościuszki
I Liceum Ogólnokształcące ŁSSO
I Liceum Ogólnokształcące PUL
I Liceum Ogólnokształcące PUL im.37 Łęczyckiego Pułku Piechoty w Kutnie
I Liceum Ogólnokształcące PUL w Płocku
I Liceum Ogólnokształcące Specjalne
I Liceum Ogólnokształcące Świątkach
I Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Oświatowo-Promocyjnego Business-Pro
I Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające
I Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych
I Liceum Ogólnokształcące w Bełchatowie
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
I Liceum Ogólnokształcące w Bielsku Podlaskim
I LIceum Ogólnokształcące w Bochni
I Liceum Ogólnokształcące w Działdowie
I Liceum Ogólnokształcące w Głogowie
I Liceum Ogólnokształcące w Gorlicach
I Liceum Ogólnokształcące w Gryfinie
I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle
I Liceum Ogólnokształcące w Kozienicach
I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie
I Liceum Ogólnokształcące w Łapach
I Liceum Ogólnokształcące w Łomży
I Liceum Ogólnokształcące w Mielcu
I Liceum Ogólnokształcące w Miliczu
I Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
I Liceum Ogólnokształcące w Ozorkowie
I Liceum Ogólnokształcące w Radomiu
I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim
I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu
I Liceum Ogólnokształcące w Sanoku
I Liceum Ogólnokształcące w Sławnie
I Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach
I Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu
I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy
I Liceum Ogólnokształcące w Szczecinku
I Liceum Ogólnokształcące w Szczecinku
I Liceum Ogólnokształcące w Trzebini
I Liceum Ogólnokształcące w Wyszkowie
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
I Liceum Ogólnokształcące w Zgierzu
I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wschowie
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego
I Liceum Ogólnokształcące Zaoczne
I Liceum Ogólnokształcąłcące im.Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie
I Liceum Profikowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I LIceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I LICEUM PROFILOWANE
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I LICEUM PROFILOWANE
I LICEUM PROFILOWANE
I Liceum Profilowane
I LICEUM PROFILOWANE
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I LICEUM PROFILOWANE
I LICEUM PROFILOWANE
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I LICEUM PROFILOWANE
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane dla Dorosłych
I Liceum Profilowane dla Dorosłych
I Liceum Profilowane dla Dorosłych
I Liceum Profilowane im. Stanisława Staszica
I Liceum Profilowane Specjalne
I Liceum Profilowane w Augustowie
I Liceum Profilowane w Białymstoku
I Liceum Profilowane w Biłgoraju
I LICEUM PROFILOWANE W BYTOWIE
I LICEUM PROFILOWANE W GDYNI
I Liceum Profilowane w Jarosławiu
I Liceum Profilowane w Kartuzach
I Liceum Profilowane w Krotoszynie
I Liceum Profilowane w Kutnie
I Liceum Profilowane w Lesku
I Liceum Profilowane w Łosicach
I Liceum Profilowane w Ostrzeszowie
I Liceum Profilowane w Pionkach
I Liceum Profilowane w Pleszewie
I Liceum Profilowane w Płońsku
I Liceum Profilowane w Sokółce
I Liceum Profilowane w Sztumie
I Liceum Profilowane w Zambrowie
I Liceum Profilowane w Zespole Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie
I Liceum Profilowane w Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim
I Liceum Profilowane w Zgierzu
I Liceum Profilowane w ZS nr 1
I Liceum Profilowane w ZSP nr 1
I Liceum Profilowane we Wrześni
I Liceum Profiloweane
I Liceum Profilowene w Prudniku
I Liceum Społeczne Fundacji LOGOS
I Liceum Uzupełniające dla Dorosłych
I Liceum Uzupełniające Ogólnokształcące w Białymstoku
I LiceumOgólnokształcące w Turku
I Licum Ogólnokształcące
I Licum Profilowane
I LO
I LO dla Dorosłych
I LO im. Mikołaja Kopernika
I Lo im. Mikołaja Kopernika w Parczewie
I LP
I LP
I Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
I Niepubliczna Specjlaistyczna Poradnia psychologiczno-Pedagogiczna ąę
I Niepubliczne Gimnazjum Dla Dorosłych w Puławach
I Niepubliczne Gimnazjum w Sierpcu
I Niepubliczne Gimnazjum ZOK Profesor
I Niepubliczne Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych SOP W Tarnowie
I NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W TARNOBRZEGU
I Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające w Puławach
I NIEPUBLICZNE POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE BHP DLA DOROSŁYCH W TARNOBRZEGU
I NIEPUBLICZNE UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W TARNOBRZEGU
I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu
I Prywatna Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Słupsku
I PRYWATNE GIMNAZJUM
I Prywatne Gimnazjum
I Prywatne Gimnazjum
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące
I Prywatne Liceum Ogólnokształcace
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące
I Prywatne Liceum Ogólnokształcace
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące dal Dorosłych
I Prywatne Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych
I Prywatne Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych PRO-FIL
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Słupsku
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Kielcach
I Prywatne Liceum Plastyczne
I Prywatne Technikum Hotelarskie
I Prywatne Technikum Organizacji Usług Gastronomicznych
I Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Słupsku
I Publiczne Gimnazjum w Słupi
I Społeczna Szkoła Podstawowa
I Społeczna Szkoła Podstawowa
I Społeczna Szkoła Podstawowa
I Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzytswa Oświatowego
I Społeczna Szkoła Podstawowa STO
I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Radomiu
I Społeczna Szkoła podstawowa TPZ
I Społeczne Gimnazjum
I Społeczne Gimnazjum
I Społeczne Gimnazjum
I Społeczne Gimnazjum
I Społeczne Gimnazjum
I Społeczne Gimnazjum im.S.Konarskiego STO
I Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego
I Społeczne Gimnazjum STO w Radomiu
I Społeczne Liceum Ogólnnokształcące w Sanoku
I Społeczne Liceum Ogólnoksztalcące w Radomiu
I SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. X. B. W. Ignacego Krasickiego w Krakowie
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Zjednoczonej Europy STO w Słupsku
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im.S.Konarskiego STO
I SPOŁECZNE LICEUM OGOLNOKSZTAŁCĄCE W PŁOŃSKU
I Społeczne Liceum Ogólnolształcące
I Technikum
I Technikum Poligraficzno-Usługowe
I Technikum Uzupełniające w Pionkach
I Technikum w Łosicach
I Technikum w Pionkach
I Uzupełnające Liceum Ogolnokształcące
I Uzupełniające Liceum Ogólnoksztalcące Specjalne
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
I UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
I Uzupełniajace Liceum Ogólnokształcące
I Uzupełniające LIceum Ogólnokształcące
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w CKU w Siedlcach
I UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W MIASTKU
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Specjalne
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Specjalne
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Specjalne
I Uzupełniajace Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Chełmie
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące w Sławnie
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Zaoczne
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Zaoczne w Grajewie
I Uzupełniajace Liceum Ogółnokształcące dla Dorosłych
I Zaoczne Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Zaoczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące PEGAZ w Białymstoku
I Zasadnicza Szkoła Zawodowa
I Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Pionkach
I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych im.S.Konarskiego STO
I Zespół Szkół
I Zespół Szkół Ogólnokształcących
IGO Sp. z o. o. Instytut Gospodarowania Odpadami
II Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego
II Katolickie Gimnazjum
II Liceum im. K. K. Baczyńskiego
II Liceum Ogólnoksztacące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcace
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II LIceum Ogólnokształcace
II Liceum Ogólnokształcące
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II Liceum ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcace
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II Liceum Ogólnokształcące
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II Liceum Ogólnokształcące
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II Liceum Ogólnokształcące
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcace
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II Liceum Ogólnokształcace
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcace
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
II Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych ma podb gimnazjum
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Augustowie
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Białymstoku
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Czarnej Białostockiej
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Lubinie
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Michałowie
II LIceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Pionkach
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych ŻAK
II Liceum Ogólnokształcące dla Pracujących
II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza
II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Skarżysku - Kamiennej
II Liceum Ogólnokształcace im. Bolesława Chrobrego w Sopocie
II Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Ostrołęce
II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
II liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach
II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu
II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Pabianicach
II Liceum Ogólnokształcace im. Marii Skłodowskiej-Curie
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w PIotrkowie Trybunalskim
II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu
II LIceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja
II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego
II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu
II Liceum Ogólnokształcące im. W. Wróblewskiego
II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim
II Liceum Ogólnokształcące im.A.Asnyka
II Liceum Ogólnokształcące im.Marii Konopnickiej
II Liceum Ogólnokształcące im.Ziemi Olkuskiej
II Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
II Liceum Ogólnokształcące Specjalne z Oddziałami Zorganizowanymi w Zakładzie Opieki Zdrowotnej
II Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego
II Liceum Ogólnokształcace w Augustowie
II Liceum Ogólnokształcące w Bełchatowie
II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYTOWIE
II Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej
II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy
II LIceum Ogólnokształcące w Ełku
II Liceum Ogólnokształcące w Garwolinie
II Liceum Ogólnokształcące w Głogowie
II Liceum Ogólnokształcące w Głownie
II Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach
II Liceum Ogólnokształcące w Kłodzku
II Liceum Ogólnokształcące w Knurowie
II Liceum Ogólnokształcące w Kolnie
II Liceum Ogólnokształcące w Końskich
II Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie
II Liceum Ogólnokształcące w Łapach
II Liceum Ogólnokształcące w Nysie
II Liceum Ogólnokształcace w Olsztynku
II Liceum Ogólnokształcące w Ozorkowie
II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach
II Liceum Ogólnokształcące w Pleszewie
II Liceum Ogólnokształcące w Płońsku
II Liceum Ogólnokształcące w Prudniku
II Liceum Ogólnokształcące w Puławach
II Liceum Ogólnokształcace w Radomiu
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
II Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu
II Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu
II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy
II Liceum Ogólnokształcace w Świeciu
II Liceum Ogólnokształcące w Szydłowcu
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W TCZEWIE
II Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu
II Liceum Ogólnokształcące w Warce
II Liceum Ogólnokształcące w Węgrowie
II Liceum Ogólnokształcące w Zambrowie
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 im. K.K.Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 3
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łasku
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie
II Liceum Ogólnokształcące w Złotowie
II Liceum Ogólnokształcące w ZSP
II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania
II Liceum Ogólnokształcące z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego
II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C.K. Norwida
II Liceum Ogólnokształcące z Odziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi
II Liceum Ogólnokształcącego im.Konstytucji 3 Maja w Krośnie
II Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu
II Liceum Ogólokształcące
II Liceum Ogółnokształcące
II Liceum Ogółnokształcące
II Liceum Profilowane
II LICEUM PROFILOWANE
II Liceum Profilowane
II LICEUM PROFILOWANE
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II LICEUM PROFILOWANE
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II LICEUM PROFILOWANE
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II LICEUM PROFILOWANE
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum Profilowane
II Liceum profilowane
II Liceum Profilowane nr 2
II Liceum Profilowane w Białymstoku
II Liceum Profilowane w Chojnicach
II Liceum Profilowane w Kłodzku
II Liceum Profilowane w Knurowie
II Liceum Profilowane w Krotoszynie
II Liceum Profilowane w Kutnie
II Liceum Profilowane w Łapach
II Liceum Profilowane w Nysie
II LICEUM PROFILOWANE W OSTROŁĘCE
II liceum Profilowane w Pionkach
II Liceum Profilowane w Rydułtowach
II Liceum Profilowane w Sokółce
II Liceum Profilowane w Suwałkach
II Liceum Profilowane w Swarzędzu
II Liceum Profilowane w Wągrowcu
II Liceum Profilowane w Zakopanem
II Liceum Profilowane w Zambrowie
II Liceum Profilowane w Zespole Szkół Nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku
II Liceum Profilowane w Zespole Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie
II Liceum Profilowane w Zespole Szkół w Centrum Rehabilitacji
II Liceum Profilowane w Zgierzu
II liceum Uzupełniające
II Liceum Uzupełniające
II Liceum Uzupełniające w Giżycku
II Liecum Profilowane
II LO
II LO
II LO
II LOD
II LP 3-letn. na podb. gimnazjum przy ZS Nr 5
II LP w Zespole Szkół Nr 2
II Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
II Niepubliczne Gimnazjum
II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne
II Ogród Jordanowski
II Prywatna Szkoła Podstawowa ZOK Profesor
II Prywatna Szkoła Policealna dla Dorosłych w Zabrzu
II PRYWATNE GIMNAZJUM
II PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
II PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH
II Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Kołobrzegu
II PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE DLA DOROSŁYCH W KOSZALINIE
II Prywatne Policealne Studium Zawodowe
II Prywatne Policealne Studium Zawodowe w Szczecinku
II PRYWATNE UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH
II Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
II Publiczne Liceum Ogólnokształcące
II Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego
II Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego
II Społeczne Liceum Ogólnokształcące
II Społeczne Liceum Ogólnokształcące
II Społeczne Liceum Ogólnokształcące
II Szkoła Policealna w Pionkach
II Szkoła Policealna w Swarzędzu
II Technikum
II Technikum
II TECHNIKUM
II Technikum Uzupełniające dla Dorosłych
II Technikum Uzupełniające dla Dorosłych w Pionkach
II Technikum w Pionkach
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych